Bir dostumun bana yaptığı saygısızlık sizce ne yapmalıyım?

Yazıya başlamadan önce şunu belirteyim öncelikle çok sakin birisiyimdir kolay kolay kimseyle kavga etmem hele ki değer verdiğim insanlarla ama edersem de böyle sakin bir insan patlarsa karşımda kini sadece polis kurtarır (yaşadık)

Şimdi olayı anlatayım çok sevdiğim dost dediğim bir adam var olayda ki ismi Hakan olsun ve 2 ortak arkadaşımız var isimleri Mehmet ve Sevil Bir kafe de oturuyorduk bu bahsettiğim arkadaşım Hakan ve diğer arkadaşım Sevil Hakan ile pişti benzeri bir oyun oynuyordu bizde Mehmet ile sohbet ediyorduk.

Bahsettiğim dostum yani Hakan oyunda yenildi ve birden yenilmenin verdiği duygu ile alakasız bir şekilde şakayla karışık ciddi bir tavırla benim anama babama ceddime inandığım değerlere ve dahasına sövdü ve alay etti ve bana ne yapabilirsin nidasıyla bakıp sırıtıyordu kendisi beni hep sakin sanan her lafın altında kalabilen sessiz sakin birisi olarak görüyordu yazının başında belirttiğim gibi sakin bir insanımdır fakat bir sınırım vardır ve o sınırı aştı. Tam boynunu kırmaya hazırlanıyordum ki diğer arkadaşlardan birisi yani Mehmet dediğim beni sakinleştirdi ve ben o ortamdan hemen kalktım daha sonra o sözleri söyleyen eleman yani Hakan beni aradı özür falan diledi fakat içimde 2 3 gündür aşırı bir nefret bir kibir birikti Hakana karşı aklıma geldikçe sinirleniyorum sizce ne yapmalıyım?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• psikopat_hatun diyor Kİ: o seninde dediğin gibi bişey yapmazsın sandı sen beklenmedik şekilde saldırmışsın daha ne yapcaksın. bana ne yaptı o dost dediğim insan bilsen

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Acaip küfürbazım küfürlü şakalara esprilere bayılırım.1 cümlede 5 kelime varsa 3 ü küfürdür benim kurduğum. Ama din kitap Allah ana bacı hiç karıştırmam. En fazla arkadaşım derim kalan küfürler hep kişiseldir. O da asıl anlamında değil fırlama falan demek için kullanırım. Yaptığı hiç normal değil ayrıca sen konuyla alakalı bile değilsin sessizsin diye sana küfredildiyse özrünü kabul edip kendisiyle samimiyetini kes. Gerçekten değer veriyorsa sana pişmanlığını hissettirir. Değer vermiyorsa zatwn peşine düşmez seni kullandığını zanneden bir i. neden daha kurtuşmuş olursun bence. Öfkene deki onla muhattabımı kestim ve pnu bensizlikle cezalandırdım. Öfke egoisttir poponu kaldırırsan diner.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sende ona söv. Ayrıca küfre alış küfür çağın bir gerçeği herkes çok kolay küfrediyo artık. Takmamalısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Artık geçti kardeş aen orda ona yapacağını yapacaktın şimdi gidip sen dövsende Ada'm özür dilemiş kötü duruma düşücen

0|0
    0|0
  • Boşver gerizekalıyı kardeşim öfkelenme sakin ol görmezden gel onu da belki sadece küçük bir yumruk olabilir ama dahasına gitme

0|0
    0|0
Yükleniyor...