Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Pkk silahı betonlayacak koordinatları da verecekler derken ne demek istemiştir?

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Pkk silahı betonlayacak koordinatları da verecekler derken ne demek istemiştir?http://mobile.beyazgazete.com/video/cumhurbaskani-erdogan-silahi-betonlayacak-koordinatlari-da-verecekler-449012.html

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan terör örgütü PKK'ya "Kuru kuruya silah bırakmak değil, gömecek, betonlayacak, koordinatları da verecek. Bırakmazsa bu ülkeyi terk edecek. " dedi.
Bu cümlesini farklı yorumlayan siyasetçiler oldu. Sizce ne demek istemiştir bu cümlesinde?

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 3

• Basit. Şimdi pkk barış istiyorya tıpkı 6 7 ay öncesi gibi. Bunlar 6 7 ay öncesine kadarda silahları bırakmışlard ama bıraktıkları silahları hep toprak altına falan sakladılar. İsyan ettiklerinde o silahları gömdükleri yerlerden çıkarıp sözde direnişlerine devam ettiler. Tayyipçiğim de diyor ki bu sefer yemezler anam o silahların hepsini paşa paşa teslim edip bu ülkeden defolup gidiyorsunuz diyor. Ne kadar fiile dönüşür kestirmesi güç. Ama şu an devletn başında kim varsa ona güvenmek tek çare diyorum ben.

0|0
    0|0
    • Bazı siyasetcilerde diyor ki Erdoğan o silahları alıp yine pkk terör örgütü veya başka terör örgütlerine verecek.

• Öyleler ama :) Öyle düşündüğüne sevindim. Şeyh edebalinin dediği gib devletin 1 tane yöneticisi olur devlet onundur o gider başkası gelir devlet onun olur, yapılan pek çok şeyi sevmiyorum ama pek çok durumda devletimin karşısında duracağıma bize açıklanmayan gizli bazı bildikleri vardır deyip ses etmiyor destekçisi oluyorum. Hakkımızda hayırlısı olacak inşallah.

• İnşallah.

• Kuru kuruya sallıyor Pkk'nin taktığı falan yok milletin hoşuna giden laflar işte

0|0
    0|0
    • Son zamanlarda yapılan operasyonlar yalan mı diyorsunuz?

• Bilerek girmiyorlar belli ki.

• Kendi yazdığına önce kendin inan

• Güldürdü :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...