Yemeğinizden kıl çıksa ne yaparsınız?

Yemeğinizden kıl çıksa ne yaparsınız?
Misafirliğe gidiyorsunuz akşam yemeğine davetlisiniz tabak önünüze geldi ve içinde kıl gördünüz ne yaparsınız?
Ben o yemeği yiyemezdim ama öküzlük yapıp " oha kıl var " gibi bir cikis yapıp yemegi yapanin yüzünü de kızartmazdım. Kılı alır caktirmadan tabaktan cikarirdim, diger yemege gecerdim. Siz?

2|4
18|31

En İyi Erkek Görüşü

• Değer Verip Evine Davet Etmiş Bir İnsanın Sofrasında Yemeğimden Kıl Çıkarsa Belli Etmemeye Çalışırım. Kalkar Gider #Kusarım.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 30

• Aile içinden biri yapmış olsaydı yemeği kıl çıksaydı yemeği yapana cins cins bakar sonra sırıtır insanlık hali olur böyle der geçerdim yemeğe devam ederdim. Ama misafirlikte dediğin gibi olurdu. Hatta almazdım bile çakmasınlar diye ama yemekten yemezdim.

1|0
    0|0
  • Kılı alır kenara koyar yemeye devam ederdim 😄 büyük ihtimal benden düşmüştür 😂
    Benden olmasa bile tiksinmem 😄 saçını tiksineceğim kişi sayısı azdır yaw 😄 yemeği yapan kişiye göre kimin olabileceği ihtimallerini düşünürüm 😄 sonra yemeye devam ederim tekrar 😂 yemek ziyan edilmez 😒 ben içine ne sinek düşen yemekler gömdüm mideye 😒 kurt gibi aç iken ekstra et diye düşünüyor insan onu 😂😂😂

0|0
    0|0
  • yemezdim eger kendim cekdiysem tabagimi veya kendim yaptiysam yemegimi ve icinde kil gorursem ozaman killi cikartip yerim yemegi

1|0
    0|0
  • Bizde rutin. Yemekhanede ya pilavda ya çorbada çıkıyor. Tam bir iştahla içiyorum ki kıl sonra yemeği zor yiyoruz tabi

1|0
    0|0
  • Yemeği yapanla mutfakta görüşürdüm tabağıda elime alır başka birşeyler ekleyelim diye mutfağa götürürdüm

1|0
    0|0
  • yemem ama misafirlikte yemeğe kusur bulmam.

1|0
    0|0
  • Yemeğe devam etmem

1|0
    0|0
  • Yemeği değiştiririm

1|0
    0|0
  • Hicbisey

1|0
    0|0
  • kili vaktirmdan çıkarıp yerdim

1|0
    0|0
  • Olamaz mideme bişey oldu sanırım der yemeği aradan çıkarırdım :D

1|0
    0|0
  • kılıda yerim saDAS D şaka şaka senin gibi yapardım :D

1|0
    0|0
  • Sevdiğim yemeklerdense kılı çıkarıp yerim iğrenmem annem sağolsun haftada bir kıl çıkıyor alıştım sevmediğim yemekse üzerine kıl çıkarsa yemem bahanem olmuş olur

1|0
    0|0
  • Ben o an doyardım zaten teşekkür ederdim masadan kalkardım :)

1|0
    0|0
  • Me too. Ne gereksiz insanı rencide etmek şazım nede yemek ;)

1|0
    0|0
  • kılı alıp yemeye devam ama yerken ağzımda hissettiğim an kusuyorum

1|0
    0|0
  • ıyk hayatta yemem yiyemem midfem kaldırmaz..

1|0
    0|0
  • Küfür ederek yere vururum

1|0
    0|0
  • Iyyyy midem

1|0
    0|0
  • Misafirlikte söylenmez tabi, dediğin gibi diğer yemekten devam ederim çaktırmadan

1|0
    0|0
  • Fotograf cok hosuma gitti bu yuzden +1 😃

1|0
    0|0
  • aynen oldugu gibi dışarı çıkar...

1|0
    0|0
  • Onu atarım yemeğe devam ederim...

1|0
    0|0
  • Bozuntuya vermeden kılı da alır kalkarım.

1|0
    0|0
  • Çıkınca assla yemiyorum ve annem kızıyo

1|0
    0|0
  • Kenara koyarim

1|0
    0|0
  • . kıl ı çıkartırdım burnumun ucuna yapıştırırdım. yemeği yapana gösterirdim

0|0
    0|0
  • sana yediririm

0|0
    0|0
  • Kılı yer yemeği dökerdim

0|0
    0|0
  • Diger yemege gecemezdim sanirim digerinden cikmiyacagi ne malum :D

0|0
    0|0
    • Cikmayacagi ne malum 😃 ya tutarsa olayina dondu ahaha

• Oyle valla dikkat edilmeli cok titiz biriyse neyse hani insanlik hali derim de :D hakkinda soru isareti olan biri yemehe cagirmamali

Kızlar Ne Diyor 17

Yükleniyor...