Umrumda değilsiniz! oyun hamurumuyum ben?

ya bıktım artık neden herkes değiştirmeye çalışıyor beni? açıldım kapan diyolar. istediğimi giyerim sizene? neşeliyim ve gülerim diye ağır başlı ol diyorlar. bazılarıda moralim bozuk olduğunda soğuk diyor. yalnızım tek takılıyorum diye sosyalleş diyorlar. ağzımdaki sakıza kadar her şeye karışıyorlar. bari sakızıma karışmayın. size ne ya? çiğnerimde şişiririmde, niye bu kadar takarlar? akşam bakkala git dedikodun döner mahallede. kısa bişey giy hemen fahişe damgasını vururlar. kulaklık takarsın sürekli, saygısız derler. ulann niye herkesin hayatına karışıyorsunuz! işsiz misiniz? önünüze baksanıza! bıktım artık ya

0|1
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Burası Türkiye, geri kafalılığın her çeşidinden bolca var alış buna😄

2|0
    0|0
    • 2 görüş yapmış :D :o

• 2 kez aynı soruyu sordum, ks birleştirmiş :D 2 kere görüş yapamıyosun. :) rica ederim

• Neyse olsun o kadar😄

En İyi Kız Görüşü

• Hayat senin hayatın herkesin dediğine göre hareket edersen ve her söylenene kulak asarsan hep mutsuz olursun. O yüzden sen kendini biliyorsan ve ailende seni bildikten sonra sağ sol ne demiş çok önemli değil. Bu dünyada senden bir tane var çünkü. Başka da yok olmayacak.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 4

• Senin kendi sınırların olsun. Eğer seni oyun hamuruna çeviriyorlarsa senin bir sınırın olmadığı içindir.

2|0
    0|0
  • katılıyorum, sonuna kadar...

1|0
    0|0
  • bende aynıyım canım ya kıyamam ben söylenenlere heetamam diyorum sonra yine kendi bildiğimi yapıyorum sende öyle yap

1|0
    0|0
  • Az umursa çok değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...