Kızlar üstünü başını açıyor sonra erkeklere sapık diyolar?

Malum havalar sıcak ama kadınlar kızlar sınırları zorluyor ben 18 yaşındayım görünce ister istemez insan tahrik oluyor sonra bu millet niye abaza dün minibüste gidiyodum ayaktaydım bir bayan oturuyodu kadın gögüs dekoltesi o kadar açmış ki ben resmen iç dış ne var ne yok gördüm hatta dikkat ettim arkada oturan kişiler bile çaktırmadan bakmaya çalışıyolardı sonra indim minibüsten kısa lafının sınırlarını zorlayan kıyafetler gördüm milletde size soruyorum bu konuda kız mı suçlu yoksa erkekler mi ben ister istemez görünce tahrik oluyorum kızlara baştan söyleyim yok iğrenciksin sapıksın gibi şeyler yazmayın lütfen

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kız afedersin gıçını başını açıyor memecik bacak falan gösteriyor diye tabii ki tacizi falan haketmiyor, Ama her erkek belli dönemlerde bunları varya resmen kaşınıyo bunlar dönemlerine giriyor ve atlatıyor ben artık bunlara bakınca miğdem bulanıyor ahlaksızlar diyorum. O sapıklar ne kadar ahlaksız ise sizde o kadar ahlaksızsınız diyorum. Geri kafalılıktan falan değil ahlaklı olmak başka birşey ve bunu bile bile göğüsleri güzel diye dekolte giyen bacaklarını o gün güzelce aldı diye bacaklarını gururlanıp gösteren kızla poposu yuvarlak diye dapdar pantolon giyen kız ile şeyi büyük diye onunla gurur duyup hayasızca ona buna gösteren erkeğin aynı zihniyet olarak düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • ahlak açısından bakarsak bende tasvir etmiyorum ama yinede toplum böyle ve haberlerde bakıncada neden taciz olayları kesilmiyolar kızlarda erkekleri bir nevi teşvik etmiş oluyor bu yüzden ahlaksız bir toplum oluştu malasef

• Bak dünyanın hangi ülkesine bakarsan bak çıplaklık ahlaksızlıktır. Bizim salaklar zannediyor ki mini etek göğüsler fora gezen o fransız o ingiliz o amerikalıların kafası rahat. En fazla tecavüz taciz olaylar amerikada yaşanıyor. Açsın netten bir baksınlar. Ulan prens harry denilen o eğitimin ağa babasını alan mal bile bir gece kulubünde bir kıza tecavüz ediyor. Çok ünlü futbolcular bile. Hiç bir din çıplaklığı savunmaz. Bizim denyolar her türlü gösterişi yapıp kimse benim giyim özgürlüğüme karışamaz diyorlar eve gidince bunun hayalini boyayan ergenleri düşündükçe nereye gidiyor bu cahillik demeden edemiyorum. Bizim cahillere empoze etmişler işte senin hakkın bu sana öyle bakamazlar ay giyin tabi kaç kez gençleşeceksin. Bİzde de böyle dengesiz düşünceler var.

Kızlar Ne Diyor 3

• Belki Türkiye'nin verdiği öz güvenden belki de aşırı baskıcı geleneklerden dolayı kadınlar bu muameleyi görüyor. Çok üzgünüm ama suç sende. Kadın bikini giyip minibüse binse bile böyle abazanlık yapmayınız ...

0|0
    0|0
  • Tahrik olmanda sorun yok, esas sorun sapıklık yapman. Laf atmak ya da dokunmaya çalışmak esas sorun.

0|0
    0|0
    • ailem beni düzgün yetiştirdi çok şükür bugüne kadar 1 kıza laf atmışlıgım yok dokunma olarakda mümkün oldugunca uzaklaşmaya çalışıyorum

• Tahrik olmanda sorun yok derken?

• Tamam öyleyse sapık değilsin. Güzel bir bacak ya da göğüs görüp de beğenmek sapıklık değil olağan bir şey. Sapıklık olsa olsa öküz gibi bakmak, arkasını dönüp bakmak laf atmak olur.

• Haklısın kardeş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• haklısın reis

0|1
    0|0
  • Aynisini erkekler yapsa nasil dusunur kizlar acaba. Erkek dar ve kisa bir şortla dolaşsa sokakta. Penisi falanda belli belirgin olsa egilince götü yarıya kadar açılsa kizlar bakmayacakmi. Bal gibide bakacaklar

0|1
    0|0
  • Tahrik olmayacaksın.

0|1
    0|0
    • senin gözünün önünde böyle şeyler durumlar görse sen hiç mi tahrik olmucan arkadaşm?

• mesela bir kadın var dekolte ya da açık giyinmiş ve onu görüyorsun tahrik olmucakmısın onu soruyorum

• belki bir heyecanlanma olur ama kadına becermek isteğinde falan olmam

• bakmayacaksin sana zorla baktiran mi var

0|0
    0|0
  • Kızlar suçlu tabii ki gel beni s. k der gibi de giyinmiyicekler yani onlar düzgün giyinicekler biz de nefsimize sahip olucaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...