Eşiniz yokken arkadaşıyla görüşürmüydünüz?

Evlisiniz ve eşinizin (erkek arkadaşıyla) en yakın arkadaşıyla ailece görüşüyorsunuz ve oldukça samimisiniz. bir şekilde sizin kocanız birkaç aylığına iş için şehir dışına gitmiş ve aynı dönemde arkadaşının karısı da memleketine gitmiş. Onlar olmadan kocanızın en yakın arkadaşıyla görüşürmüsünüz yoksa eşlerinizin gelmesini mi beklersiniz?
Görüşürseniz bunu eşlerinize söylermisiniz? Ve görüşmeniz ne seviyede olur? Mesela görüşmelerinizde evde sinema falan izliyordunuz normalde, yine oturup film izlermisiniz?
Aynı sorum erkeklere de geçerli. Eşinizin en yakın arkadaşıyla eşiniz yokken görüşürmüsünüz?

0|0
19|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• Bu soruyu ciddi anlamda sormadığınızı düşünmek istiyorum. Tabiki eşimin erkek arkadaşı samimi bile olsak eşi yoksa benim evime gelemez. Bende onun eşi yok iken onlara gitmem. Hatta ben eşim yokken bile gitmemeyi tercih ederim işin açıkcası. Ayrıca eşimin arkadaşı eşim yok iken, kendi eşi yok iken benim evimde ne işi var. Ben bu işten kıllanırım ve arar eşime durumu hemen bildiririm. Atıyorum es kaza eşim gelsin ne olucak dedi o zaman o eşim olacak davarada iki çift laf söylerim kesin.

2|2
    0|0
  • Ailece görüşüyorsak , ailece görüşürüz.
    Ben tek başıma karşı cinsle görüşmem.
    Bu eşimin abisi de olsa, kardeşi de olsa.

1|2
    0|0
  • Ben eşim olmadan onun hiç bir arkadaşıyla görüşmem ne gerek var

0|2
    0|0
  • yuh hersyin bir adabi var canım olacak seymi? hadi birinin kocasi yok bari karsi taraf kari koca birlikte gelseler olabilir ama elin adamiyla/karisiyla esler yokken bulusmak görüsmek bence hos bisey degil

0|1
    0|0
    • dimi , tamamen yanlış anlaşılır. buluşma olursa da ikisinin de kafasında kötü düşünceler oluşurmu sence?

• yarin bir gün bir sapikta senin karini kizini kardesini arzulayacak eeee si bu :D

• şimdi arzulamadığını nerden bilebiliriz ki? Yapablecek hiçbirşey yok bu konuda..

• Bu soruda art niyet ararim amacin ne?

0|2
    0|0
    • Aradığın art niyeti bulursan bana da söyle :) Merak ediyorum, arkadaşımın eşiyle yakın iş yerlerimiz ve öğle yemeğine çıkarmayı teklif etttim, yanlışmı yaptım diye düşünüyorum..

• Nerde nasil yetistin bilmiyorum ama Türk örf ve adetine ters yanlis yakisiksiz yapilan hareket kabul eden icinde teklif eden içinde. Bu benim gorusumdur.

• tamam teşekkür ederim..

• Asla söz konusu dahi olamaz

0|2
    0|0
  • Hayır ne münasebet. Kaldı ki görüşsek dâhi aklımdan geçmez saçma sapan şeyler. Tövbe est ya

0|1
    0|0
    • saçma sapan şeyler derken?

• Yanlış anlaşılabilecek herhangi bir düşünceye girmem ve mecbur olmadıkça yalnız görüşmem zaten.

• haklısın doğrusu bu zaten..

• yürü git ya

0|2
    0|0
  • Eşimin arkadaşıyla hiçbir şekilde görüşmem konuşmam.

0|1
    0|0
    • niye, çokmu kötü birisi?

• Hayır eşim yok ama olursa

• olursa iş değişebilir :) bu şimdiki düşüncen sonuçta.. Düşünsene herşeyi birlikte yapıyorsunuz. gezmeye birlikte gidiyorsunuz tatillere birlikte gidiyorsunuz vs.. sonra da kesinlikle görüşmem demek :)

• Görüşmem.. Evli çiftlerin samimi arkadaşı olmamalı diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Sen evlenince kendinizi soyutlayacakmısınız dış dünyadan?

• Soyutlamak değil ama arkadaşlık fazla olmaz.. Tanıdığım biri, eşim beni akrabamla aldattı kim olursa olsun mesafeyi koruyun demişti.. Evet insanın içinde olmamalı ama o ortamada izin vermemek gerek..

• Evet haklı

• Arada bir ararım hali hatırını sorarım

0|1
    0|0
  • Hayır ya kesınlıkle olmaz öyle birey ihanet gibi gelir insana kırılır bence eşin

0|1
    0|0
  • Gorusmem ne münasebet.

0|1
    0|0
  • gorusmeden once haber veririm ama keyfi gorusmem sonucta benim arkadasim degil

0|1
    0|0
  • Görüşmem

0|0
    0|0
  • ben görüşmem. ikimiz başbaşa asla görüşmem! onun da eşi olur 3 müz oluruz ozaman olur belki ama başbaşa olmaz. hatta art niyetli mi diye düşünürüm mesafe koyarım.
    empati yap ; senin eşin sen yokken evde yalnız olan erkek arkadaşına film izlemeye gitsin. ne düşünürdün?

0|1
    0|0
    • Haklısın elbet. peki buluşma olursa ikisinin de kafasında artniyetmi oluşur sence?

• Yok gorusmem

0|1
    0|0
  • Eşimin arkadaşıysa görüşmem uygun olmaz.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Eşimin erkek arkadaşı mı ne erkek arkadaşıymış 😄
    Türk aile yapısına uygun bir ortam değil 😄

0|1
    0|0
  • yanlış gorusunce amac farklıdır her ıkı taraf ıcınde. degılse bıle ılla olur. sakıncalı. He istiyorsan git gorus

0|0
    0|0
  • Yok ben sehir disina gitsemde adamliğimi misafir gondermem o hep baki kalir bu tur genisliklerin insani degilim. Gorusmem gorusturmem.

0|0
    0|0
  • sadakatine inanıyorsan kendinin izlersin. yine yanlış ama karar senin

0|0
    0|0
  • Mayanda arkadaslık degilde kasarlık var sanki
    Adam yok G. tün başın oynuyor sanki

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...