Bana en yakın arkadaşınızı anlatır mısınız?

Size nasıl davranir
Ne zaman dan beri arkadassiniz
Dogum gunu ya da diger özel günleri hatırla mi
Haftada kac kez konuşursunuz?

Merak ediyorum sizin en yakın arkadaşınız nasıl biri?

Benim yakın arkadasim yok baştan söyleyeyim.

0|0
19|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benim iyiligim icin savaşır arar sorar sagolsun. Arada gideriz sahilde otururuz bir bankta derizki niye sevilmiyoruz konuşuruz cevabı bulamayınca kalkarız bize sevilmek yakışmıyor diyoruz ve sonra bir müslüm acıyoruz dinliyoruz o sigarasını içiyo bende sevdigim kızı dusunuyorum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 7 yaşından beri en yakın arkadaşımdır kendisi.

Manken, model, zeki, güçlü, başarılı ve yetenekli biri.

Bencildir, egoisttir, yalancıdır. Manipüle eder insanları, çıkarcıdır, merhametsizdir. Fakirleri ve acizleri sevmez, köylülerden tiksinir.

Para onu mutlu eder, kin tutmaz sinsi değildir ama kötüdür tabiatı.

Ben de sinsiyimdir, çıkarcıyımdır, kindarımdır, paranın satın alabiliceği şeyleri severim ve şımarığım aynı zamanda.
    Merhametsizim, insanlara değer vermem ve kötülük yapmak bana kendimi iyi hissettirir çoğu zaman, canımı bir kez yakanı üstünden yirmi sene de geçse intikamsız bırakmam.
    Aynı zamanda manipüle edemiceğim insan yaşamıyor dünya üzerinde.

Benden bile kötüdür ama, insanları kullanır yakar ve işi bittiğinde geriye parçanız bile bulunamaz, öyle kötüdür.

Ama kız kardeş işte, söz konusu olan birbirimiz olunca dünya üzerinde çevirmiceğimiz dolap kalmaz ve her ne olursa olsun birbirimize destek oluruz.

Her zaman birbirimizi kollarız. Senelerce küs kalsak da, birimizden birimizin canı yanarsa eğer nolursa olsun kim olursa olsun ondan geriye kalanları en sevdikleri gelse toplayamaz..

Sanırım birbirimizin içindeki kötülüğü, karakterlerimizi yine birbirimiz pekiştirdik şimdiye dek.

Yapıcak birşey yok, karakter meselesi.

Birbirimizin ailesi, düşmanı, kız kardeşi olduk.
    Ve tırnağının ucunu inciteni hakikaten pişman ederim, elimde ne koz varsa kullanırım, o da aynı şekilde.

Evet, karakter meselesi. Pek çokları anlamaz, iğrenç bir durum belki.
    Ama bu yani, değiştirmeye çalışmadıl hiç birbirimizi.

Ve ne olursa olsun ailemden ayırmadığım, beni hayatta benden iyi tanıyan tek insan..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 5 senedir tanışıyoruz, ama 3 senedir samimiyiz.
    Her özel günü hatırlar, kesinlikle halimizi hatrımızı düzenli şekilde sorarız.
    Uzakta görev yapmakta olduğundan kışın sık görüşemiyoruz ama yazın haftada bir ya da iki kez.

Her derdimi dinler, elinden geleni yapar her daim, maddi ve manevi olarak en iyi destekçilerimdendir. Herşeyden öte, inanılmaz kaliteli vakit geçiririz, kardeşim gibidir; onun mutluluğu benim mutluluğumdur, üzüntüsü de üzüntüm.

0|0
    0|0
  • En yakın arkadaşım bir
    karşı cins. Onu 8
    yaşında tanıdım.
    O benim
    sağım solum kardeşim
    annem babam herşey.
    Okadar emeği var
    bende. Ben iyi
    biri değildim o
    beni değiştirdi. Biz
    ona melek deriz çünkü
    yer yüzünde böyle
    iyi biri olamaz. Her
    gün sosyal medyadan
    görüşürüz. Bazende
    hafta sonları. Ben
    nişanlandım onun
    için biraz mesefe koydu
    aramıza. O istediği
    mesefeyi koysun onun
    yeri yürekte belli :))).

1|0
    0|0
  • Manyağın biri, ben leb demeden ne diyeceğimi anlar

0|0
    0|0
  • 5 tane gerçek dostlarım var ve hepsinin özellikleri farklıdır.. Tek bir ortak yanları var hiçbir zaman yalnız bırakmazlar..

0|0
    0|0
  • manyak bişey ya kafa kız ama

0|0
    0|0
  • orsopu çocuğnn teki :) ama onu öyle seviyorum

0|0
    0|0
  • en yakın arkadşım hiç bizmn olmadı bu satten sonra olmaz

0|0
    0|0
  • hıc yakın arkadasım yok

0|0
    0|0
  • Selman tam bir p1c özetlersek.

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaş 2 sene sonra gördüğünde sanki dün görüşmüş gibi samimi olamaktır

0|0
    0|0
  • Sana bir halt anlatmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Liseden 2 arkadaşım var. Biri benimle aynı yerde çalışıyor. Bu aralar işe gidemiyorum. İşe gidebildiğim zaman her gun konuşuyoruz tabii. 😊 Bu aralar da haftada 2 kere falan.. Diğeriyle ara sıra ama onun da işleri yoğun tabii. Hepimiz işe girmeden önce her gün konuşurduk. Haftada 1 buluşurduk. Ama şimdi ayda 1 falan. İznimizi denk getirmemiz lazım çünkü. Ama birimizin doğum günüyse ne yapar eder buluşup kutlarız. Aslında hayat görüşleri birbirinden çok farklı insanlarız ama yıllardır beraber olduğumuz için alıştık belki de. Seviyorum onları 😊

0|0
    0|0
    • Birbirinizden farklı kisler iseniz nasıl ortak birsey bulup eglenebiliyorsuniz? Mesela 3 unuz birlikte ne yaparsınız?

• Sinemaya gideriz. Ben bilimkurgu seviyorum genelde. Arkadaşlarım pek sevmiyorlar. Orta yol bulup komedi romantik komedi korku vb. filmlere gidebiliyoruz. Yemek yemeye falan gideriz. Favori restoranlarımız var. Eskiden çok fastfood yerdik. Ama ben salata yicem diyet yapıyorum falan diye onları da alıştırdım. Artık onlar da fastfood yerine salata yiyorlar. Birbirimizi etkiliyoruz biraz da.. Yazın sahilde piknik falan severiz. Plaja gitmeyi falan severiz..

• En son 2 ay önce sesli konuştuk whatsapp grubundan konuşuyoruz arada. Doğum günlerini bazen hatırlar bazen hatırlamaz ama önemsemiyorum ben de onunkini unutuyorum bazen. Hiç çekinmez benden, her şeyi yapar yanımda. Kimin parası varsa o öder o anda. Her yaptığımda arkamda durmaz, yanlışlarımı göstermeye çalışır ben de aynı şekilde öyleyim. Genelde sevgimizi birbirimizi döverek gösteririz. Ama o beni benim onu sevdiğimden daha çok seviyor. En son buluşmamızda da yüzümü yalamıştı sevgi gösterisi olarak...

0|0
    0|0
    • Benim 1 tane kendime yakin hissettigim kiai var fakat cok ortak yonumjz yok ama beni dusundugunu onemsedigini biliyorum simdi araya sehirler girdi ve sadece ayda 1 konusuyoruz o da dersler falan hakkinda konusacak konu bulamiyorum buluşmak istesem ne yaparız onu da bilmiyorum hep uzak durmaya çalışıyorum tek arkadasim o ama yakın arkadaş mi bilemiyorum😕 ne yapmam gerekir?

• en yakın arkadaşım yok :) yakın arkadaşlarım var :) en uzunu 15 senelik ilkokul arkadaşım en kısası da 1 yıl önce tanıştığım okuldan arkadaşım doğum günlerini önem verenleri kutluyorum önem vermeyenleri kutlamıyorum :) herkesin işi gücü olduğu için çok buluşamıyoruz denk geldikçe buluşuyoruz genelde yaz tatillerinde :) öyle :)

0|0
    0|0
    • Sana hiç hata yaptılar mi mesela en buyuk hataları ne oldu? Ortak hobilerini ya da başka seyleriniz var mi yola her biriniz farklı kişiler misiniz

• tabiki hata yaptılar hatasız insan olmaz :) ama genelde konuşarak hallederiz bu tür şeyleri aramızda :) genel olarak hepimiz gezmeyi eğlenmeyi konuşmayı seven insanlarız :D tabiki farklı yönlerimiz de var bu sayede birbirimize çok şey kattık :)

• Tertemiz bir insan. Hiçbir zaman kimseden birşeyleri sakınmayan biri. Daimi iyilik düşünen biri.
    Onunlayken cidden sevgi dolu hissediyorum. O benim canım :)
    Okulda hep dipdibeyiz. Eve gelince de bir minimum 100 dk konuşuruz hergun. Gece uyumadan da mutlaka konuşuruz 😂

0|0
    0|0
  • çok zor sinirlenir şimdiye kadar hiç küsmedik çok eylenceli ve çılgındır mantıklı makul düşünür ama mantıksız hareketlerde bulunur bnim gibi jdbfös vurdum duymazdır duygusuzdur bide öküzdür yani kshdfbvçz ama fedakarlık yapmasını ve sahiplenmesini bilir iyi bir sırdaş ve dosttur :)

0|0
    0|0
  • Benimde arkadaşım çok yakın arkadaşım yok.

0|0
    0|0
  • Malın teki😅

0|0
    0|0
  • Benimde yok :D

0|0
    0|0
  • Beni merak etsen

0|0
    0|0
  • 4 yıldır arkadaşız o şu an evli ama görüşürüz hala. samimidir

0|0
    0|0
  • Ben öyle bir arkadaşım var ki artık kardeşim diyebilirim aynı mahallede doğduk birlikte büyüdük birlikte okula gittik ve aynı mesleği yaptık 3 gün görüşmeyelim hemen bir buluşma ayarlarız allah herkese böyle bizimki gibi dostluk nasip etsin

0|0
    0|0
  • Bana çok iyi davranır. Çok cömerttir eli açıktır.
    2 Senedir arkadaşız.
    Hatırlar doğum günümü.
    Haftada hergün birlikteyiz aynı okul, aynı mahalledeyiz.

0|0
    0|0
    • Birbirinizden bıkmiyor musunuz ya da kavga etmiyor musunuz

• Bıkmıyoruz hatta her teneffüs birlikteyiz. Aynı otobüse biniyoruz. Hatta aynı durakta iniyoruz. Yemek yiyorum onlara gidiyorum. ya da o bize geliyor.

• Birisi 19 yıldır benimle. Birisi 8, diğeri 2 :) Hepsi birbirinden farklı bitanelerim :)

0|0
    0|0
  • Dengesiz bir insan.
    Bazen sevip sevmediğimi anlayamıyorum bile. Uyuşmuyoruz galiba. Ne bileyim.

0|0
    0|0
  • 10 senedir. Çok nadir kavga ederiz ama genelde birbirimizin iyiliği için olur ve hemen biter. Kendime güvendiğim kadar güvenirim. Aramızda sır yoktur.

0|0
    0|0
  • Benim eskiden vardı ama simdi yok

0|0
    0|0
  • artık yok iyiyüzlü olduğunu anladığımdan beri

0|0
    0|0
  • Beni hep sever
    Hep bana deger veriri.
    Herkesi ezer hatta ben susunca beni savunur.
    Beni bulmayinca arar.
    O beni arar ben aramam
    Her seyini bana anlatir bende ona
    Ayni tabaktan yemek yeriz:D
    Kipriklerimizi ve elimizi bir birine dokundururuz hep gorusunce
    Iyiki var!
    Ben bogayim oda akrep ama cok iyi arkadasim yaa
    olurum ona
    Namaz kiliyor bide Allah kabul etsin
    Ayy ove ove bitmezde neyse

0|0
    0|0