Sevgilim hamile olduğunu söyledi?

Ben 18 yaşındayım sevgilim 20 yaşında bugün bana hamile olduğunu söyledi ne yapıcam kafam çok karışık?

0|0
11|10

En İyi Kız Görüşü

• Ne demek hamile 😄 bir daha baksın bazen yanıltıyor testler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• evlen yanına alırsın kızı bir yandan da okursun başa gelen çekilir ilk defa duyulan bişey değil çoğu insanın başına gelebilir çocuğa dokunmaktansa evlen kardeşim korkma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kusura bakma da korunmuyor musunuz bu erken yaşta kardeş ben paranoyak derecedeyim biraz ama çocuğun senden olduğuna eminsen bu duruma karış birlikte ortak karar alın kürtaj konusunda ya da doğum konusunda 18 yaşında bunu yaşamak sana sağlam hayat tecrübesi olacak sonuç ne olursa olsun lütfen korunun

0|0
    0|0
  • özel bir hastane ya da kliniğe gidip aldırcaksınız. eğer istemiyorsanız başka çözümü yok

0|0
    0|0
  • Yaptığının arkasında dur ve evlen o kızla. Kürtaj yaptırıp cinayet mi işliceksiniz, o işi aklı selim yaptın sonuçta deli değilsin o kıza da bebeğine de sahip çık. Keşkelerin önemi yok artık olan olmuş ama vicdanlı ol lütfen

0|1
    0|0
  • doktora götür ya da gebelik testi al yanında yaptır emin ol onun demesiyle olmaz

0|0
    0|0
  • biyoloji dersine girmiyonuz böyle oluyor az Mantik ya

0|0
    0|0
  • sakın aldırma evlenin çocuğuna babalık yapmaya mecbursun aldırırsan çok günaha girersin çokk

1|0
    0|0
  • Vah yavrum kıyamam

0|0
    0|0
  • Ohahahhah 18 mi 20 mi

0|0
    0|0
  • Naneyi yemeden düşüneceksiniz

0|0
    0|0
    • Hayatta her hareket planli olmuyor... Maalesef

• Cok akilsizca.. Your life

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kicina parmak at agzina sok olc bakim sen nasil bir delisun

0|0
    0|0
  • allah analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
    • Henüz baba olmaya hazır değilim çok gencim mesleğim bile yok

• aldırt bebeği

0|0
    0|0
  • Kürtaj hakdır kardeş yaşınız küçük daha zamanı geçmediyse kürtaja gidin hemen

0|0
    0|0
  • Yaptiginin arkasinda duracaksin azicik delikanliysan

0|0
    0|0
    • Ben buna cidden hazir degilim zaten meslegik bile yok okuyorum ben daha

• Her sey aniden oldu zaten sevgili bile degildik arkadastik 3 aydir beraberiz sadece bilmiyorum

• bilmedigin isler yaparsan sonuclarina katlanirsin en azindan biraz vicdan sahibiysen

• kesin baskasından vermiştir birine

0|0
    0|0
  • mecburen evlenecen birader, yapmışsın bir halt arkasında dur bari

0|0
    0|0
    • Ben daha okuyorum hem ailem duyarsa beni evlatliktan reddederler

• napıcaksın kızı bir başına mı bırakacaksın yoksa çocuğu aldırıp katilliğin ortağı mı olacaksın? o işi yaptığına göre bunu göze almış olmalısın

• Ya her şey aniden oldu tamam ben onu seviyordum ama sevgili bile değildik 3 aydır beraberiz sadece

• Evleneceksiniz. :D
    Ya da öleceksiniz :D

Seç birini :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...