Kendimi çok yalnız hissediyorum?

Dün benim doğum günümdü ve hiç kimse hatırlamadı ailem bile. Aslında böyle günlere önem vermem umursamam bu yasima kadar bir defa bile kutlamadim ama en azından bir kisi kutlasa fena olmazdı zaten psikolojik olarak çökmüş durumdayım bütün gün yatağımda ağladım durdum neye ağladığımı da bilmiyorum hiç bir gelecek planım yok hedefim yok tek yaptığım ilaçlarımı alıp kendimi uyutmak. Almadigim zamanlarda da cok kötü oluyorum durduk yere ağlıyorum. Bunları buraya yazmamdaki amaç ne bilmiyorum kimseye anlatamıyorum buraya içimi dökmek istedim ne yapacağımı bilmiyorum?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bende ayni durumdaydim 2 sene once kimse hatirlamadi, cok uzulmustum, bu senede kimse kutlamadi, alistim kisacasi sende alisirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Doğum günün kutlu olsun güzellik. Yeni yaşın hayırlara vesile olsun, Allah karşına seni seven senin de sevdiğin ve kötü günlerinde sımsıkı sarılıp teselli edecek, doğum günlerini birlikte kutlayacağınız birisini çıkarır inşallah. Umudunu kaybetme, kendini toparla. En az 25 senedir doğum günümü kutlayan olmadı. Telefon operatörleri ve banka gibi otomatik mesaj atan kurumlar hariç. Hala yaşıyorum ve hala umutlarım var...

0|0
    0|0
  • emin ol aynı psikolojiye ara sıra bende giriyorum ve bir çok insan da giriyordur , sıkıntılı işler abi bunlar.. sosyalleşmen lazım biraz da

1|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun

1|0
    0|0
  • mutlu yılların olsun teselli lazımsa imdat hattı benim :/

1|0
    0|0
  • happy birthday to you

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir günde doğmuşsun dün beni dünyaya getiren annemin de doğum günüydü bilsem ben kutlardim. Gec olsa da doğum günün kutlu olsun.

0|0
    0|0
  • Allah var gam yok güzelim..

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah'a sığın dua et

0|1
    0|0
  • Konuşabiliriz seninle. Çünkü aynı şeyleri bende yaşadım zamanında anlarım seni

1|0
    0|0
Yükleniyor...