Dün metrobüse bindim eve gelene kadar resmen 50 tane kız beni kesti. burdaki kızlar çok egolu değil mi gerçekten?

Uzun bir süreden sonra dün metrobüse bindim karşıdan eve gelene kadar 50 tane kız kesti beni. burdakilerin egolarndan geçilmiyor. sizce de öyle değil mi arkadaşlar? tüm sorunlular, egolu tipler sanırsam bu sitede toplanmış hiçbiri pas vermiyo kendilerini ne sanıyolarsa artık. evden bakkala çıkamayan kızlar burada ego kasıyo ve bana genelde tipsiz diyorlar :D

Güncellemeler:
arkadaşlar bakın bu sitedeki kızlarn ne kadar egolu manyak tipte olduğunu vurgulamak için 50 tane lafını ettim. ama bazı aptallar bunu ciddiye almış görüşlerde. 50 tane kızın bakacağı da belli bakmayacağı da ama yalan yok bazıları kesiyordu.
bana egolu falan demeyin, ben çoğu zaman kendimi yeren bir insanım beni bilen bilir. bu sitedeki kendini bir poh sanan kızlara acayip uyuz oldumm

0|1
15|11

En İyi Kız Görüşü

• Karşı cinsin beğenisi bu kadar mı önemli. Kendinle barışık ol yeter, egoistlik konusunda haklısın birçoğu öyle erkekler de dahil

0|2
    0|0
    • evet önemli, tek taraflı beğeni olan insanla neden ilişki yaşıyım ki?

• Ağzın iyi laf yapmalı çekingen insanlar fazla ilgi görmezler

• aslında yapmıyor değil ama ilk adımı atamıyom işte.

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman metrobüslerde daha çok vakit geçir hocam
    buradaki kızlardan medet umma :)

1|2
    0|0
    • aynen ummuyorum zaten. burdakiler eğlence, dalgaya alıyom sadece :D

Kızlar Ne Diyor 14

• bir kaç egolu kız için hepimizi ne aşağılıyosun? Hem öyle metroda falan kesen kız hiç görmedim

0|1
    0|0
  • ohaa onlar nasıl bir yokluk çekip metrobüse attılarsa kendilerini :D

1|1
    0|0
    • gereksiz eleştiri gizli hayranlıktır anlıyorum seni :D

• türkçe konuş anlaşılmıyorsun.

• yav he he

0|2
    0|0
  • Dışarda yakışıklı erkek kestiğim doğrudur

0|2
    0|0
  • Ucuz malın talibi çok olurmuş.

0|0
    0|0
    • şimdi bişey derdim ama neyse ağzımı bozmıycam insanlık bende kalsın.

• Benim bu sorum ile ego kasmadığımı anlamayacak kadar slksan o senin olmayan zekanı onaylayan pskolog da slktır :) Karaktere önem verirmiş, tabi canım tabi siz karaktere bakıyoz diyen kızların %99 unun tipten önce karaktere bakıp bakmadığı ortada zaten bu konu tartışılmaz. :) Ayrıca bana burada laf cambazlığı yapacam diye masal okuma tip ve karakterin önceliği konusunda. bir de zeka fışkırdığını pskolog ispatlamışmış, kendini biraz daha öv ki yerin dibine girmen daha kolay olsun. acınacak haldesin. ayrıca benim takıldığım kızlar ne alaka? ben öyle birşey mi yazdım açıklamamda zeki kardeşim :)

• Kendimi övmiyorum. Burada yok şu kadar kız beni kesiyor yok bu sitedekiler çok egolu. Geç abicim bu işleri. Benim hoşlandığım beyi yakışıklı bulan bir arkadaşım yok. Hepsi zevkime küfür ediyor. Bunu da geç yani. Masal değil gerçek bunlar. Sen boya badanaya bakarsan herkesi de kendin sanarsın. Acınacak haldeymişim :D Ahaha :D Abicim ya sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün :D

• Bende sizdeki egoyu anlamıyorum kasinti kasinti geziyorsunuz ben kasliyim ben yakisikliyim. Ha birde sapıklık yapanlar var. Onlar ayrı bir tür zaten

0|1
    0|0
    • bende ego yok ki nerden çıkardın?

• yo ben kızların egolu olduğunu vurgulamak için öyle yazdım. bakanlar vardı yalan yok.

• ama bu egolu olduğum anlamına gelmez. burdaki kızlar resmen uçmuş egodan uçmuş

• Sana bakmak zorunda mi millet? Kizlar bana bakiyor diye bayram yapmandan belli ne oldugun zaten

0|1
    0|0
  • kim pas vermedi de bu kadar doldun döviyim onu 😂

0|0
    0|0
  • Yokluk tabi anlıyorum.

0|0
    0|0
    • kızım senin bu tiple bana bakan kızlar için "yokluk tabi" demeye hakkın bile yok.

• @Kendisiyim Bu yaştaki bir kişi benim gözümde 0 6 yaş grubu olur ancak adamın hâl ve tavırlarına bak.

• Haklısın tabi ama senin hakkında ki stalklarım sonucunda gözümde daha farklı bir imaj oluşmuştu. Yani böyle bir tavır beklemezdim senden sadece bunu dile getirdim. Tekrar söylüyorum yine de haklısın.

• 😂😂 bu ne şimdi

0|0
    0|0
    • senin gibi ego manyakları için hazırladığım bir soru

• Güzel kızsın

0|0
    0|0
    • seni kendi haline bıraktım.

• işiniz gücünüz saçmalık amaan banane seni kesen kızlardan

0|1
    0|0
  • Agzin felan batik kalmistir ondan bakmislardir

0|1
    0|0
  • Tipini gördün mü sen? 50 kiz kesti felan

0|1
    0|0
    • evet senin gibi gizlemedim kendimi. gizliden tipime laf söylemek kolay tabi anlıyorum seni yavruceylan:D

• Gerçekler acıdır. Üzgünüm

• evet acıdır. kendini gizleme ihtiyacı duyan çirkin biri tarafından tipime poh atılması ne kadar acı bir durum.

Erkekler Ne Diyor 10

• Kızların düşündükleriyle hayatları bambaşka burda rahatlar sallayıp duruyorlar oysa gerçekte tam bir yokluk mücadelesi var onlarda kardesim yani bakalar mutlaka.

0|2
    0|0
  • Sen neymişsin öyle ya :D ulan hiç 50 kız beni kesmedi :/ 10 bile kesmedi :/

0|2
    0|0
  • Metrobüste kesişecek düzlem mi buldun? Ne ara? Ben her gün kullanıyorum, bacağım bir yerde, kolum ayrı bir yerde seyahat ediyorum; ne ara oksijeni, kesişecek alanı, erkeklerden gözükmeyen kızlarla kesiştin. Vay be...

0|1
    0|0
    • ya birader sen yapma bari ben bu sitedeki egolu kendini aşırı beğenmiş kızları aşağılıyorum sen benden yana olacağına onları savunur gibi görüş atıyon :D

• Ama doğruya doğru bizim kızlarımız, dünya benim etrafımda dönüyor formatında. Fakat bir gerçek daha var, onların bu halde olmasının sebebi bizim Türk erkeklerinde. Kendilerini biraz ağırdan satmak yerine, kız gördükleri anda kendilerinden geçiyorlar. E tabii ukala oluyorlar kızlar da bu ortamda. Selamlar :)

• aynen öyle. EIG ü hak ettin bu yorumunla :)
      valla ben sallıyorum çoğunu. yapışınca yüz buluyolar biyerleri kalkıyor dediğin çok doğru, bizim hemcinsler aşırı prim yaptırıyo bunlara.

• bence iki kaşının ortasına dikkatlice bakmışlardır sen kesti sanmışsındır.

2|3
    0|0
  • Valla sanki ego kızlarda değilde sende gibi:)

1|1
    0|0
    • ya yok birader ego falan yok bende. bu kezbanlara gıcık oldum bildiğin. kendilerini bir halt sanıyolar.

• Buradakilerin çoğu hasta ruhlu.

0|1
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum. sence neden öyleler dostum?

• ya salla gitsin ben çoğunu şeyime bile takmıyom. kendince eğlenmeye çalışıyolar zavallılar.

• Aynen abi salla gitsin 😀

• Senin ahın gitmiş vahın kalmış kim napsın seni

1|0
    0|0
    • merak etme sana bakmayan yaşıtların bana sıraya giriyo :)

• Hahaha daha geçen hiç sevgilim olmadı yazanda bendim de mi :)

• Havalar sıcak dostum güneş kafalarına geçmiş demekki sana bakacak kadar yoklukta olan hatun yoktur bence :D

1|0
    0|0
    • hem kıskançsın hem gizli :D

• yarabandı, kolonya falan kullan, pansuman yaptır

0|0
    0|0
  • İnsanları fiziksel özellikleri nedeniyle asla yadırgamam ama 50 kızın seni kesmesi çok saçma. Hocam herhangi bir albeniliğin yok. Çekici bir yanın yok. Baktılarsa da kaşlarının arasına bakmışlardır.

1|1
    0|0
    • olsun o kaşlar herkeste yok :P

Yükleniyor...