Hiç finansal köleniz oldu mu? Olmasını ister miydiniz?

Finansal köle: karşılıksız olarak, birşey beklemeden sizin istediğiniz şeyleri aldırdığınız, fatura falan ödettiğiniz birisidir. İsterseniz kullanmadığınız zamanlarda konusmasına izin vermezsiniz. Yani ayda 1 dakika mesaj atarak maddi açıdan onu kullanırsınız. Yüzyüze görüşmeyeceğiniz için de güvenli birşeydir.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Güzel olurdu :D

0|1
    0|0
    • Peki istermisiniz bir köleniz olmasını?

• olmasına gerek yok o zaman

• Tabiki sizin bileceğiniz bir durum

En İyi Erkek Görüşü

• İsterim tabi 😂 neden istemeyeyim 😂
    Finansal kölem olmak isteyenler mesaj atabilir 😎 sadece finansal kalmayada bilir 😄 evde bulaşığı yıkayan ütüyü yapan biri de lazım 😄
    Neyse... Köleler mesaj atabilir 😎

0|1
    0|0
    • Peki bir insanı kullanabilir misiniz? Sizin için sorun olmaz mı?

• Neden arayış için de olmadınız ki? Kullanırsınız ne güzel çünkü acımasız birisiniz anladığım kadarıyla

• Sen bana ulaşsana bir bakayım 😂😂😂

Kızlar Ne Diyor 5

• Finansal kölem olsana sevgilimle daha çok vakit geçireyim

0|1
    0|0
    • Bu gayet mantıklı birşey. İnsanlar sevgilisiyle gideceği sinema biletlerini bile internetten finansal kölelerine aldırıyor. Onları kullanıp sevgilisiyle daha çok vakit geçiriyor daha rahat ediyor

• 2ay

finansal köle arıyormusunuz hala efendim?

• 2ay

finansal köle arayışınız devam ediyorsa olabilirim

• Fatura öderken adresiniz dahil tum kisisel bilgilerinizi numaranıZı verdiginiz biri diye ekleyeydin iyiydi. Sen bu isi yapiyor olsaydin burada isin olmazdi hadi canim benim hadi..

0|0
    0|0
    • Fatura bir örnek sadece. Kartlı kontor aldırıp buradan sadece kart üzerindeki numaraları da yazdıran var? Ya milletin adresini napcak köle? Adam köle zaten aciz yani. Okumadan anlamadan yorum yapıp hadi canım demek yerine dinleyip öğrenmelisin. ya da yorum yapmamalısın

• Bana mi anlatiyorsun 😀

• katılıyorum, gereksiz saçma sapan uydurma mevzular. Boku çıktı mevzunun artık. İki cinsel fantezi uğruna nedir bu manyaklık furyası.

• ilginc :)

0|0
    0|0
  • Istemem

0|0
    0|0
  • Aklım almıyo bunu

0|0
    0|0
    • Aslında çok doğal birşey neden aklınız almıyor ki?

• Tabiki siz öyle düşünüyorsanız saygı duyarım. Ama helal haramlık birşey değil bu bence. Evet zamanla insan ezile ezile bu duruma düşebiliyor,

• Düşene bir tekme daha vurmak gibi ikinci kez söylüyorum cidden psikolojik destek al

Erkekler Ne Diyor 4

• BDSM'nin bir kolu olduğu iddia edilen fakat psiko- slave veya emotion - slave diye adlandırılan işin fiziksel acı haricindeki psikolojik aşağılanma kısmına bile pek çok psikanalist ve sosyoloğun dahil etmediği , profesyonel olarak sahibelik yapan pek çok kişininde aptallık ve saçmalıktan ibaret gördüğü gereksiz bir fantazi çeşididir. Bende ara sıra soft BDSM fantezilerini yaşamayı seven biriyim lakin bir insanın " finansal kölelik " diye adlandırdığınız olgudan nasıl zevk alabileceğini anlayamıyorum

0|0
    0|0
    • Zevk aldığını düşünmüyorum. Tamamen ezilmişlik ve dışlanmışlık sonucu olan birşey. İnsan kendini topluma ait göremiyor, çevresindeki herkes tarafından kullanılıyor ve zamanla buna mecbur kalıyor. Çünkü kullanılmadığında çevresinde kimse yok. Üzücü birşey ama olay bu, sizin söylediklerinizle farklı sanırım oldukca

• Burada hep kole nasil biryer la ks

0|0
    0|0
  • Yok koleyle kopekle isim olmaz

0|0
    0|0
  • bizim milletten o boyutta biri cikmaz sanirim :)))

0|0
    0|0
    • Nasıl biri çıkmaz?

• Elimde değil artık herkes kullanıyor zaten bunu durdursam insan kalmaz yanımda. Böyle yaşamaya mecburum artık. Kimin işine yararsam..

• Bu sartlarla yaninda tutabildigin insanlarin bir faydasi var mı sana?
      Sadece yaninda kaldikları icin mutlu olabiliyormusun?
      Faydalarıda yoksa kalmasınlar yanında nolacakki?
      Yeni ortamlar, yeni arkadaslar edinirsin.
      Sana saygı duyan arkadaşlar.

Yükleniyor...