Sosyal medyada boydan resmi olmayan kızlar , kısa ve şişmandır teorisi doğru mudur?

Onlarca kare fotoğraf paylaşıp hiç boydan resim koymayanlar kesinlikle pas geçilmeli diye düşünülüyor. Sizin yorumunuz nedir?

Not : kimseyi yadırgamıyorum asla , burdan girip abuk subuk konuşmayın.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Boydan fotoğraf koymayan kızlar şişmandır anlamına gelmez. O zaman boydan fotoğraf koymayan erkeklerde şişman ve tıknaz mı oluyor :) Alakası yok. Genelde tercih edilmeyen birşeydir boydan fotoğraf koymak.

0|0
    0|0
    • Bazı insanlar toplamda 10 tane resim koyuyor onlara saygı duyuyoruz demek ki resim sevmiyor. Ama yüzlerce kare resim koyup hiç bir tane dahi boy yoksa şüphe çekiyor :)

• EİG için teşekkür ederim :)

• Rica ederim cici bayan :)

En İyi Erkek Görüşü

• Degldir herkes heryerini gstermek zorhnda degil

0|0
    0|0
    • Boydan resim koyan lar her yerini göstermiş mi oluyor?

• Bu onlarin kendi tercihi gstermemek te digerlerinin tercihi. Direk bir on yargiya varmak dogru degil

Kızlar Ne Diyor 4

• Olabilir tabii'de yüzünü gözünü saatlerce boyayan kızlarımız, cildinin her mm karesini gösterme amaçlıda sürekli selfie paylaşıyor olasılığı'da gayet yüksek.

0|0
    0|0
  • değildir

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
    • Hayır derken? Soruyu mu karıştırdın annem sen?

• Canim sen kendi sorunu oku önce. Teorisi doğru mu demissin bende Hayır doğru değil diyorum. Neyini anlamiyon.

• Yo ben şişgoyum boydan fotoğraf koyuyorum zaten boydan koymasam yanaktan gıdıdan anlaşılmayacak mı sanki :D
    Ayrıca normalde arkadaşlarım görüyorlar biliyorlar şişgo olduğumu niye kendimi kandırıcam yani 😁

0|0
    0|0
    • Gıdıları saklamak içinde üstten çekiyorlar selfieleri , 50tanede rötüş yapıyorlar tamam :p

• Rötuş yapmıyorum ya

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...