Biz türkler niye kendimizi beğenmeyiz? niye biz türkler de yabancı hayranlığı oldukça yüksektir?

sakın kendimizi beğenmiş bir millet değiliz demeyin. yok rus kızları çok güzel yok italyan erkekleri çok yakışıklı. yok hollywood çok güzel yok boolywood çok güzel. yok şu ülke çok güzel yok bu ülke çok gelişmiş. yok atatürk dünya lideri değil yok erdoğan türkiye lideri değil. yok osmanlı soykırım yaptı yok kardeş katletti. yok ülkemiz de ki tüm erkekler neredeyse sapık ve abaza. yaşanmaz bu ülkede, ben yurt dışında yaşayacağım falan ayakları falan. yok bura niye yobaz yok adana niye yobaz yok sivas niye yobaz. hiç bir şeyi beğenmiyoruz. abartı olmasın müslümanım demeye bile nerdeyse utanacağız. zaten müslümandım ateist oldum, hırıstiyan olacağım diyeni çok gördüm. yok erkekler niye 4 kadınla evleniyorbiz evlenemiyoruz. yok kadın niye erkeğin kaburga kemiğinden yaratıldı. yok başörtülüler yobaz ve gerici. yok niye erkek gayri müslim kadın ile evleniyor da , kadın gayri müslim erekekle evlenemiyor. herşeyi eleştiriyoruz ve hiç birşeyi beğenmiyoruz. oysa yurt dışında yaşayan yabancıları izliyorum osmanlıyı, türkleri ve türkiye yi öve öve bitiremiyor ve müslüman olmayanlar bile islamiyeti övüyor ve müslüman oluyor. zaten müslümanlar dinden dönüyor mürted oluyor kafirler müslüman oluyor. biz ülkemizi ve inançlarımızı küçümseyip beğenmezsek, bizden olmayanların bizlri beğenmemesine hiç şaşırmam. uyuma türk evladı uyuma uyan...30 kupona alınmadı bu vatan...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Laiklik geldi avrupali olduk ondan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vatan sevgisiyle yetiştirilmemişler.
    G*t yalayıcılar diyorum sadece.

1|1
    0|0
  • eziklik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onu özenti kesime soracaksın Türk erkeğide kızıda candır.

0|1
    0|0
  • bilmem ki kötü bişi

0|1
    0|0
  • The dissapearing Turks.

0|0
    0|0
  • Biz Türklerin kızı kev*şe erkeği ise a-m budalasıdır. Gerçekler acıdır gençler.

0|0
    1|0
Yükleniyor...