Hangi ara ve neden bu kadar korkar olduk cinsiyetlerden?

Anneminde babamında beli sorunlu... Anneme bir güzel ben-gay sürer beline kalçalarına masaj yapar bezle sarar kaldırırım. Babama da erkek kardeşim ya da annem yapardı.

Bu ara annem şehir dışında kardeşim işi dolayısıyla geç gelicekti bugün. babam oturamıyor kalkamıyor kıvranıyor...

utana sıkıla geldi yanıma kızım sürer misin belime diye. pijamasını indirmedi bile azcık, belini göreyim diye. bende kemer hizasından aşağı süremedim hem o utanırdı hem ben.

peki niye utanıyoruz? bana biri bu psikolojiyi açıklayabilir mi? normal değil bence bu hale gelmemiz bunu düşünmemiz. neden bu hale geldik toplumcanak?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin sorununuz, bizde böyle saçma konular yok.
    Aile bireylerim ile neden cinsel bir düşünce barındırayım?
    Etim kemiğim Anamdan Babamdan gelmiş zaten

0|0
    0|0
    • bende ona vuruyorum işi zaten. ben yapsamda babam istemez. o istemeyeceğinden yapamam.

• Annem olsa düzgün sür diye döver beni, samimiyetsiz bir iletişiminiz var sanırım. :)

• babamla evet çok samimi değiliz.

En İyi Kız Görüşü

• Ben utanmam benim babam da utanmaz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yaradılış itibariyle bu şekilde. Böyle olması da iyi aslında. Çünkü günümüzde öyle pis öyle adî insanlar varken kızına, annesine babasına hallenebiliyorlar. Bide bu yaradılıştan dolayı utanç duygusu olmasa ne kadar kötü olurdu düşünemiyorum bile.

0|0
    0|0
  • zincirleri kiramamakdan kaynakli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...