Toplumun önyargısı yüzünden?

şöyle başlıyım.
aslında hep manken olmak istedim. herşey tamam. fakat birşey bunu yapmama engel oluyor. insanların bana kötü düşüncelere bakmasından ailemin öğrenip yanlış tepkiler vermesinden...
anlamışsınızdır. ben gayım. ama bunun kime ne gibi zararı varki. sonuçta o kadar kötü şeyin arasında bu konular üstünde neden bu kadar baskıcı bir toplum. normal bir erkeğim bende. kız gibi degil.
esas sormak istediğim. istediğim olan şeyi yani mankenliği yapmalımıyım. yaparsam insanlar tanır beni ne yaptığım duyulur. sizin görüşleriniz ne yönde?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Kiyamam ya ne cekiyisa gayler biseksuel erkekler cekiyo lezlerin bir bk cektigi yok

0|0
    0|0
    • durumlar iyi degil ne yazıkki

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey diyeceğim, acıların yapmak istediklerin ama gerçekleştiremediğin hayallerin olduğunda o insanlar yanında mı? Değil ler peki hayalinin peşinde koşarken arkandan konuşanların hayatında ki yeri nedir, önüne çıkan engel mi bunlar. Ben bu tip insanları çime benzetiyorum. Yeşillik seven duyarlı birisin çime basmak istemiyorsun. Ama o çimlere basmadan da hayallerini gerçekleştiremezsin. Sıkıntılar yaşadığında o çimler sana ne yapabilir sıkıntını nasıl giderebilir ki? Hepsini herkezi boşvereceksin sen neyi yapmak istiyorsan onu yapacaksın. Ama başardın ama başaramadın denedim en azından dersin. İnsanları susturamazsın pek çok ses sanatçısı dizi oyuncusu şarkıcı arkadaşım var vve bunlar senin durumunda bile değil hetero seksüel insanlar. Ve ortak arkadaşlarımız mahalleden abilerimiz falan her zaman arkasından yapımcılara vermiştir bu tötünü tittirmiştir falan der. Şöyle arkama yaslanıp bir düşünüyorum bu çocuklar ceplerinde tomarla para etrafında istemediği kadar hatun mal mülk sahibi, arkasından konusan insanlara bakıyorum bir de ağzı farklı söyleyip 50 Tl için afedersin g. t verebilecek insanlar. Hee bazıları var farklı 50TL ye g. t vermezler ama onlarda 5.000 TL ye falan veriyorlar. Uzun konuştum hayatını yaşa dostum aile her zaman sınır koyar ama evlat der affeder onları düşünme bile.

0|0
    0|0
    • gerçekten etkiyici ve doğru yazmışsın. sadece cesaret ve birazda yanında bulanan, yanında oldugunu bildiğin birisi olmalı.

• Estağfirullah istedikten sonra başarabileceğine inanıyorum. Her insanda her işi kıvaracak potansiyal olduğuna inanlardanım sadece bol şans.

• kendine iyi bak:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Ön yargının canı cehenneme.

0|0
    0|0
  • Yapmalısın. Insanlarin saçma yaşamlarına bakmadan insanları eleştirmesi çok garip. Hem ne olmuş gay isen? Bir hetero kadar normal bir durum bu. Hislerini sen mi kontrol ediyorsun. Malesef ülkemizde eşcinseller sadece cinsel yaşam altında görüldüğü için anlamamaları gayet normal zaten.

0|0
    0|0
    • insanların söylediklerine katlanabilirim hiç yoktan. ailem benim için önemliyken onların ne yapacagını hiç mi hiç kestiremiyorum

• Onlarda anlamıcaktır. Çünkü kendileri normal, sizin gibiler anormal onların gözünde. Onlarda kabul etse bile insanlar ne der diye düşünüp hayayını alt üst ederler

• tam da böyle bir durum. evet kendileri kabul eder belki ama bunu dışa vurmazlar. bir yerden sonra onlara da bişey diyemiyorum. çünkü onların üstünde de bir baskı oluşur

• Acılar olmadan hayaller başarılmaz.

Şahin Yılmaz.

0|0
    0|0
    • herşeyini aileni kaybetsen bile mi? bu baya baya kimsesiz olmak gibi bişey olur galiba

• Kendi adima inandigim seyi yaparim ben cevrem bilir o yuzden kimse onume tas koymaz herkes anlar

• bu çok iyi olurdu benim için hayaller hayatlar gibi bişey

• İnsanlari umursama

0|0
    0|0
    • çok umursamam zaten ama bu çok zor bişey

Yükleniyor...