Yunanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben Yunanım ve Türkiyede büyüdüm Türkiyeyi ve Türkleri seviyorum fakat Türklerin en büyük eksiği çok fazla önyargılılar. Peki ya siz bizler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Dogru önyargi vardir msl benim babam bir yunan sevgili yapmican dedi cocuklumdan beri 😒
    Ama okul zamaninda yunan arkadaslarim olmustur ki cok iyi idiler.
    On yargi yakindan tanimadiklari icin olusuyor. Tanisalar sevecekler.

0|0
    0|0
    • aynen öyle yani nesil gençleştikçe dostluk artıyor aslında geçmişi gecmişte bırakmak gere artık biz aynı kültürlere sahip iki güzel milletiz umarım birgün toplum olarak çok iyi dost olabiliriz Türklerle :)

• Ne zaman isterse konuşabiliriz buradan babanla saygılarımı ilet lütfen kendisine çünkü bol bol bizim yoğurdumuzu yemesini çok isterim :)

• Ah keske konusturabilsem ama burda uye oldumu bilmiyorki :)
      Ama anlatabilirim ona soru da yazdiklarini bir yerde okudumu.
      Ve yiyorki zaten alisti yunan yogurtuna artik laf etmiyor :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Yabancı damat Nikoyu pek severdim

0|0
    0|0
  • Tarih kitaplarında öyle bir anlatılıyor ki ben yunanları baş düşman görüyordum valla

0|0
    0|0
    • Olurmu öyle şey biz aynı kültüre sahibiz sizlerle aynı topraklarda yaşadı atalarımız aynı sofralarda aynı yemekleri yedik biz düşman değildik düşmanlaştırıldık bir haritayı açıp baksak bugün iki ülke tek millet olsaydık hiç bir ülke karşımızda duramazdı ama istemediler bizi birbirimize düşman ettiler

• Katılıyorum size. Bir video izlemiştim yunanlara Türkler'i soruyorlardı tek kötü birley diyen olmadı

• Ben turk degilim yunanlilarla bir derdim yok genel olarak herhangi bir irkla derdim yok aslinda 👍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• La uşağum biz insanları milleti ile değil karakteri ile ayırırız sen bunu öğrenememişsin sevmeyecek olsak sizin burda ne işiniz olurdu söyle bakem

1|0
    0|0
  • Sorun çoğu zaman halklar arasında değil hükümetler ve devletler arasında oluyor, hiçbir insana karşı önyargım yok :)

0|0
    0|0
  • Türklerin sinirlerinin alınmış halidir. Çok kibar kulağa hoş gelen bir dilleri var

0|0
    0|0
  • Türkiye yi ve Türkleri seviyorsan bende seni seviyorum size karşı herhangi bir onyargim da yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...