Türkler nede sarışınla esmeri ayırt edemiyor?

Çoğunuzun esmer olması sebebiyle gözünüz alıştığı için mi acaba?

Birine esmer demeniz için illa Arap gibi olması lazım.

Açık esmerlere kumral, kumrallara sarışın diyorsunuz.

0|1
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• bak esmer herkes olabilir günaşte yanarak ama kurral beyaz sarışın olunmaz canımmm ;)

0|0
    0|0
    • Herkesin esmer olması mümkün değil çünkü herkes bronzlaşmaya müsait değil ben sadece kırmızı oluyorum. Ayrıca soruda bahsedilen saç rengi.

• solaryuma gittin mi hiç de konuşuyorsun?

• Evet gitmesem konuşmam değil mi?

En İyi Kız Görüşü

• Evet bu cok var gercekten. Bana da sarisin diyolar. Tamam saclarim dogustan bayagi sarı. Beyazim ama gozum kahve. Acaba hangi guruba giriyorum

0|0
    0|0
    • Baya sarı ve beyazsan sarışınsın işte? Sende o ayrımı yapamayan gruptansın.

• Genelde mavi ya da yesil gozlu deilim diye kumral diyo bana herkes.

• Demek ki saçların kumral ve sen sarı sanıyorsun. Sorun da bu zatem, kumral rengi sarı sanıyorsunuz. Gözlerin mavi değil diye kumral demez kimse.

Erkekler Ne Diyor 5

• 0|1
    0|0
  • Bugday tenli oluyo o

0|0
    0|0
  • sen edebiliyorsan söyle bakalım. ben neyim? bence esmerim

0|0
    0|0
  • Anladığım kadarıyla sarışınsın sen :D

0|0
    0|0
  • Açık esmerlere buğday tenli denir

0|0
    0|0
    • Hayır esmer denir. Buğdayla kumral aynı şey.

• Sen bilmiyorsun çünkü Türkiye'de büyümüşsün. Ülkenizde açık renklilerin sayısı çok az olduğu için kaydırma yapmışsınız.

• Yanildigina eminim bir programda CNN Türk de bir cikdiyeci soru üzerine buğday tene açık esmer diyebiliriz demişti

Kızlar Ne Diyor 7

• Açık esmer, koyu esmer diye bir şey yok canım. Koyu tenliye esmer dersin, beyaz-koyu arasıysa buğday tenli dersin, kumral da zaten kestane rengi saçlara, buğdaydan daha açık tene sahip olana denir.

0|0
    0|1
  • bencede gözümüz alıştığı için :D ya arkadaşım kumral kıza sarışın dedi, yok dedim anlamıyıor :D

0|0
    0|0
  • Kimi saç rengine göre ayirt eder kimi ten rengine ben genelde ten ve saç uyumun bakıyorum :D ama henüz beyaz tenli siyah saçlar hangi katagoriye giriyor bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • bende merak ediyorum

0|0
    0|0
  • en sarışınımız kumral buna binayen yeni bir yaklaşımda bulunmuşuz Why not?

0|0
    0|0
    • Sorun oluyor ama bu. Ben Türkiye'ye taşınalı bir yıl oldu, öğretmen sınıftan bir çocuğum telefonunu almış bunu sizin sınıftaki sarışın çocuğa ver dedi sınıfa gittim sarışın yok?

• Ülkemizde çok fazla sarışın olmadığı için açık kumrallar da sarışın sayılıyor😂

0|0
    0|0
  • Beyaz tenli olup sarışın olmayana esmer diyende var

0|0
    0|0
Yükleniyor...