Kapat

Türkler nede sarışınla esmeri ayırt edemiyor?

Çoğunuzun esmer olması sebebiyle gözünüz alıştığı için mi acaba?

Birine esmer demeniz için illa Arap gibi olması lazım.

Açık esmerlere kumral, kumrallara sarışın diyorsunuz.

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• bak esmer herkes olabilir günaşte yanarak ama kurral beyaz sarışın olunmaz canımmm ;)

0|0
    0|0
    • Herkesin esmer olması mümkün değil çünkü herkes bronzlaşmaya müsait değil ben sadece kırmızı oluyorum. Ayrıca soruda bahsedilen saç rengi.

• solaryuma gittin mi hiç de konuşuyorsun?

• Evet gitmesem konuşmam değil mi?

En İyi Kız Görüşü

• Evet bu cok var gercekten. Bana da sarisin diyolar. Tamam saclarim dogustan bayagi sarı. Beyazim ama gozum kahve. Acaba hangi guruba giriyorum

0|0
    0|0
    • Baya sarı ve beyazsan sarışınsın işte? Sende o ayrımı yapamayan gruptansın.

• Genelde mavi ya da yesil gozlu deilim diye kumral diyo bana herkes.

• Demek ki saçların kumral ve sen sarı sanıyorsun. Sorun da bu zatem, kumral rengi sarı sanıyorsunuz. Gözlerin mavi değil diye kumral demez kimse.

Erkekler Ne Diyor 5

• 0|1
    0|0
  • Bugday tenli oluyo o

0|0
    0|0
  • sen edebiliyorsan söyle bakalım. ben neyim? bence esmerim

0|0
    0|0
  • Anladığım kadarıyla sarışınsın sen :D

0|0
    0|0
  • Açık esmerlere buğday tenli denir

0|0
    0|0
    • Hayır esmer denir. Buğdayla kumral aynı şey.

• Sen bilmiyorsun çünkü Türkiye'de büyümüşsün. Ülkenizde açık renklilerin sayısı çok az olduğu için kaydırma yapmışsınız.

• Yanildigina eminim bir programda CNN Türk de bir cikdiyeci soru üzerine buğday tene açık esmer diyebiliriz demişti

Kızlar Ne Diyor 7

• Açık esmer, koyu esmer diye bir şey yok canım. Koyu tenliye esmer dersin, beyaz-koyu arasıysa buğday tenli dersin, kumral da zaten kestane rengi saçlara, buğdaydan daha açık tene sahip olana denir.

0|0
    0|1
  • bencede gözümüz alıştığı için :D ya arkadaşım kumral kıza sarışın dedi, yok dedim anlamıyıor :D

0|0
    0|0
  • Kimi saç rengine göre ayirt eder kimi ten rengine ben genelde ten ve saç uyumun bakıyorum :D ama henüz beyaz tenli siyah saçlar hangi katagoriye giriyor bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • bende merak ediyorum

0|0
    0|0
  • en sarışınımız kumral buna binayen yeni bir yaklaşımda bulunmuşuz Why not?

0|0
    0|0
    • Sorun oluyor ama bu. Ben Türkiye'ye taşınalı bir yıl oldu, öğretmen sınıftan bir çocuğum telefonunu almış bunu sizin sınıftaki sarışın çocuğa ver dedi sınıfa gittim sarışın yok?

• Ülkemizde çok fazla sarışın olmadığı için açık kumrallar da sarışın sayılıyor😂

0|0
    0|0
  • Beyaz tenli olup sarışın olmayana esmer diyende var

0|0
    0|0
Yükleniyor...