Vatandaşlarımızı komple kısırlaştırmanın vakti gelmedi mi?

Apartmanın karşısında ilk okul var. Az önce iki genç sevgili toplumun her kesiminden kafalara uyacak edeple okul dışında oturuyorlardı.

Sonra pencereye çıkan 5-10 öğrenci bağırmaya başladı. Yaşları maksimum 13.

-Yuuuuhhh
+Aile var aileee ırıspı çıcığı
*Ben de seveyim bari
-Oha ohaa

1|2
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Kamu spotu gerekli. Terbiye edemiyorsanız yapmayın

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yok kısırlaştırma çözüm değil kuzey kore gibi bir yaşam lazım bize. Bugün 2 tane ölmek üzere olan teyzenin balkondan balkona bağırışmalarıyla uyandım.1 cümle hadi 2 cümle 5 10 20 derken saate baktım 25 dakikadır bağırışıyorlar birbirine bitişik apartmanların bahçe bölümünde herkezde bunları dinliyor. Sinirli bir şekilde çıktım cama saçlarda uzun dağınık felan tahmin ediyorsundur. Sadece sinirli sinirli baktım ve sustum. Anlasın yaş farkı var şimdi konusup çevreye küçük düşürmüyüm dedim yok bıdı bıdı bıdı bıdı bağırarak he eski topraklar az çok anlamışsınızdır. Dedim ki en sonunda teyze saat sabahın 8 i uyuyoruz neaaa olmuş dedi valla dayanamadım anan. zın a. mı olmuş dedim. Susun sittitirin evinize girin dedim. İnsan gibi davranınca kimsenin kimseyi zklemediği bir ülke olduk. Akşam gidince bunların çocukları kapıma dayanmaz umarım :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hayvanların çiftleşme dönemlerinde hırçınlaşmaları bizim ırkımızda yaşam boyu söz konusu olan bir şey.
    Topluca kısırlaştırılsak pek çok sorunu çözücez.

0|0
    0|0
  • Özel hayat denen birşey de kalmadı edep zaten 0

0|0
    0|0
  • Sevgilimle oturalım dedik bir yerde kadın geldi burada oturmayın gençler rahatsız oluyoruz dedi. Bu çekememezlik ne anlam veremiyorum 😀

1|0
    0|0
  • Okadarda değil iyi terbiye etme vakti gelmedimi daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Geldi de geçiyor..

0|0
    0|0
  • Ufacık çocuğa atarlanıyolar yorumda ya :D

0|0
    0|0
    • Ufacık çocuk değil "ben de zkeyim" demeyi öğrenmiş

• Onu bizim bakkalin 7 yasindaki oglu da biliyo ne demek oldugunu bildiginden mi sanki

• Duyuyo sagdan soldan iyi bisey saniyo sonra agizlarina yapisip kaliyo. okullar masum yerler degil o cocuklar benim bole duymadigim kufurleri kendileri kullaniyolar kardesimin arkadaslari falan yanimda cok kullaniyo yani kizsam bile

• Anne babalarına vereceksin terbiyeyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ağız burun girişsen 'İnsan dövdü' diye mahkemeye verirler bir de.

0|0
    0|0
  • Hacı bu sefer Like ledim seni :D

0|0
    0|0
  • Aslında kalitesiz sperm sahibinin üremesi yasaklanmalı. Doğuma sınırlamalar getirilmeli. Kişi çocuğu düzgün yetiştiremeyecek durumdaysa doğurmamalı. Yahu nesil oldu leş, çöp..

0|0
    0|0
  • Kontrolsüz bir nüfus artışı var bu bir gerçek. Bunun yanı sıra okulda verilen eğitimin tamamen bozulmasının yanında, aileler de evlatlarına "aile terbiyesi / eğitimi" vermeyi ihmal etmeye başladılar son yıllarda...

0|0
    0|0
  • bunu yerine öğrenmelerin eline sopa ve toma verin

0|0
    0|0
Yükleniyor...