Mükemmel olan İslam, mükemmelliyetin temsilidir Müslüman, bunları neden anlamaz bozguncu olan İnsan?

Kayda değer tek kusuru olmayan bu dini kullan kullan bitiremediler. Kutsal kitabında bir tek anlamsız bir şey yazmayan, hiç bir kusur bulunmayan, tüm iyiliklerin kaynağı, ahlakın göstegesi olan bu dinin suçu ne?
Bilirsiniz ki zaten her insanda güzele pis deme hastalığı vardır. Peki ama bunu aklını kullanan insanların yapmasının amacı ne? Ya zaten ne kazanıp kaybedersin yaftalamakla...
Ki dönüryosun bakıyorsun hep bir yalanlama, hep bir çekememezcilik. Özgür görüş deyip kenara çekilip neden leke sıçratıyorsun. Hangi dini kitabında sana bir ahlak dışı bir şeyi gösterir, ki ahlakın öğreticisi olarak, her şeyin öğreticisine karşı çıkmanın sebebi nedir?
Basit lan din, dil, ırk tan batar ülkeler. Bir saldırdılar mı, bir böldüler mi bu iman kuvvetini, senin devletini kim korur Allahtan başka.
2016 Türkiyesindeyiz; seçmenlerimiz koyun, seçmenleri eleştirenler koyundanda koyun.
Laikliği savunanların çoğu o ilkeye ve diğer ilkelere ters düşen binlerce şey yapmaktalar.
Cübbe altında dini kullanan binlercesi bu ülkede.
Ülkeyi satan partiler var.
Yozlaşmaktan ciğeri solmuş bir toplum ve teknoloji meyvesinden olumsuz etkilenmiş bir vatan.

Tek derdiniz Müslümanlıksa buyrun burada sona erdirelim.

İnandığım değerler üzerine yemin ediyorum ki ne özgür bir devletin kalacak ne edecek tek bir kelimen. Dünyada değerin milyonlarla ölçülmüyorsa bir bedeninde olmayacak.

Sizi düşünmekten alı koyan nedir?
Değerler biterse her şey biter. Her şey inanmamayı bir trend yapmakla ve islamı mizahla sentezleyecek kadar basit değil.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• bu dinin peygamberine bile sövdüler. sana bana mı saygı duyacaklar? bizim bu kafadan sıyrılıp kendimize bakmamız, herkes birbirinin ayıbını arıyorken bizim kendi ayıplarımızı aramamız, iyi bir mümin olarak ölüp gitmemiz lazım. insanlardan bir şey bekleme, boşver.

0|0
    0|0
    • Kardeş beni ben seni sen ilgilendir durumuna o kadar çok ters bir mahlukatım ki. İnan en kötü insanın çekeceği acıyı da ben düşünüyorum. Ama çağ o kadar değişti ki artık insan ben diyemiyor. Çünkü benler oldu biz.

• Benim fikri mülkiyetimi, kişiliğimi, dinimi, her şeyimi eleştirip, karalayıp, lekekeleyip özgür düşünceden bahsediyorlar ya banada o koyuyor. Örneğin laik bir insanın laikliği savunurken diğer tüm görüşlere alev püskürtmesi. Eee laiğim diyodun.

• onlar y. vşaklar. ben islamı sevmesem var ya şu ülkede iki dakika yaşamam.. ilk söylediğime gelecem tekrardan. bu dinin peybamberine saygı duymadılar. ümmetine mi hoş davranacaklar :)

• Kusursuz olan islamdir muslumanlar degil buda boyle biline

0|0
    0|0
Yükleniyor...