Evliliği çözüm olarak görmek?

Evde anne babam ve dedemle yaşıyorum. Bazen öyle sıkılıyorum bunalıyorum ki artık evlensem daha mı rahat olurum diye düşünmeye başladım ama aslında bir süre sonra fazlasıyla pişman olacağımın farkındayım da.

1|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• aile fertleriyle yaşamaktan sıkıldığına inanmıyorum daha çok hayatındaki monotonluktan bıktığına inanıyorum. Evliliği çare veya kurtuluş yolu olarak görmen yanlış bence. seni eğlendiren hobiler edinmeye çalışman senin için daha iyi olacaktır.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kendi parani kazanana kadar katlanacaksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Evlilik çözümdür ama herhangi biriyle değil karşında ki insanı iyi seçmen lazım. Ama siz kızlar genelde havalı gözüken ilginç tiplerle takılıyorsunuz sonra evlilik pişmanlıktır diyorsunuz o yüzden bişey diyemiycem.

0|0
    0|0
  • Bence çözüm değil

0|0
    0|0
  • Hayırlı bir kısmet olursa tabi ki sorun olmaz ama bu kafayla pek düzgüne denk gelebileceğini düşünemedim nedense. Neden sıkılıyorsun onu çözmen gerekir. hayatı güzelleştirmek insanın kendi elinde bazen.

0|0
    0|0
  • Yağmurdan kaçarken doluya tutulma da.

0|0
    0|0
  • en güzel çözüm üni kazanıp gitmek.

0|0
    0|0
  • koş git evlen

0|0
    0|0
  • Hep ayni adami gormektende sikilirsin o zamanda bosanip baska bir koca bulsam mi dicen

0|0
    0|0
  • sen halen suarazin yeğenin olduğunu iddia et.5 xper, yaş 27, eig yüzde 19

0|0
    0|0
    • Saygılar abi.. Ne diyon sen

• ne abisi be ben 19 yaşındayım. trigel kayışım koptu. altımdaki yorum yapana yazdım, sorunla alakalı değil.

• Dalga amaçlıydı zaten de öyle olsun bakalım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...