40 yaşındaki kuzenim bana sarkintilik ediyor ne yapmam lazım?

Benden tam 18 yaş büyük kuzenim
Evli barkli adam. gördüğü her yerde sarılmak istiyor. sanki kıtlık dan çıkmış gibi yanasiyor
Iki defa uyardim annemler koy evine giderken bunlara da ugramislar bir malzeme almak için haberi olmuş
Sürekli bana mesaj atıyor
Bende dedim ki bır daha yazarsan karışmam olacaklardan dedim
Abimgil başka şehirde yaşıyor
Sizce abime haber vermeli miyim
Onu teşvik edecek
Hiç bişey yapmadım
Adım gibi eminim

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Haber ver bak biz kuzenleri sildik defterden hepsine haber ver annene babana abine ve dahası bütün kızı olan insablara

0|0
    0|0
    • Cidden dimi
      Çünkü çok çaresiz kaldım
      Her fırsatta deli gibi
      Sarılıyor
      Gogsume bastırıyor
      Ne dekolte giyerim ne dar adam niye yapar bunu
      Ben abi bildim onu

• Sen ne diyosun ben sözümü geri aldım anam yok sen direk polise git bir şikayette bulunacağım de form doldurup yazdır sonra hemen ailene söyle hatta o şerefsizin zavallı karısına da haber ver

Erkekler Ne Diyor 7

• O mesajları silme tacizciyi savcılığa bildir.

1|0
    0|0
  • polise git savcıya git

0|0
    0|0
  • şöyle de abi ne

ya abi onu uyarır mısın , çok samimi olmak istemiyorum , benden uzak dursun

0|0
    0|0
  • Bunun colugu cocugu yok mu ya sana nasil bunlari yapar manyak mi sapik mi nedir ki bu pislik anlattigin gibiyse eger abinlerin basini belaya sokma coclugu cocugu var belki abininlerin anneye soyle konussun ailesi ile

0|0
    0|0
  • Kendisine soyle serefsiz ablama anlattim o da abime anlatacak devam edersen de subyanciya bak sen

0|0
    0|0
  • Uzatmalari oynadigindandir. Gecer zamanla.

0|0
    0|0
  • Bana adres versene o sana dokunmadan ben kuzenini bir seviim senin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bencede abine de ailene da bahset bundan. ve ailenin seni ondan uzak tutması ve bir ayar vermesi gerek ona

0|0
    0|0
    • Ya inanmazlarsa

• Çok sağol

• elinde çok seçenek yok ama en iyi seçenek şu an için bu. aynı durum benim de başıma gelmişti o yüzden söylüyorum. 4-5 yaşındayken halamın oğlu tecavüz etmişti. sonra yıllarca görmedim. 18 yaşındayken tesadüfen görünce de yavşadı. tabi ben hemen uzaklaştım vs. karışık hikaye. senin de sonun tecavüze kadar giden bir durum olmasın anladın mı beni. çünkü bununla baş etmesi zor. inana bana bunu yaşamak istemezsin. ne yap et önlemini al.
      rica ederim

• m*nyak sapık annenlere söyle abine de söyle uyarsın. yoksa daha çok yüz bulur. sakın onunla aynı yerde bulunma

0|0
    0|0
  • Bazi insanlar fazla sicakkanlidir ya belki ondandir

0|0
    0|0
Yükleniyor...