Alt komşumuzun sesini nasıl kesebiliriz?

Arkadaşlar öğrenciyiz bir apartmanda kalıyoruz. Benim odamın alt katında sevgili olan bir çift kalıyor ve çocuk hergün gece sabaha kadar kıza bağırıyor, bazen de dövüyor. Ev sahibine söyledim kaç defa çocuk bana bizden gelmiyo ses diyo her defasında dedi. Çocukla ve kızla muhabbetim biraz da olsun var ama gidip kapılarını çalmak istemiyorum çünkü çocuk tam bir hırbo. Köpekleri var ona bile sürekli bağırıp dövüyor. Polisi arayamıyorum çünkü ev sahibi problem yaşarım dedi. Sizce ne yapmalıyız? Final haftası 😔

0|1
9|28

En İyi Erkek Görüşü

• Geceleri yüksek sesli metal müzikler aç. Şikayete gelirse "bizden ses gelmiyor" dersin.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bırak yaşasın. Ne olacak sanki? Adam hayvana, kadına zarar veriyor. Daha ne yapmasını bekliyorsunuz?

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 27

• Sende git ona yardım et bükemediğin eli öpeceksin mi ne demiş atalarımız. Baktın durduramıyorsun onun safına geç sende alt kattakiler sizden tırssın.

1|0
    0|0
  • Ancak Polis gelir bunun üstesinden. Polise söylersen kimliğini gizli tutarlar.

1|0
    0|0
  • kız ile konuş benceee artık ev sahibi sorunnu üstesinden gelmesi lazım
    esas olan konuşma şimdi adamla konuş diycem hırboymuş madem anlamaz o
    ama bu işin üstesinden Gelecek olan EV SAHİBİDİR tekrar konuş derimm

1|0
    0|0
  • havalandırmadan ıcerı bocek oldurucu gaz sık:) fınaller tamam dır :) )

1|0
    0|0
  • Başka eve çıkın olsun bitsin..

1|0
    0|0
  • Ev sahibinin menfaatine göre hareket ederek kıza ve köpeğe işkence eden bu adamı şikayet etmemek seni nasıl bir insan yapıyor?

Durman hata...

1|0
    0|0
    • Bu konuda haklısın. Ama polis gelip sadece uyaracak diye düşünüyorum çünkü kız ben şikayetçi değilim diyecek halinden memnun olmasa yanında durmaz sonuçta.

• Bunu bilemezsin işte. Senin görevini yapıp aramam gerekir.
      En azindan çocuğunda gözü korkmuş olur

• Peki o zaman bugünkü kavgaya polisi de dahil edelim :)

• Polis şart

1|0
    0|0
  • Sevgilin olduğunu düşünüyorum. Sevgiline bahset anlat olayı uygun bir dille uyarsin olmazsa anladığı anlicagi dili konuşsun

1|0
    0|0
    • Sevgilimin arkadaşı zaten kaç defa uyardı tamam diyo gene aynı şeyi yapıyor. Dün gece de zaten erkek arkadaşıma bağırdı karışma diye o da çekti gitti ne halin varsa gör diye. Laftan anlamıyor ki

• Laftan anlamiyorsa anlicagi dilden erkek erkeğe konuşsunlar arkadaşim diye de benim sevgilimi rahatsız etme lüksü tanımam. Hele ki o rahatsızlık geleceğini etkiliyebilme ihtimali varsa. Final haftası diyorsun birde.

• Başını derde sokmadan; okulun kütüphanesinde çalışabildiğiniz kadar çalışın.

1|0
    0|0
  • Ses sizden gelmiyorsa sıkıntı yok birdaki sefer polisi ararım onlar gelip sesin nerden geldiğini bulur... De

1|0
    0|0
  • Ben her gece polisi arardım en son benim Rott'la kapılarına gittim (Adam öküz gibi birşeydi çünkü 😌)
    Sonra taşındılar 👍🏻

1|0
    0|0
  • Süpürgeyle vur üstten beri

1|0
    0|0
  • değiş evi

1|0
    0|0
  • polise söyleyeceksin polis bakacak yorma kendini

1|0
    0|0
  • Ohaaa o ne be öyle abowww? Bence konuşun bir onlarla

1|0
    0|0
  • Ses cikarttiklarinda vur duvara sende anlarlar harelde

1|0
    0|0
  • Kapıyı çal ders çalışamıyoruz azcık anlayışlı olun de. İtlik ederse bana söyle gelip çekeyim kulağını.

1|0
    0|0
  • kulklık tak :D

1|0
    0|0
    • Ders çalışırken mi :) kaç defa da sıçrayarak uyandım zaten onun yüzünden

• Polis sadece uyarıp gidecek ardından gene aynı şeyi yapmaz mı? Ahhh keşke trol olsaydı 😔

• yok götü yemez yapmaya sen ara dedigimi yap ses geldiginde.

• Baska bir odada ders calis :)

1|0
    0|0
    • Salonda çalışsam oraya da ses geliyor borazan gibi ses var adamda başka da o saatte kullanabileceğim oda yok. Ayrıca kaç defa onun sesiyle sıçrayarak uyandım uykumdan.

• Ne salak adammis ya o oyle

• Polisi ara hallediyor onlar

1|0
    0|0
  • kızlı erkekli kalıyolar de

1|0
    0|0
  • O kız bunu neden çekiyor öyl lerine acıyamıyorum

1|0
    0|0
    • Biz onu hâlâ çözemedik. Hergün kavga ettiği insana nasıl dayanır biri üstelik bir de dayak yiyorsun..

• Bizde ev arkadaşımla öyle düşündük ama bunun için bile dayanılmaz ona

• Bazı mallar çekiyor ya aklınız vaersa böyle pisliklerden uzak durun

• Valla bizde üst kattaki öğrencilerden şıkayetçiyiz

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Sevgilisini mi dövüyo?😮😮

1|0
    0|0
  • Ev sahibiyle kesin bir dilde konuş hatta blöf yap tehdit et çıkarız bu evden de alt katınızdakiler kız mağdur konuşmayı öğrenmiş bir hayvanla yaşıyor bu belli ama terbiye edilmemiş onu da sen eğiticek değilsin.

1|0
    0|0
  • onu biliyorsan banada söyle yoksa cinnet geçireceğim

1|0
    0|0
  • başka yerde yaşa demek isterdima ma para veriyorsun sorun yaşıyan da sensin ev sahibinden rica et olmazsa yine isimsiz bri şekilde şikayette bulun başka biri demiş gibi

1|0
    0|0
  • Ev sahibiyle tekrar konuşun küçümsenecek nir problem değil bence kesinlikle polisi aramalısınız.

1|0
    0|0
  • Köpeğine mi vuruyormuş aşağılık? Hangi şehirdesiniz?

1|0
    0|0
  • Zor büyük ihtimal sikayetci olmayacak. Kizlan bir konus kocasinin haberi olmasin ama, bunu niye cekiyorsun falan de ailesinin yanina gitsin bence , cocugu olduktan sonra hic gidemez.
    Kendimdende biliyorum siddetli ailede büyüdüm ayni problemler vardi, basina bella alma bence ilk onunla konus, kabul ederse ozaman yardim edersin.

1|0
    0|0
  • Bence onlar kavga etmiyor :D :D shdjkgs

1|1
    0|0
Yükleniyor...