Toplu taşıma araçlarını kullanırken nelere dikkat edersiniz?

Selamlar arkadaşlar toplu taşıma araçları malum sıkıntılı siz nelere dikkat ediyorsunuz?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• O otobüsteki direklere dokunduktan sonra ellerimi eve gelince çamaşır suyuna basma hissi 😔

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hichirsete dikkat edemem. Çünkü mecbur binecek binip kaderine razi olurum:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yanımdaki insanlara mecbur kalmadıkça kullanmam zaten

1|1
    0|0
  • Bir yere elimi surmemeye dikkat ederdim ama sadece trafik yogun oldugunda kullaniyorum artik.

0|1
    0|0
    • ayakta durmak zor olur o zaman ( senin çok kullanacağını düşünmüyorum )

• böyle söylerken biraz düşünmeliydin ama herkeste araç yok veya başka seçenek yok sen demezdin böyle ama

• Yok ben zaten kendi adima konusuyorum insanlarin biliyirsunuz ne yaptigi benim umrumda degil :)

• Erkeklere

0|1
    0|0
  • Otobüse falan binerken numaraya dikkat ediyorum artık çünkü bir kere 93 diye 33e binmiştik de...

0|1
    0|0
    • hadi ya kötü durum umarım kısa sürede fark etmişsindir

• önüme ardıma dikkat ederim

0|1
    0|0
  • Kullanmamaya çalışıyorum

0|1
    0|0
    • neden ki ama

• Kalabalık istiflenmis şekilde yolculuk yapmak rahatsz edici 5 yıl falan olmuştur kullanmayali özellikle siginmacilardan sonra daha dikkat ediyorum

• ülkemizde zor hakikaten

• Oturmaya çalılıyorum

0|1
    0|0
  • İlk numaraya dikkat ediyorum sonra boş yer gözlüyorum yoksa ayakta gitmeye mahkumuz sonra işte yaşlılar varsa oturuyorsam onlara yer veriyorum oturtmuyorsam çaktırmadan bir genci dürtüyorum 😄😄 ve erkeklerden uzak olmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Eğer fazlasıyla doluysa acelem yoksa binmiyorum. Çünkü artık erkekler kendilerine hiçbir şekilde hakim olamıyolar ve pis pis şeyler yapıyolar. Bunun dışında arçtan indikten sonra ellerimi yıkarım ya da silerim.

0|1
    0|0
  • Ben önüne bakıyorum, hepsi bu. Bindiysem yapacak bir şey yok.

0|1
    0|0
  • Kullanmiyorum arabam var

0|1
    0|0
    • aslında yine de arada kullanmak gerek en azından nasıl bir duygu görmeniz lazım

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...