Hayatta son yalanınızı söyleseydiniz bu ne olurdu?

Hiç kimse kendisine yalan söylenmesini sevmez. Ancak en büyük yalanı da kendisi söyler insanoğlu. Peki size bir sorum olacak hayatınızda son yalan söyleme şansınız olsaydı bu ne olurdu?

Güncellemeler:
Yalanın icadı diye bir film seyretmediysen görüş vermek zorunda değilsin konu ona ağırlıklı kimseyi yalan söyletmeye çalıştığım falan yok

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Hepimiz cennette gideceğiz :)

0|1
    0|0
    • o filmi seyrettinmi yalanın icadı :DSAD

• Tehlikeli olarak algılayan çok olmasına rağmen , insanın düşünmesine iten bir yanı var. Zaten tüü kaka diyenler bu filme kendi salt doğrularının sarsılmış olmasından :) .

• aynen öyle. halbukisi insanın beynini açan öok iyi bir iflm

• Yalan söylemedim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yalan söyöemeyi çok seviyorsun galiba. Ne yalan söylerim ne de yalancıları severim.

0|0
    0|0
    • "Hiç kimse kendisine yalan söylenmesini sevmez" demiştim zaten ben ne dalgasındaısn sen amca?

• Sorduğun sorudan haberin yok galiba yeğenim? "Son yalanınız ne olurdu?" Diye soruyorsun. İnsanlar, son anlarında neden yalan günaha girsin?

• ya amca perspektif bakış açısı öyle bir şey olsaydı diyecekler ki son kez yalan söyleme imkanın var bir daha böyle bir imkanın olmıyacak... neyse oturup sana yazıyorum Yalanın icadı diye bir film seyretmediysen görüş vermek zorunda değilsin konu ona ağırlıklı kimseyi yalan söyletmeye çalıştığım falan yok

Yükleniyor...