Kocanızın ailesiyle birlikte oturur musunuz?

Iki senelik bir ilişkim var birbirimizi seviyoruz arada sırada evlilik konusunu açıyo bana geçen gün dedi ki babamlar çok torun istiyo hatta bizimle yaşayın torunumuzu hergün görelim diyo dedi heralde benim ne düşündüğümü merak etti bende açık açık ben ailenle yaşamak istemem dedim oda altlı üstlü otururuz o zaman dedi. Ben hiç bir şekilde birlikte yaşamak istemediğimi söyledim oda biraz bozuldu tabi ama ben hiç taviz vermedim sizce iyi mi yapmışım annesi babası ne kadar iyi insan olsalarda ben asla birlikte yaşamak istemem siz ne yapardınız nasıl tepki gösterirdiniz?

0|1
42|18

En İyi Erkek Görüşü

• yılda bir kere tatile yok demem oda yok dememeli

1|0
    0|0
    • Ne demek istediğini anlamadım cidden

• Aynenn öyle ama bunu kendimden soğutmadan nasıl anlatabilirim sorum bu

• kendi annen de babanda kalalım de sonra sizde kalalım de eşit olsun de. 1 ay sizde 1 ay bizde

En İyi Kız Görüşü

• Iyi yapmışsın. Ayrı oturun aynı bina bile olmasın hatta.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hyaır

1|0
    0|0
  • İstemem.

1|0
    0|0
  • Ben istemem evde uç erkegiz zaten bide annem hem benden çok sever kızını kiskanirim.. annemde ayrı ev alırız orda oturun diyor her zaman... aileye gore değişir bence..

1|0
    0|0
  • Bende istemem şahsen aynı binada sürekli sizin evde olacak rahatsız edici bir durum hafta da 1 gun gelsin yeter yanı hem çocuk yapacaksın hem kadına arkadaş olacaksın. Zor be Cidden

1|0
    0|0
  • dikkali ol

1|0
    0|0
  • Geç aynı evde olmaz

1|0
    0|0
  • iç güveysinden hallice olursun

0|0
    0|0
  • hayır ayakta dururum, saygılıyım

0|0
    0|0
  • olmaz öyle şey ben rahat edemem öyle

0|0
    0|0
  • Otur otur eninde sonunda oturacan zaten

1|0
    0|0
  • Bence kesinllikle haklısın sonuçta evlisin bazı kaçamaklar yapmak istesen çat kapı gelme ihtimali yüzünden tedirgin olursun ya da haftada birgün eşin izinli çat kapı saat 8 de çıkıp gelseler ne diyebilirsin bana göre evli insanlar akrabalarından biraz uzakta oturmalı en azından ilk 4 sene

0|0
    0|0
  • Kocamın ailesiyle birlikte oturmam😏😜

0|0
    0|0
  • Hayir senle birlikte oturmam

0|0
    0|0
  • Oturmayın kızlar

0|0
    0|0
  • Oturmam

0|0
    0|0
  • Bu senin tercihin tabiki ama alti ustlu oturmak cokta sikinti degil bence. Hem bir suru avantaji olur ilerde ilk zamanlar yemek bile yapmassin paso orda yersiniz falan 😂

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 41

• Kisiye göre degisir. Eski erkek arkadasimin ailesiyle kalirdim ama simdiki sevgilimle degil. Degisir yani

1|1
    0|0
  • İstemiyorsan tabi ki taviz vermemen iyi olmuş. Bir de şimdiden torun falan demişler. Baskıcı olabilirler. Ben olsam torundan falan bahsetmeseler dublex olarak oturmayı isteyebilirdim. Bir de eşimin kardeşi falan olsa çok keyifli dw olabilir. Kalabalık aile severim. Ama sen sevmiyorsan taviz verme.

0|0
    0|0
  • bencede birlikte yasamayin hep problemler oradan cikiyor ama su an fazla asiri bir tepki koyma sonra zamani gelince ikna edersin tatli dille. simdi asiri karsi cikinca senden soguyabilir he he de gec

1|0
    0|0
  • Çok zaruri bir durum yok ise tercihlerim arasında yer almaz. Sonuçta iki kişi evlilik yapıcak. Onlarında bir aile olabilmesi için kendi aile bireylerinden uzakta olmalılar ki evlilik nedir? aile nedir? anlayabilsinler.

0|0
    0|0
  • kesinlikle iyi yapmışsıın devam taviz verme ama kalpte kırma kendini ona iyice izah et

1|0
    0|0
  • Bende istemem aslinda rahatlik acisindan ama cokda sorun degil yani iyi insanlarsd otururum

1|1
    0|0
  • Bende oturmak istemem insan rahat edemez bir özelim olmalı eşimle ailesi ne kadar iyi olsada aynı evde oturmayı istemem sende fikrinde kararlı ol

1|0
    0|0
  • Yani illa birlikte oturmalıyız felan derse kısa bir süreliğine olabilir, ailesini seviyorsam eğer evler yakın olsa sorun olmaz ben de sevinirim

1|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru asla taviz verme inan ii demicekler boku çıkıcak gerek yok başta biraz üzülürler ama istedikleri olsn sen hergün üzülcen her gün keşke dicen..

1|0
    0|0
  • Özel hayat denen bisey var ben kendi ailemle bile oturmuyorum. Cok haklisin

1|0
    0|0
  • istemem ev üstüne ev olmaz

1|0
    0|0
  • İyi yapmışsın bence, büyük konuşmayayım ama ben de birlikte yaşamak istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Ben oturmam kesinlikle...

0|0
    0|0
  • tabikide haklısın sonuna kadar diren ama direnicem derken üslubuna dikkat et

1|0
    0|0
  • Asla yaşamayacağımı kesin dille söylerim, evlilik iki kişi arasında olur. Ne yaşıycam banane

0|0
    0|0
  • Ben çok istiyorum bunu fjdjfj

1|0
    0|0
  • Çok iyi demissin kardeşim hiç bir şekilde kabul etme bir birinizden uzak oturun en azindan degerli olursunuz birbirinize karşı bak ben kabul ettim boşanma noktasindayim simdi

1|0
    0|0
  • Şartlar onu gerektiriyor ise otururum

1|0
    0|0
  • Aynı ev mi? I ıh

1|0
    0|0
  • Cokkkkkkkcokkkkkk sevmem lazım

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın.

1|0
    0|0
  • Hayır oturmam

1|0
    0|0
  • Bende istemem ailesiyle birlikte oturmayı hatta aynı apartmanda oturmayı her geliş gidişine bakacaklar laf edecekler boşver sakın öyle bir hata yapma

0|0
    0|0
  • Yok dusunmem :/

1|0
    0|0
  • doğru tepki vermişsin bende yaşamak istemem şahsen

1|0
    0|0
  • Ne kadar uzak o kadar iyi

0|0
    0|0
  • Hayır, oturmam istemem