Arkadaşlar bir bakın anlayan varsa bana ailemi anlatsın?

Benim mezuniyetim var son sinifim. Babam gelmiyor ablam gelmiyor kardesim gelmek istemiyor. Sadece annem heyecanlı ve o gelmek istiyor. Ben ailem gelsin istiyorum o gün benim mutlu günüm olacak yanımda olmaları gerekmez mi? Annem ablama kızdı geleceksin dedi ablam da sacmalama falan dedi niye saçma olsun ki? Diğer ablamin mezuniyetine baska sehirde olduğu halde gitti. Kirginim hem de çok.

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• ağla ağla

0|0
    0|0
    • Aglamakla elime bir şey geçecek mi?

• kendin sordun
      doğru cevabi kendin verdin
      kabullen gitsin

• Ben buraya aglayayim mi diye yazmadım. Yazimin amaci ailemin böyle yapması tuhaf değil mi yoksa bana mı tuhaf geliyor?

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim mezuniyetime de sadece annem gelmişti zaten gelcek başka biri yok takma kafana eglenmene bak

0|0
    0|0
    • Öyle yaparım ama arkadaşlarımın aileleri kalabalık bir sefer daha etkinlik düzenlendi ve herkesin ailesi akrabası bile gelmişti benim ise sadece annem. İyi ki annem var o da olmasa ailesi diyecekler.

• Niye abartiyorsunuz bu mezuniyeti ben gitmedim bile ailemde uzaktaydi zaten isteselerde gelemezlerdi hicte icimde ukte kalmadi bir yerim eksilmedi

0|0
    0|0
    • Bak canım ben aileme değer veririm onların önemsediği şeyi bende onemserim karate maclarima gelmediler sustum. Ama bari bunda yanimda olsunlar diyor anladın mı? Senin için onemsiz benim için önemli.

• Ailem uzaktaydi isteselerde gelemezlerdi diyorum. En azinda benimkiler uzakta olduklari icin gelemiyolar seninkiler imkanlari oldugu halde. Ben ailem zor durumda kalmasin uzulmesinler diye israr etmedim. Simdi kimin ailevi degerleri var ortada asil kendisi aptal olan kiz.

• Tatlım benim ailem asla beni uzağa göndermez tamam? Her ne kadar bu tur seylere değer vermeseler de beni yanlarından ayirmazlar. Kusura bakma ayrıca ailen uzakta falan dedim. Neyse kalp kırmak istemiyorum moralim bozuk

Yükleniyor...