Orta Asya Türkleri çekik gözlüyse biz neden öyle değiliz?

Orta Asya Türkleri çekik gözlüyse biz neden öyle değiliz?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• biz kırmayız. ayrıca kesin bir türk olmayabilirsin de. anadolu yerlisi olabilirsin. mesela ben türk soyundan değilim. yörüğüm yani soya ağacını çıkarman gerekir

0|0
    0|0
    • babam yüzde 50 ukrayna göçmeni

• hayır tabiki türkiyede yaşayan herkes , ben de sen de türksün ama ben kandan bahsediyorum, sen yarı ukraynalı ben de yörüğüm, kimisi kürt bimisi tatar... ondan bahsediyorum

• Yanlış anladım bağışlayın lütfen :)

En İyi Erkek Görüşü

• Orta asya türklerinin hepsi çekik gözlü değildi bölgesel olarak farklılıklar gösteriyorlardı

0|0
    0|0
    • biz o zaman çekik gözlü olmayanlardanız

• Eyvallah kardo

• 😊😊

Kızlar Ne Diyor 1

• Moğollardan sonra bir daha birleşme olmadığı için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• biz kaç yy oldu buraya geleli bro uzaylıları asyaya götürsen onlarda adeptasyonla çekik gözlü olur

0|0
    0|0
    • neden çekik gözlü olunur
      neden çekik gözlü olunmaz?

• netten bir araştır bakalım nedenmiş eminimki birçok makale video bulacaksındır :D

• başka ırklarla bayağı karıştığımız için orta asya geni sadece yüzde dokuz kalmış

• Onlar kavimler göçünde Asya Hun devleti olarak kalan kavimlerin torunları... zama la çinlileşen Türk'ler... gerçek Türk'ler Büyük Selçuklu Devletini kurmuşlardır...

0|0
    0|0
    • o zaman gerçek türkler çekik gözlü değildir diyebilir miyiz

• Kısmen... hatta Bilge Kağan, Türk ırkının çinlilerle evlenmemesi gerektiğini söylemiştir... bahsettiği Türk'ler onlar...

• Anadolu Türkü olduğumuz için olabilir gibi geliyor mu sana da?

0|0
    0|0
  • etnik olarak bir çok ırk barındırıyoruz. karıştık, sebebi bu

0|0
    0|0
  • Degisti zamanla

0|0
    0|0
  • karismis irk yunan kurt araplarla

0|0
    0|0
Yükleniyor...