Sizcede bu işte bir gariplik yok mu?

Dikkatimi çekiyor; erkekler kendilerinde bir çok hakkı bulabilirken, kadınları kısıtlayıcı tavır sergiliyorlar. Bu konu başta özel meseleler olmak üzere böyle. Bkrt vs. önemseniyor ama erkeklerde ihtiyaç oluyor. Sanki hormonlar yalnız onlara özel bir şey! İşin ilginç yanı, kadınlarında kayda değer bir çoğunluğu aynı fikirde. Sizcede bu işte bir gariplik yok mu?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• ama sen dünya'yı bir erkek gözüyle görmediğin için böyle konuşuyosun.
    erkek ırkının en büyük imtihanı cinselliktir. bunu hiç bir kadın erkek olmadan anlayamaz. tabiki kadınınki de ihtiyaç ben erkekleri savunmuyorum yanlış yapıyolar ama bu konularda kadının bir ağırlığı olmalı.

1|0
    0|0
    • Haklisin buna sozum yok yalniz sadece bu gibi meselelerden dolayi toplumdaki gariplikleri, geleneklesmis sacma seyleri dusunursen durum cidden vahim

• Kuranda bahsedildigi gibi olunsaydi ztn mesele kalmazdi. Ben acigigim o yuzden bu konuda yorum yapmak haddime olmaz. Yalnz gozumu sakinmam gereken yeri bilirim. Erkekler ve kadinlar icin gecerli olan ceza varken bu insanlar neyin kafasnda onu anlamiyorum. Hani erkek yapar kadn olmz mantigi. Bana sorarsan kimse yapamaz

• kimse yapamazzz.
      bitti bu kadar.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ne sanıyorsunuz acaba her erkeğin aciz ve aynı aptalı oynadığınımı sanıyorsunuz? Bir erkek arkadaşım şunla bunla yattım deyince konfeti falan mı patlatıyoruz sanıyorsunuz. Yaptığının yalnış olduğunu falan söylemiyoruz dimi. Şimdi senin söylediğin bu konuda kendinizi aklama Çabanız aptalca değilmi. O zkişti bende zkişim banane oda zkişmesin sidiğini yarıştırmsanıza. Unutma o erkeklerle yatanlarda kadın. Erkek ne kadar seks yapıyorsa kadında o kadar seks yapıyor çünkü iki kişilik bir iş bu. Siz erken evlilğe karşısınız ama erkeğin cinselliği yaşamasına da karşısınız. Erkek ihtiyaç gideriyor diyelim oyle görmüyorumda ben ihtiyaç giderdiği kadın sence ne için birlikte oluyor o erkeklerle para için. Siz erkekte sadakatı nasıl arıyorsanız bizde kadında başkasının sperm kokusunun olmamasını istiyoruz konu o kadar karışık değil siz istenilensiniz erkek ise aranan bunun eşitsizlikle falan alakası yok toplumda ki yerinizi anlamamışsınız baayan

0|0
    0|0
    • Genel yargilarla konusmasan iyiydi. Bir kac kisa cumleden icindekilri doktun resmen. Ben nasil kimseyle degilsem onunda ayni olmasini beklerim. Beklemesini bilen sadakatte sorun yasamaz ztn

• Aynı fikirdeyim. Sorduğun soruyu sen olarak sormadığını düşündüm sadece cevap aramışsın. Ama sorduğyn şekliyle düşünen kızlar var bende onlar için bir cevap yazdım. Bu konuda erkeklerin aşağılık davrandığını düşünem biriyim yani olayı şöyle gör kadınlara haksızlık yaptığını düşünüyorum hem cinslerimin birde yazdığın yazıyı söyleyenin kadın olduğunu düşündüğümü belleyebiliyormusun? O yüzden dertşenerek yazdım aslında destek çıktım sana mizacım farklı benim :)

• Gercekten cok farkli o zmn. Sag ol

• Herseyde erkekler ön plandadir.. en aptalinin algilayabilecegi bir ornek vereyim dunya savaşlarinda hep erkek gucundenyararlanilmistir. Unlu filozoflar kimyagerler bilim insanlari dusunurler sairler sanatçilar hep erkektir... kadina kalkan el kirilsin.. basimizin ustunde yeriniz var.. erkek kadin uzerinde koruyucu rol oynamali nitekim erkegin ustunlukleri kadina nazaran daha çok ağir basar. Kadin gucsuzdur savunmasizdir. Cinsiyetcilik yapmiyorum olani soyluyorum

0|0
    0|0
    • Cunku dunya kuruldugundan beri kadinlar bastirilmistir. Doga yasasi guclu gucsuzu ezer bilirsin. Bulundugumuz cagda isler degisti bunu bilmiyorsan genel agizdan konusmamalisin. Ayrica peygamberimizin eslerinin bilimsel alanda cok onemli buluslarinin oldugunuda eklemek isterim. Sonradan bu buluslara el konulmus. Sessiz kalirsan agzindakini alan cok olur yani. Artik bilinmeyenleri sen dusun.

• Bak yazilani tam olarak anlamadan konuya daliyorsun bir cogu gibi. Burada onyargilari savastirmiyorum sadece anlamk istedgm seyler var. Iki cinsin esitliginide savunmuyorum

• Ben seni anliyorum. Ego ile ilgili olabilir. Boyle geldi boyle gidecek dusuncesi olabilir.. yalniz bu gorunende boyle.. herkezin dusuncesi farkli... onemli olan hayatta anlayisli bireyler ile karsi karsiya gelebilmek.. bu hayatin her aninda birazda sans isi.. bir ornek vericem... sokak kopekleri tek basina iken zararsizdir.. ama sürü halinda olunca içgudusel olarak agirlik kurmaya calisirlar.. ozamanda vay haline.. demek istedigim sosyal mecralarda konu toplu olarak ele alindiginda kadin hep ezik rolu oynar.. ama sosyal ortamlarda birebir ayni ortamda bulunuldugunda kadininda hakli oldugu ama nitekim kendimizi programladigimiz şu baskici yapinin nedenli gereksiz oldugunun farkina varilir.. yer zaman konu butunlugunde ele alirsak bu surekli goreceligini koruyacaktir daima..

• Haklısın kardeş. Saçmalığın tam ortası töresel düşünceler. Ben afedersin her b*ku yerken sıkıntı yokta kadın yapınca mı ayıp ya da günah?

1|0
    0|0
    • Iste bu konu hayatlara yansiyor ☺ boyle insanlari seviyorum

• Kadınımda bekaret aramam. Benden sonra olan hayatıyla yargılarım sadece.. Aldatmayı sevmem, aldatılmaya katlanamam.

• herkes özgür değil mi.. Özgür. herkes istediği hayatı yaşar mı yaşar..
    ozaman kimsenin eleştirmeye hakkı yok.
    zar onun a. m onun kime ne..
    kimsede kendine bamadan bir başkasını eleştirmesin hatta başkasını bu konuda hiç eleştirmesin.. ona ne..
    vs vs.

0|0
    0|0
    • Ya mesele ne biliyor musun kadinlarin hayati kisitlaniyor. Hatta konu cok uzar en iyusi susayim

• Yo ben bu konularda taviz vermem sadece isi ceneye dokup feminist olrk gorulmk istemem

• ne göründüğünü bilmemde özgürce yaşayabilmeli insan..

• Suc kadinlarda bence

0|0
    0|0
  • Bu terslikte bir iş var

0|0
    0|0
  • Garip degil mallar işte.

0|0
    0|0
    • Biraz acar misin

• ☺ tabii de olsun yine de herkes kendine yakistigi kadar

• Öyle olsun bayan fight clup :))

• O zaman erkekler diye başlamasın sorularını kızlara sorsun niye erkeklere soruyorlar

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte. Kalite kontrol yapabilirsin. seçmece bunlar

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...