Kızlar fala neden bu kadar inanıyor?

Sorulara bakıyorum da hiç eğlencesine sorulmuş gibi degil koca var yorumunu gören hemen ayy gercekyen miii baska ne gördün gibi cevaplar veriyor. Yani fala gercekten nasıl inanabiiyorsunuz? Yoksa evde kalan umutsuzlar mı buna umut bağlıyor

Güncellemeler:
Dha fazla yorum

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• yalanlara inanmak istediğimizden gerçekleşen durum. evet ne var hayal alemini seviyoruz biz. üç vakte kadar gelecek hayatımıza girip bizi mutlu edecek prensi duymak mutlu ediyor gelmeyeceğini bilsek de. gerçek hayatta mutsuz olduğumuz şeyler olmuyor o fallarda. birbirimize fal bakarak daha doğrusu yalan söyleyerek mutlu ediyoruz birbirimizi. hoşlandığımız adamın burcuyla kendi burcumuzun uyumunu araştırıyoruz mesela. eğer uygun değilsiniz diyorsa takmıyoruz ben burçlara inanmam zaten diyoruz, yok uygundur diyorsa da ayy burcum da tam beni anlatıyor diyoruz. kendimizi kandırıyoruz anlık mutluluk yaşıyoruz ne var yani.

zaten kendimizi kandırmayı sevmesek bizle hiç ilgilenmeyecek sevmeyecek adamlar üzerinden hayal kurar mıydık? ya da sevmediğini bildiğimiz adamın sözlerine inanır mıydık? öyle bir şey işte bu da.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapsınlar kendilerini avutuyorlar. Yani olacakmış gibi hayal edip kısa süreli mutlu oluyorlar. Teselli işte. Diye düşünüyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 2

• Salak oldukları için

0|0
    0|0
  • Gelecegi merak eden fallara degil mezarliklara baksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...