Sabah Ezanı Kadar Huzur Veren Başka Bir Şey Var Mı?

Sabah ezanını dinlemeyi çok seviyorum, insanın ruhuna işliyor resmen inanılmaz huzur doluyorum. Siz de seviyor musunuz sabah ezanı dinlemeyi?

Güncellemeler:
Bu arada herkese GÜNAYDIN arkadaşlar. ☺ Herşey Gönlünüzce olsun. ☺

2|2
11|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hemde nasıl tarif edemem
    birde böyle sokak köpekleri ulumaya başlıyor bazen o zaman daha çok seviyorum.

0|1
    0|0
    • Aynen hocam köpekler sabah ezanın da daha bir çok havlıyor.

• Güzel yorumun ben teşekkür ederim. ☺ Hayırlı sabahlar, ☺

Kızlar Ne Diyor 10

• müslümanken de sabah ezanından rahatsız olurdum çok korkunç gelirdi bana belki karanlık korkum olduğu içindir. bir de hep hikayeler analtırdı büyükler yok ruhlar cinler dolaşır o saatlerde diye. artık inanmadığımdan korkmuyorum

0|1
    0|0
    • Yok dolaşma değil, sabah ezanın da melekler gökten yere inermis, Cuma günleri sabah ezanı ile ölenler sevdiklerini görmeye gelirmiş. Bunları biz göremiyoruz elbette. Cinler her an her yerde zaten.

• Evet var huzur verici degil ayrica

0|1
    0|0
  • Korktuğu zaman boyle ezan sesini beklerim bugün olduğu gibi sonra kalbimi bir huzur kaplar ve uyurum😊

0|1
    0|0
  • Seviyorum ve sana katılıyorum :) ama yatakta dinlemeye devam edince geri uyuyorum namaz kaçıyor :) sıkıntı oluyor yani.

0|1
    0|0
  • bn korkuyorum sabah ezanından ya niye acaba

0|1
    0|0
    • Önceleri bende korkuyordum, sabah ezanı diğer vakit ezanlara göre okunuşu farklı. Onun etkisi vardır, köpekler ulur gibi havlaması onun etkisi vardır. Bir sürü nedeni vardır illa ki ama bana artık huzur veriyor. Bazen alarm kurup kalkıyorum dinlemek için.

• Evettt

0|1
    0|0
    • Seviyorum manasında dedim yanlış olmasın başka huzur veren yok* Hayırlı sabahlar 🙋🏻🙏🏻😊

• Ben anladım. ☺ Teşekkür ederim sana da hayırlı sabahlar dilerim. ☺

• güzel gerçekten ama korkuyorum bazen o saatte köpekler falan havlıyor

0|1
    0|0
    • Sabah ezanı okunurken melekler gökten yere inermis köpekler de bizim göremediğimiz varlıkları gördüğü için ulur gibi havlarlar.

• :D biliyorlar ama delilik işte ne yaprsın

• Haklısın valla. ☺

• Duyup namaz kilmadigim için vicdan azabı veriyor bana😞

0|1
    0|0
  • Ben urperiyorum

0|2
    0|0
  • Ezan sesine hasretim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yok allah kabul etsin

0|1
    0|0
  • küçükken 4-5 yaşlarımda ezan nedir bilmediğimden her sabah sese uyanır korkardım bu ne diye :) kesinlikle sabah ezanı kadar mutluluk huzur veren bir şey yok. sinir stresten üzüntüden uyuyamadığım zamanlarda sabah ezanını beklerim hep

0|1
    0|0
    • Aynen bende senin gibiyim hocam. Sanki o sesi duyunca derdim, tasam geçecek rahatlayacakmışsım gibi hissediyorum ve öyle de oluyor.

• yurtdışındayım ne yalan söyleyeyim bizim imamı özledim. izne gelince gidip sarılacağım sesini herşeyini özledim :D

• Helalles tabi. ☺

• Cumartesiyi pazara baglayan sabah ise evet huzur hissettiriyor ama hafta ici her an olum tehlikesi oldugu icin pek huzurlu olamiyorum olumden degil de sakat kalmaktan korkarim ☺

0|1
    0|0
  • Hayır yok

0|1
    0|0
  • Ezanlar okunuyor bizim için diye bir şarkı vardı. Bir insana ezan hzuur evrmiyorsa imanında şüphe etmeli.

0|1
    0|0
  • Camel - Rajaz bana baya bir huzur verir

0|1
    0|0
  • Huzuru bulamıyorum desem?

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...