Bu zamanda kız babası olmak sizce de çok zor değil mi?

Bu zamanda kız babası olmak sizce de çok zor değil mi? Eline diken batsa senin yüreğin parçalanırken elin hıyarları hiç umursamadan kalplerini kırıyor 😠

Güncellemeler:
Kızım 6 yaşında 6-10 yaş arası tüm erkek çocuklarından tiksiniyorum 😂
Kız erkek ayrımı yapmak değildi amacım. Benim kızım olduğu için kendi açımdan baktım olaya

1|0
29|11

En İyi Kız Görüşü

• Ahaha guncellemeye bittim 😂😂6 -10 yas arasiysa benim yegenlerim de dahil oluyor. Soruya gelince cidden katiliyorum , hep derim abime sen o kadar kizlari prenses gibi yetistir sonra evlenecegi adam öküz ciksin olacak is mi diye 😛abimin de ikiz kizlari var 1 yasindalar o da erkek 1-5 yas arasi çocuklardan kiskaniyor 😂😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle doğacak ve emek verip büyüteceksin uzatmalı itin biri gelip ağzının suyu aka aka bakacak şeyini tatmin etmek için cinsel bir obje olarak görecek 😡😡😡

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• Sjsjsj 6 ve 10 yas arası tüm erkeklerden tiksiniyordunuz demek 😂 Allah bagıslasın kızınızida insanllah mikemmel masalları bu sekilde anlatmıyorsunuzdur 😒😒

0|1
    0|0
    • Teşekkürler. Karikatür işin esprisi tabiki ama içim hiç rahat değil sonuç itibariyle 😉

• Kiz veya erkek olsun farketmmiyor artik. Ikisi de zor bence

0|1
    0|0
  • Gerçekten çok zor :)

0|1
    0|0
    • Konuştu babanne yine tüm haşmetiyle selendi bize geçen yüzyılın ölmüş fikirleriyle :) yürüyen bir morgdun sen babanne :D

• @REDHOTLİNE07-4 ee yuh artık belli kafan güzel neyse by

• Muaaâaahhhgh :* :* :*

• Kızım 6 yaşında 6-10 yaş arası tüm erkek çocuklarından tiksiniyorum 😂

Demenle , haykırdım resmen 😂😂😂

0|1
    0|0
    • Valla duygularımı saklayamadım hepsi potansiyel sapık görünüyor bana 😉

• 😄😄😄😄😄😄😄😄😄
      Aynı muhabbetler herkesin arasında dönüyor desenize. Bizim eş dost da aynı şeyi yapıyor eşimin be kadar sinirle hareket ettiğini gözlemliyorum. Elinden gelse dövecek babasını da , çocuğunu da.

• Acilen örgütlenip mafyavari bir yapılanmaya gitmemiz lazım bence 😂

• Benim babamın karikatürde ne işi var :D :D :D Şaka bir yana, kız çocuğu olan babalar çok kıskançtır, sadece sizin için değil, bizim içinde zor :)

0|1
    0|0
  • Zor değil neden zor olsun ki erkek çocuk daha mı iyi her iki çocuğun da zorluğu vardır elbet
    Ama yetişme tarzı davranışları babası sayesinde iyi yönde olursa o zaman hiç bir zorluğu olmaz.
    Önemli olan doğruyu ve yanlışı aileden öğrenmek derim :)

0|1
    0|0
  • Zor evet

0|1
    0|0
  • boşuna dememişler insan kadınları bir kızı olduğunda anlar... sizler çocuğunuz korkutmadan akılcıl şekilde yetiştirirseniz bişey olmaz... ayrıca erkek çocuk ta kız çocukta aynıdır ve aynı şekilde yetiştirilmeli iki cinsi birbirbinden ayrı yetiştirirseniz hep ayrıcalıklı olduklarını düşünürler benim kızım benle yemek yapıyorsa oğlumda yapabilir...

0|1
    0|0
    • Katılıyorum ama nesil o kadar kötü yetişiyor ki korkmadan edemiyor insan

• Kim ne derse desin babalar ve kızları arasında özel, görünmez bir bağ vardır. Bu kalbide babam için buraya bıraakıyorum ahanda bıraktım <3

0|1
    0|0
  • 😄😄 karikatür çok iyi 😄 bence de baba olmak çok zor

0|1
    0|0
  • Benim babamın işi kolay.

0|1
    0|0
  • Hep oyle omadi mi hayatta zaten diycem ama hıyar babalarda var simdi sustum

0|1
    0|0
  • Erkek babası olmak da zor.

0|1
    0|0
  • Çok zordur eminim ki

0|1
    0|0
  • Guncellemen cok icten Babası kızıni herseyden korusun :)

0|1
    0|0
  • Kızım 6 yaşında 6-10 yaş arası tüm erkek çocuklarından tiksiniyorum bayıldım yaa :D

0|1
    0|0
  • Babam ya bir tanedir bugün çok özledim onu sesini duysam ağlayacak durumdayım :(

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Babamı özlediim :D

0|1
    0|0
  • yoo erkekte zor

0|1
    0|0
  • 😕 zor

0|1
    0|0
  • Evet zor gerçekten

0|1
    0|0
  • çok ama çok zor!

0|1
    0|0
  • zordur..

0|1
    0|0
  • Zor valla 😃

0|1
    0|0
  • zor gerçekten

0|1
    0|0
  • Altta kıyametleri koparan erkeklerin hemen hepsi başka bir babanın kızına aynısını yaptı. Hatta o başka babalar da başka başka babaların kızına aynısını yaptı... Ne kadar ironik değil mi? Empati kuramıyor olmanıza rağmen burda ahkam kesmeniz..

0|0
    0|0
    • Empati kurma konusunda genellemeniz biraz üzücü. Sonuçta kızlar da sütten çıkmış ak kaşık değil. Erkekler arasında da çürük yumurtalar olduğu kadar kızlar arasında da var. Genel olarak erkekler toplum koşulları sebebiyle daha fazla ve daha rahatlar. Yılmaz Erdoğan'ın bir lafı vardır "sen o kızı yapmak için birinin ciğerini söküp aldın birisi de gelip senin ciğerini söküp alacak birgün" diye. Tek duamız güzel insanlara denk gelsinler

• Degil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Evet maalesef

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Zor zor

0|1
    0|0
  • Daha 7 yaşında ama haklısın vallahi, şimdiden endişe duyuyorum.

0|1
    0|0
  • abi olmak daha zor

0|1
    0|0
  • Erkek çocuğu babası olmak kadar zordur vesselam bu dünyaya çocuk getirmek büyük sorumluluk

0|1
    0|0
  • Kızın kendini bildikten sonra neden zor olsun

0|0
    0|0
  • Benim kızımı... üzerler

1|0
    0|0
  • alayı aptal kız babalarının. SEvene de vermiyorlar skene de

0|0
    0|0
  • Türkiyeli kizlarin %60 i orysp. ;) chpli ve hdpli kizlar birde mhpnin chpmsi kizlari orysp ;) namuslu kizlar gercek Milliyetci, Türkcü ve akpli akli basinda kizlar

0|0
    0|0
    • Cumhurbaşkanım istesin bugün kocamı bırakır haremine girerim kocama sunmadığım yerlerimi kendisine sunarım diyen namuslu bacılarımızdan bahsediyorsun sanırım. Ben sadece böcekler kafasız yaşar uzun süre diye biliyordum ama sen de yaşayabildiğine göre yanlış biliyormuşum

• İnadina Akp. Inadina Osmanli. Yasasin Başkan Recep Tayyip Erdoğan ;)

Yükleniyor...