Kız milleti agaç kavuğundan mı çıktı?

Erkekler diyor ki; Kadın, annemle oturmayi kabul edecek. Bir kadin icin aileyi mi rededeceğiz onca sene emek vermişler vs.

Yahu bu kızlar agacta mi yetisiyor seninkiler anne baba da kizinkiler bostan korkulugumu ki birakip evleniyor? Kızda bir anne baba evladı. Herkes gidip elalemin adaminin ailesine hizmetci olsun diye evlat yetistirmiyor.

Kizlar sizde köle ruhlu olnaktan vazgecin sizin ailenizde size onca sene emek veriyor gidip 20 yasindan sonra ailenizi birakip milletin ana, babasına kölelik yapmaya hizmet etmeye gitmeyin! Emekse sizin ailenizde emek veriyor size. Azicik kendinize sayginiz olsun.

Ayri evde yasayan herkes hayirsiz evlat değil. Gelmeyin bu oyunlara.

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• kızların ; niye evde kalıyoruz , niye evlenemiyoruz sorusunun cevabı :D

0|0
    0|0
    • Kimsenin evde kaldigi yok. Her evlrnen ayni eve gelin gitmiyor hatta yeni kanunda kaynanayla ayni evde oturmak kendi basina bosanma sebebi arasina girdi. Erkegin ayri ev acmamasi kusurlu davranislar arasinda yani dava acsa zararli cikarsiniz.

• ben aynı evde oturulmasına karşıyım ki böyle bir durum oldu aileme ; ben aynı evde oturmam , ayrı eve çıkıp kendi ayaklarımın üstünde durmalıyım. aynı evde oturmaktansa evlenmem daha iyi dedim

ama , ama

durumu olmayan bir erkek ne yapacak? neyse ya banane ben evlenmeyi düşünmüyorum zaten :D iyi akşamlar

En İyi Kız Görüşü

• :/ :/
    Zor bir durum olmadigi surece bence de ayni evde oturulmamali
    Ev ustune ev olmaz demisler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...