Kapalılar neden kendilerini bir şey sanıyorlar?

Bugüne kadar denk geldiklerimin çoğusu böyle? Üstelik de verdikleri oylarla bu kadar şehit vermemizin nedeni olarak utanmaları gerekirken ne bu havalar?

Güncellemeler:
oy veren açıklarda benim için aynı insan ayrımı yapmak bize yakışmaz. lakin çoğunluğunun oy verdiğini ve onları ayırt edebildiğimiz için bu şekilde belirttim...
Sadece başını örtmekle insan olunamadığının kanıtları sanırım.

2|3
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Onları eleştirmeden önce öz eleştiri yaptın mı? Mesela kendine "Ben kendimi ne sanıyorum ki onları bu şekilde eleştirebiliyorum?" diye bir soru sordun mu? Onların verdiği oyları düşünürken kendi verdiğin oyun şehitleri kurtarıp kurtarmadığını uzun uzun düşündün mü?

Kimse seninle aynı görüşte olmak zorunda değil. Dini inancının gerekliliklerini senin nasıl eleştireceğini düşünerek yerine getirmek durumunda da değiller. Biraz saygılı olmasını öğrenin.

5|2
    0|0
    • evet değil bana kötü kötü dik dik bakıp panik atağımı depreştirmek zorundada değil

• Görüşünün aynı olmadığını tespit edince dışlamak bizim milletin hastalığı zaten. Ne yazık ki her görüşte böyleleri var. :/

• evet doğru iletişimsizlik nefret ayrılma doğru değil

En İyi Kız Görüşü

• Valla değişiksiniz. Bugün otobüse benim yaşlarımda iki kapalı kız bindi ayaktalardı ve sohbet ediyorlardı neşeli bir şekilde. Önümde oturan açık, yaşlı kadın kocasına kızları eliyle göstererek aşağılayan şeyler söyledi. En sonunda duymak için kulaklığımı çıkardım kadın bir şeyler daha dedi anlayamadım sonrada sustu. Cidden susmasa müdahale edecektim kızın nesini elestiriyor acaba çok ilginç gerçekten. Kızlara o kadar kötü kötü baktı ki amaç ne ya. Sen açıksın o kapalı eee nolmuş niye kötü gözle bakıyorsun yani..

3|0
    0|0
    • onlarda bana aynısını yapıyor ben kötğ bakmadığım halde

• Haklısın böyle şeylerde olabiliyor. Yapacak bir şey yok tam tersi şeylerde yaşanıyordur eminim. Yani kapalılarda kendilerine fırsat tanınmadığını vs düşünüyordur. Ayırt edenlerin suçu ya suç kapalıda ya da açık olanda değil

• Evet haklısın sanırım 👍

Erkekler Ne Diyor 13

• Kapalı olmak şimdi bir imtiyaz haline geldi.

2|0
    0|0
  • En nefret ettiğim şey de kamuda torpille işe girip "haram para" ile beslenenlerin bana dindarlık taslaması..

2|0
    0|0
  • Vallaha ben ne kapalilar gördüm 40 yıllık orspuya taş çıkartır ne açıklar gordum muslumanligi tam anlamiyla yaşayanlar bu vicdan karakter meselesi

3|1
    0|0
  • bide abaza oluyorlar genelde

1|1
    0|0
  • bir ara "Kapanmadan Kazan" diye bir yarışma vardı.
    Şimdi geçti o. Kapan Kazan devri şimdi.
    Moda bu.
    Kapanıyosuuun.
    Kazanıyosun.

Neymiş demek ki:
    O açılacak, sen kapayacaksın. O açılacak, sen kapayacaksın.
    https://vine.co/v/eYvtq3n1Td5
    m.facebook.com/story.php

1|0
    0|0
  • Sevgili ya da eş kriterlerimin arasında kapalı olmama şartı var...

1|0
    0|0
  • pkk 1970 lerde marksist sol ideolojıde temeli atılan 1984 te eylemsel hareketi başlayan sol ve marksist bir örgüttür şimdi söyle bana kaç tane marksıst sol görüşlü kapalı bayan var bu açıdan baktınmı olaya madem şehitlerden sorumlu tutuyosun bide şu ayrıntıyı kaçırma şehit ailelerinin bir çoğu yıne kapalı aileler

1|2
    0|0
    • solculuğu kullanmış olmaları solcuların pkk olduğunu göstermez. bu çok geniş bir kavramdır tüm dünyada. görüşünün ne olduğuyla ilgisi yok biten terörrün tekrar hortlaması yeterli. bir çoğu gariban aileler

• mhp de akp ye destek verdı bu surecte chp yıde beğenmıyorsun hdp zaten belli napıcaz şimdi sen söyle

• bende senı anlıyorum ama genelleme yaparak kapalı açık farketmez bir sonuç çıkarmana cevap vermekti amacım

• Maalesef yolda yürürken yol vermekten bile acizler :D :D :D
    2 tane fıçı 10 kişilik yol kaplayarak yürüyor :D :D :D

1|0
    0|0
  • Bana denk gelenlerde hep yobaz oluyor evet

1|0
    0|0
  • şimdi oy vermeselerdi tayyip gelmeseydi doğuda pkk lılardan temizlenmeyecek savaş çıkmayacaktı haklısın neden mi çünkü doğuyu ellerimizle verecektik kapalılar havalı ise kendi kibirlerindendir kimisinin hepsid eaynı değildir ama şunu diyeyim şavaş olursa bundan daha kötüsü olacak bunuda biliniz

0|0
    0|0
    • yürrüüüü dediğine kendinde inandın mı :D

• S*alak terör ne zaman hortladı kim hükümet olunca. askerleri kim tutukladı paralelle birlikte. kim pkklılarla halay çekti. sizi yalancı yobazlar. Ama hep böyleydiniz be. Din adına cumhuriyetin ilk yıllarında kargaşa çıkarırdınız. Madımakta insanları yaktınız. Sadece görünüşte dindarsınız. O da neye yarıyorsa artık. Bu dünyanın bir de öbür tarafı var unutma :!

• ben sana hakaret etmedim ki ben akp ye oy vermedim pkk ya da vermedim ama kendini aydın sanan senin gibi ileri görüşlü gericilere hak verince hakaret kaçınılmaz oluyor sen konuşmayı möğrn ilk önce

• Tamam hadi Tamm seni anasının başı açık bir solcu... 👉👌🏻👉👌🏻👉👌🏻

0|0
    0|0
    • o ifadeler seni anlatıyor galiba. anası kapalı sapık akpli :D

• Senin için AKP'lilerin hepsi sapık olmuş :) ben MHP liyim ;) hadi uza

• Birisi şununla ilgilensin

0|0
    0|0
  • Karakter olmazsa olmuyor işte kardeşim
    bunlar böyle ne yapacaksın boşver ben de sinir oluyorum arabistan'a cevirdiler ülkeyi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Neden sövdüğünüz kısım yalnızca kitlenin kadın kısmı? Sövecekseniz komple sövün cinsiyetçilik yapmadan.

2|1
    0|0
    • orası ayrı zaten haklısın erkekleri daha beter

• kapalılara laf söyleyecegine inşallah bende kapanırım de.
    Onlar Allahın Farz kıldıgı bir emri yerine getırıyorlar peki ya sen?
    yazık vallahi cok acıyorum.

3|4
    0|0
    • asıl ben size acıyorum bu kadar insanın hesabı sorulmayacak mı? bence saç kılından daha önemli. Allah size biraz vicdan versin.

• Tüm kapalılar akpye oy vermiyor.

2|1
    0|0
  • Onlar içlerinde nasıl kıvranıyorlar, haberiniz yok.
    Hayatları boyunca özgür olamayacak, kendilerini bir kullanılacak malmışçasına örtmek zorunda kalacaklar. Her konuda kısıtlılar. Kıskanıyorlar ancak kurtulacak güçleri yok.

1|0
    0|0
  • Bir saç telini bile dünya meselesi yapan insanlar. Şaşmamak gerek.

2|0
    0|0
  • Hükümetten dolayı kendilerini ayrıcalıklı ve üstün zannediyorlar.

1|0
    0|0
  • Neden sadece başörtülüler? Niye sadece kadınları ele alıyorsun? Erkekler oy atmıyor mu? Burdan anlaşılan senin sorunun şehitlerimiz değilde başörtüsü olmuş. Yazık.

1|1
    0|0
    • evet başörtüsü olmuş çünkü o kafadakiler yüzünden bu haldeyiz. başörtüsü yerine biraz insan olmak bence daha iyi olur

• İlk cümlendeki ergence tavrını görmezden gelip minik bir şey söyleyip uyuyacağım. Sen tak başörtüsünü doğru davranışı göster tamam?

• Yürü git ezik

• Havaliligin kapalisi açığı olmaz. demekki sen öylesine denk geldin.

1|0
    0|0
    • onları da sevmiyorum zaten. süslenip püslenip bir şey yaptım sanıyorlar. ama hani daha dindar olmak biraz daha alçak gönüllü olmayı gerektirmez mi?

• Evet doğru. ama ena zindan kapanıyorlar ya. aslında aciklarda kapalilarda aynı sorumlulukla yükümlüler

• Genelleme yapman hiç doğru değil

1|0
    0|0
  • Ne diyon la ssn

1|0
    0|0
  • Her kapalı akp ye oy vermiyor

0|0
    0|0
  • kapalılar oy verirken yanlarındamıydın panik atağım diyorsun paranoyaklıkta var galiba nerde abuk sabuk insanlar varsa onlar kapalılara laf ediyor zaten hanım olsalar insan ayrımı yapmazlar insan gibi geçinmeye çalışırlar

2|1
    0|0
    • yapan da

• bülent ersoyda önündeki kaplı bir kadının örtüsünü çekip indirmişti arada manyaklar oluyor herkesi suçlamak yanlış olur

• çoğunluğu böyle bülent ersoy beni ilgilendirmez

Yükleniyor...