Yemekte neden böyle görgü kuralı konmuş?

Neden ağzımı kapatarak yiyip şapırdatmıyoruz bunları yaparsak görgüsüzlük oluyor. Ben kimse yokken çevremde açıp şapır şupur yiyorum çok daha keyifli oluyor. Kapatınca ne oluyor niye böyle bir görgü kuralı oluşmuş toplumda sizce

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Basit aslında tırnaklarınla tahtayı çiziyormuşçasına rahatsız edici bir sestir. Kimisi yemeğim tadını böyle daha iyi aldığını söylüyor. Günlük hayatında tangayla dolaşıp böyle daha rahatım kot sıkıyor demek gibi bişey benim gözümde aynı mantalite sen rahatsız oluuorsan çokta umrumda ben rahatım demenin düşüncesizlik hali ağız şapırdatmak bizim oorrrrrrrr.. ssspuuu hale abla gibi cak cak sakız çiğnemekte aynı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• inan ki o kadar sinirim bozuluyo ki ağzını şapırdatan insanlar yüzünden yakında birine ağız burun dalıcam öyle yaptığı için

0|0
    0|0
  • Bir takim insanlar o sesleri gicik bulmus ve diridirin hepimizin hayatini karartmislar

0|0
    0|0
  • Görgü kuralı değil de tabi kimse kimsenin pis ağzının içini görmek zorunda değil

0|0
    0|0
    • Ayıplanır ama elit ortamlarda

• Hoş bir davranış değil çünkü. Görgü kuralı denemez buna aslında, oturduğun sandalyeyi kalktığın zaman düzeltmek, teşekkür etmek, insanlarla göz göze geldiğin zaman gülümsemek bunlad görgü kuralıdır.
      Doğru düzgün kibarca yemek yemekse insaniyet yani bir yerde, hani mağara adami da olmayin artik..

• Çok güzel yazmışsın. Normalde gayet olumlu davranışlarım var bunu da yapmıyorum ortamda ama yalnızken daha keyifli olduğu için yapıyorum

• Ses geliyor noluyor rahatsız edici 😀

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• tadı daha güzel çıkıyor yav

0|0
    0|0
  • Ben huylanıyom abi o çıkan sesten. Tüylerim diken diken oluyo dişlerini dökesim geliyo

0|0
    0|0
  • valla sapirta sapirta yerim ayilar gibide geririm

0|0
    0|0
  • cünkü karşındaki insan senn agzının icindekileri görmekten hoşlanmayabilir

0|0
    0|0
  • Cunku igrenc kardesm.

0|0
    0|0
  • Abi bende öyleyim yalnız değilsin. Kızlar iğreniyomuş ta muşmuş.

0|0
    0|0
  • osurmakta serbest olsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...