Kapat

İzmir'deki bu çıplak heykel olayı nedir? Biliyor musunuz?

Çoğumuz müslümanız Elhamdülillah ama bu heykele tepki gösterdikleri kadar neden tecavüzlere tepki göstermiyor insanlar? Kimseyi karalamk değil amacım ama şimdi böyle bir haber gördüm ne kadar doğru bilmiyorum tartışılır :
Erzurum'da kız kardeşini hamile bırakan imam, savunmasında "zorlama olmadığını" söyledi!
evet yanlış okumadınız, imam kız kardeşini hamile bırakmış
evet evet imam, kız kardeşini. Peki hangisi daha çok tepki çekiyor?
İzmir'deki bu çıplak heykel olayı nedir? Biliyor musunuz ?

1|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi yapmışlar. Geri kafalılık değil bu. Gerçekten insanlar etkilenebiliyor böyle şeylerden. Küçücük bir çocuğa herkes önünde olan çıplaklığım empoze edilmesi doğru değil. 1 heykelle kimse medeni olmaz. Kırmaları doğrumuydu? Hayır. Onun ordan kaldırılmasını isteyebilirlerdi. İmama gelelim. Bunu normal gören insanların olduğunu nerden çıkardın. Ve bu heykeli onu normal gören insanların parçaladığına nasıl karar verdin. Ve bu adamın bir ismi yok mu neden imam diyip diğer imamlarımızda bu çerçevede aşağlanıyor? Bence geri kafalılık budur. Heykeli parçalamak normal olmasada bu bir tepkidir. İnsanların tepkisini nasıl verdiğide onların problemidir. İzmirdeki bir heykel düşüneceğim en son şey olur.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çıplak bir heyekel neyi temsil eder? Bu heykelin konusunun müzisyenlik olduğun biliyormusunuz? Elinde üflemeli bir çalgı var. Tamam da müzisyen neden çıplat flüt çalar? Hadi çaldı neden metroya konuluyor bu heykel. Hem çıplaklı neden sanat mk? Bir sergi salonunda üstelikte amerika da michiganda 2 tane troll abimiz yere gözlük bırakıyor gelen misfirlerin yarısından çoğuda bunu sanat zannedip fotoğraflamak için şekilden şekile fgiriyor ve roportajda çok etkilendiklerini vurguluyor. Buradan benim anladığım şey şu sanat empoze edilmiş şeyler bütünüdür. İnsanlara çıplaklığı neden empoze edersin ki? Bu isyanda olduğum bir konu ama orda burada gördüğüm çıplak heykel beni rahatsız etmez bundan keyif alıyorlar deyip geçerim yalnış anlaşılmasın. Diğer yanda bunu kıranlara gerici diyemiyorum çünkü o bahsettiğin imamı koruyan öfkeli insanlara teslim etmeyipte koruyanda medeniyetin koymuş olduğu s. ktimin kanunlarıdır. Onu da böyle sergile bak noluyor?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hepsini asacaksın.
    Ve şahsen ben de çırılçıplak bir heykel görmekten hoşlanmam.
    Bir şey kötü diye daha az kötü olanı iyi yapmaz.

0|1
    0|0
  • Haklısın :/

0|1
    0|0
  • İzmir'de böyle şeyler olmazdı da işte, yobazlar hem beğenmez hem de gelip yerleşirler.

0|1
    0|0
  • Tepki verecek şeyleri karıştırmışlar

0|1
    0|0
  • Yazıkar olsun ya başka da bişey demiyorum

0|1
    0|0
  • İyice yobazlaştık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çünkü bizim milletimiz işine geleni yapan bir millet tecavüz eden ya da böyle saçma sapan işlere karışan insanlara tepki vermezde gider şurda duran heykeli yıkarlar sanki o heykel orda durduda tecavüzcüler arttı he aha şimdi indirdiniz milletimiz çok ahlaklı terbiyeli saygılı birisine döndü tebrik ediyorum sizleri!!

0|1
    0|0
  • Tüm icine alamamis kirip sokmaya calismis kendine heralde

1|1
    0|0
  • Yok daha neler mk

0|1
    0|0
Yükleniyor...