Neden kimse bana mesaj atmıyor ya :( ?

Neden kimse bana mesaj atmıyor ya telefona bakıyorum bomboş böyle. hele kızlardan hiç mesaj yok oysaki karakterim sağlam hani güzelde konuşuyorum ama bilmiyorum ya cok konuscak konu var içimde aslında ama hep kendi içime atıyorum herşeyi en cokta bu kadar cok düşünce varken aklımda hic biriyleriyle bunları paylaşamadan ölcem diye korkuyorum bu nasıl bir yalnızlıktır ya...

Güncellemeler:
gglc
neyse arkadaşlar iyi geceler anlaşılan hep yalnızlık kalıcam kendi kendime konuşmayı ögrenmeliyim iyi geceler tekrardan...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İnan seni anlıyorum dostum. Yapacak birşey yok hayat acımasız.. Biz sadece şansızız

1|1
    0|0
    • aynen kardeşim ya hayırlısı artık...

• Hayırlısı demekten de bıktım be hocam.. Benim için iyisi yok sanırım. Çok depresifleştim çok.. Bol şanslar dilerim sana hayatında, umarım herşey istediğin gibi olur.

• saol kardeşim seninde öyle. bende de durum aynen öyle gün geçtikçede eskiyi daha cok özlüyor insan garip.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• boşver be bro

0|1
    0|0
  • yogunluğa girince fark ediyor insan.. yalnızlık çok guzel birseymiş..

0|1
    0|0
    • hayatım yogun aslında ama biri olsa şöyle ya sevgili değil bir kaç arkadaş böyle ne bilim ya of

• çık sokaklara.. sohbet edecek bir sürü insam bulursun.. sonrasinda belki arkadas olursunuz..

Yükleniyor...