Seneler sonra sevdiğiniz bir arkadaşınızdan ansızın mesaj gelse ne yapardınız?

Ben o kadar kırılmışım ki, bir şiir ve şarkı göndererek karşılık verebildim sadece. Kelimeler boğazıma dizildi de, bir satır yazamadım.

Aranızda nedenini bile bilmediğiniz garip bir küslük ve sonrasında senelerce devam eden sessizlik olduğunu farz edin..

1|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• İçeriğe göre değişir elbette. Fakat kaale almam herhalde. Görmezden gelirim. Eski enerjiyi hissetmiyorsam konuşmaya çalışmam.

1|0
    0|0
  • Ben sildiysem bidaha mesaj atamaz

1|0
    0|0
  • Nasıl geldiyse öyle karşılarım

1|0
    0|0
  • Bana 1 hafta yazmayani engelliyorum :D seneyi beklemiyorum :D

1|0
    0|0
  • Ti ye almam

0|0
    0|0
  • İcabına bakarız istersen sen üzülme.

0|0
    0|0
  • şapşırırım

0|0
    0|0
  • buruk bir sevinç olur galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Var öyle biri zaten ama bu kadar zamandan sonra mesaj atacağını falan zannetmiyorum olurda atarsa ne derim onuda bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Yani şimdi hangi konu hakkinda yazmış olduğuna bağlı. 2 sene çok güzel vakit geçirdiğim en yakın dostum bir anda hayatımızdan çıkıp gitti. Daha sonrasında ise ben yazmadığım sürece hiçbir zaman arayıp sormadı. Zaten bir süre sonra ben de bıraktım.
    Geçenlerde bir kez aradı sadece. Onda da biraz ön yargı ile "Ne oldu?" dedim. Arama sebebi annesi kanser olan arkadaşımızın annesinin vefat ettiğini söylemekmiş. Verdiğim tepkiden pişmanlık duymadım değil. Ama şimdi soracak olursan "Görüşüyor musunuz, yazıyor mu?" Teb bir cevap var, "HAYIR."

0|0
    0|0
  • Unuturum ki ben 😊

0|0
    0|0
  • Ne yapacağımı bilemiyorum. Muhtemelen uzun bir cevap yazardım.

0|0
    0|0
  • 15 yıldr görşmediğim İlkokul arkadaşm mesaj attı ama küs değildik farklı şehrlerdeydik , mutlu oldm

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey oldu soğuk cevap verdim konuşmayı devam ettirmedim

0|0
    0|0
  • Cevap veririm düzgünce. Saçma sapan duygulara girmem

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar nerdeydin derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...