Babam herseye karışıyor?

Arkadaşlar 22 yaşındayım bugüne kadar babam herseyimé karar verdi hayatımin her alanına müdahale etti saçima giyinisime okudugum kitaba okudugum okula herseye lisede güzel sanatlara gitmek istiyordum babam dedi düz liseye geç tamam dedim, girdim uni sınava babam tercih yaptı Şu an turizm okuyorum hiç istemesem de, arkadaşlık yaptığım kişileri hep babam seçti, bunların hepsine eyvallah en son dedi benim arkadaşın oğluyla evleneceksin oha dedim ( üstelik ben lezbiyenim) yani mümkün değil sizce ne yapmalıyım dedim hayır baba saçmalama falan diyor ki seni evlatliktan reddederim, paranı keseri, birdaha bu eve gelme sizce ne yapmalıyım?

0|0
14|20

En İyi Erkek Görüşü

• fazla ve gereksız müdahale can sıkar. annen var mı yazmamıssın. bence annen varsa ve bır aıle buyugun mesala babadn buyuk amcan deden halan vs gıbı onları oturt konus kaçarak ya da farklı şekılde hayatını duzene sokamazsın yaşın olarak bence cınsel kımlıgını netlestırmek dogru olmayabılır baskıdan bılınc altı böyle bır yanılgı yöneltme yapmıs muhtemelen lezbıyen olmaz omur boyu yuva kurmadan sapzı uzum gıbı yaşamak nereye kadar. evlenecek kısı tercını tabıkı kendın yapmalısın. babanın yaşı ve meslegı nedır. yanı egtık durumu. bırde babnla zıtlaşmadan oturt konus. ayrıca bahse konu cocuguda bır gör bence belkı çok hosuna gıdıp bır sey hıssedeceksın. ya da okulunu bıtır kendıne bır işbulunca kendı duzenını kur ufak ufak bu işler bırden olmaz zaten

0|0
    0|0
    • Babam avukat ama çok geri kafalı bir insan. Görünce birsey hissetmem zaten cinsiyet değiştirmek istiyorum benim durum biraz daha farklı

En İyi Kız Görüşü

• okulunun bitmesine ne kadar var? mezun olup kendi işini bulana kadar süreyi uzatmaya çalış ayrıca kimse sana zorla ''evet'' dedirtemez nikah memuruna bunu diyecek olan sensin

0|0
    0|0
    • Öyle birşey olamaz zaten.2 yıl var daha okulun bitmesine

• Okul bitince nolucak?

• ne demek ne olacak? okul bitince kendi paranı kazanırsın kimse seni evliliğe zorlayamaz baban paranı kıssada sorun olmaz

Erkekler Ne Diyor 19

• Paranı kessin bir daha da o eve gitme. Git istediğin hayatı yaşa. Başkasına bağımlı olursan onların istediği hayatı yaşa.

0|0
    0|0
  • Postayi koyardim yatti balik yan gider ya bu gune kadar zaten etmedigini birakmamis bari kalan hayatini kurtar, öncesinde babanin arkadasinin oglunu ara ve de ki ben lezbiyenim erkeklerden hoslanmiyorum, hala israr ederlerse babanin arkadasina ve diger ortak tanidiklara soyle hic bisey olmasa milletin diline dusmemek icin adam oglunu seninle evermez

0|0
    0|0
    • Doğru diyorsun da kardes şimdi arar babama söyler falan valla öldürür öğrenirse zaten nefret ediyor eşcinsellerden hani tvde görse tahammül edemiyor o derecr

• O zaman kac evden gel bana evimde bir oda sana ayiririm ama 18 yasini asmis olman gerek yoksa suc olur bu

• Pardon zaten 22 yasindaymissin

• babandan okulun bitene kadar zaman iste bir şekilde izin vericeğini varsayalım okul bitince hızlı bir şekilde kendi ayaklarının üstünde durabileceğin bir iş bulmaya çalış ve ailenden ayrıl belki çok zor bir karar olucak senin için ama dünyada ortalama insan ömrü 75 yıl ve sen daha 22 yaşındasın 53 yıl her gün pişman olmaktansa 1 kere pişman olup 53 yıl mutlu yaşamak bence daha iyi

0|0
    0|0
  • söyle bari arkadaşının kızı ile evlendirsin.

0|0
    0|0
  • Zor bir durum

0|0
    0|0
  • Babalar ne için vardır? Sana eziyet etmek için mi?
    Baban senin düşmanın mı? Babalık yapacak adama tabiki de :(((

0|0
    0|0
  • Canım çok üzüldüm baban dediğim dedik galiba. Ama hiç mi evlenmeyeceksin

0|0
    0|0
    • Evlenirsem kadınla evlenirim

• sen kocaman trolsün de neyse

0|0
    0|0
  • Elbeeteki karışır. Baba Adı üzerinde. Çocuklar hangi yaşta olurlarsa olsunlar. Evlatları onların gözünde hep küçüktür. Koruma içgüdüsü. :))

0|0
    0|0
    • Tamam da herseye karışıyor okuduğum bölüme kadar o seçti

• Eyvallah :D sağol..

• Rica ederim ayol ne demek.;)

• Sen babana karşı otoriteni oluşturmadığın için ne isterse ona mahkumsun ailenden ayrılıp ayaklarının üzerinde durabiliceksen evlenme zorla evlilikten mutluluk gelceğini düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Yalaninni sey yapsinlar

0|0
    0|0
  • sevdiğine kaç :D :D

0|0
    0|0
  • sevdiğin kişiye kaç

0|0
    0|0
  • Almazsan alma de geri kafalı adam seni de

0|0
    0|0
    • Aynen de o kadar basit olmuyor :D

• Valla canım istemediğin bir pezevenkle bir ömür çekeceğine.. Kendi iradenle aç kal bir süre daha iyi

0|0
    0|0
    • Haklısın.. Zaten karşı cinsle evlenmem hiçbir türlü evlenmeyi bırak kardeşten öte bir gözle bakamam

• Bence okulu bitir ondan sonra parayı kessede sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Oha olmuş

0|0
    0|0
  • lezbiyen mi

0|0
    0|0
    • Aynen

• bir psikolojik baskıdır bu sen istemezsen olmaz git bir erkekle ol daha iyi bence

• La kardeşim erkekten hoşlansam homoseksuel olmazdı heralde. CİNSEL kimlik bu sen git erkekle ol.

• Evlen gitsin

0|0
    0|0
    • Ne diyon kardes kızlardan hoşlanıyorum diyorum.

• Hislerinizi anlayamıyorum neden böyle sizin hayatınız

• Bilmem :D

Kızlar Ne Diyor 13

• Ekonomik olarak bağımlı olmasaydın keşke. Bugüne kadar her şeyine karışmasına izin vermişsin. Artık alışmış olduğu için tam tersi hale getirmek çok zor.

0|0
    0|0
  • İşe gir para biriktir, çık git ordan.

0|0
    0|0
  • Iyi dayanmissin. Baba değil zorba. Acaba kalbin olup olmadığının farkında mı? Açıkçası bunları iyiliğin için yaptığınıda zannetmiyorum. Ben babayim ne dersem o kafası. Ben olsam senin kadar sabredemezdim heralde. Neyse çeken bilir.

0|0
    0|0
  • Evden ayrıl tabi buna musade etmicekleri icin sende gizlice evden kac parada götür yeticek kadar. izini bulamazlar bir işe girersin kendin gecinirsin. sikintili bir surec olur iş bulup, kalicak ev bulup bide kalmak için para biriktirene kadar sokakta sabahlamayida göze al.

0|0
    0|0
    • Peki teşekkür ederim

• Kacarsan yaz buraya durumu haberdar et bizi belki bir yardım gerekir burdayim ben unutma :)

• Olur haber veririm :D

• Bence ilk başta babanın sana bu kadar yön vermesine izin vermemeliydin. Bence hemen çalışmaya başla, bir ev al. Parayı biriktirene kadar arkadaşında falan kalırsın. Kimsenin seni yönetmesine izin verme, istediğin hayatı yaşa. (Bu arada baban eşcinsel olduğunu biliyor mu?)

0|0
    0|0
  • Çocuğa istemediğini söylersin.

0|0
    0|0
    • O gitse babam başkasını bulucak nasıl kökten cozebilirim

• Ohooo kardeşim sen baştan tavrını koyacaktın

0|0
    0|0
    • Herzaman böyleydi lise ortaokulda da

• Evi terkey

0|0
    0|0
    • Gidecek yerim yok ki nerde kalayim

• Bizde kal demeyi çok isterdim.. kadın sıgınmalara git 1 2 ay sonra cıkarsın tek yaşarsın

• Tamam tesekkurler

• yaşadığın baskılardan sıkıntılardan lezbiyen olmuşsundur belki psikoloğa git

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum çok küçük yaşta fark ettim olmak değil de hep böyleydim zaten

• Evlen sonra adam senden bosansin :s

0|0
    0|0
  • Bence evlen lezbiyen olmak günah en azından evlenip çocuğun olur onunla mutlu olursun belki Allah affeder

1|0
    0|0
    • Şakamısınız abi siz :D evlen çocuğun olur demişsin birde tabi yaşayan anlamaz ben bir erkeğe ancak kardes gözüyle bakarım ötesi olamaz sen bir kadına evlenebilir misin aynı şey. Allah beni böyle yarattı ben kendimi bildim bileli böyleyim günah insanın kasıtlı yaptığı birşeydir hiçkimse cinsel kimliğinden dolayı yargilanamaz. Eger birgün evlenirsem de bu bir kadınla olur

• Allah herkese mantık vermiş irade vermiş
      Seni kadın olarak yarattı evet ama kadınlara cinsel duygu Besle diye değil
      Mesela Hayvanlarda, insanlardaki gibi akıl olmadığı için, onlar Allah'ın emir ve yasaklarından mesul tutulmamıştır.
      Hayvanlarin da hissiyati var

• Kendi elimde mi bu? Allah bana bu hissi vermiş kendimi erkek ile birlikte olmak için zorlayayım mi? Düşüncesi bile midemi bulandiriyor

• Lezbiyenlik iyi bir yol degil tabi ama sen bilirsin

1|0
    0|0
    • Doğru yol değil cinsel kimlik.

• kaç yaşına gelmişin bide karışıyomu? sanki 15 yaşındasın artık reşit olmuşun gelmişin 22 yaşına haksız baban. eğer zenginseniz yurtdışına çık. ohaa lezsin ayy :)) bırak git ne uğraşısan

0|0
    0|0
    • Yani yurt dışına gidecek durum yok.. Durum olsa da ailem göndermez zaten saat 10 de eve gelmedim diye polisi arayan adam

• anladım. lezbiyen oldugunu bilmiyolarmı ki zorla evdlendirecekler. büyüksün ama sen küçük değilsin ki ya polisle konuş istersen konuyu.. hem kaçabilirsen kaç görmeden gizli gizli :/

Yükleniyor...