Kamuya açık alanda öpüşen çiftlerden rahatsız oluyor musunuz?

ne diyorsunuz bu konuya biraz önce bir haber gördüm öpüşen çifti uyardı diye adamı bıçaklamış erkek çocuk. Sizce?

• Rahatsız oluyorum
    57% (30)53% (18)55% (48)Oy Ver
  • Rahatsız olmuyorum kim ne yaparsa yapsın
    43% (23)47% (16)45% (39)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
12|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kamuya açık alanda kız/erkek kavga edince birbirlerine saldırınca rahatsız olmazsınız, öpüşünce rahatsız olursunuz

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hoş bulmuyorum. Şimdiye kadar hiç ortalık yerde öpüşmedim, herkes özel hayatını gizlice yaşamalı.

4|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bence rahatsız oluyorum diyenler yoklukta olup ellerine fırsat geçse kendileri de yapacak tipler 😂😂

1|1
    0|0
  • Rahatsız olurum bazen çocuklar olabiliyor insanın yanında.

1|0
    0|0
  • Rahatsız olmuyorum kim ne yaparsa yapsın

0|0
    0|0
  • insanlar el ele tutuşuyor, yan yana yürüyor ne var birbirlerini öpüyorlarsa

1|0
    0|0
  • Rahatsızım

0|0
    0|0
  • elbette insan rahatsiz oluyor ama birsey de diyemem cünkü ikisinin arasinda olan birsey , adamin biri böyle yapan birisine gitmis utanmiyormususunuz demis kadina sen oruspumusun demis adami bir güzel dövmüs kizin arkadasi

0|0
    0|0
  • Ben olmasam bile aile var aga bura avrupa değil medeni bir toplumuz biz ahlaki dereleri hiçe saymak avrupa yandaşlarına göre bişe

0|0
    0|0
  • bana ne yaa :D hiçte umrumda olmaz ayrıca genelde öpüşmek sevginin göstergesidir ülkemizde başka şeyler anlanılıyor

0|0
    0|0
  • Rahatsız olmuyorummmmm istediklerini yapsınlarrrrrrrr :D :D :D

0|0
    0|0
  • bir daha hiç görüşmeyecekmiş gibi ayakta yarım saat sarılanlardan rahatsız oluyorum.

0|0
    0|0
  • Oluyorum. Hem bir insan diğer insanın tükürüğünü niye emer ki

0|0
    0|0
  • kim naparsa yapsin panpa

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorum ayıptır aile var aile :D

0|0
    0|0
  • rahatsız oluyorum ne yapacaklarsa kapalı mekanlarda yapsınlar

0|0
    0|0
  • oluyorum, çünki biz de erkeğiz ama sevgilim yok diye çıldırtmalarına gerek var mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ahlaksızlık ama onlara karışmakta hadsizlik kendi ahlaksızlıkların dan utanmıyorlarsa karışmam ama tutupta karışanı bıçaklama ise kabul edilemez

0|0
    0|0
  • adam yolun ortasında eşini, sevgilisini vs dövüyor, yaralıyor kımse tepkı gostermıyor ama bır cıft opusuyor hemen tepkıler coğalıyor, buna da anlam verebılmıs degılım.

0|0
    0|0
    • Bu kafada ya ayrı calişıyor tama dedin şey doğruda aile arasına girilmez olar barışır sen kötü olursun bıcakli olsa zaten müdale etmiyen salaktır derim ben

• Toplum ahlakının durumunu sorgulatıyorlar mahremiyet denen bir şey var doğrusu bir şey kıymetliyse saklanır korunur sözlerine daima tüm kalbimle katılıyorum.(bir çok anlamda)

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • olmuyorum bana ne ya bana tip tip bakmalarından evla yani kim ne yaparsa yapsın otobüse binersin inceler inersin inceler ne var kardeşim gazete kağıdı gibiyiz diye insan değilmiyiz

0|0
    0|0
  • Umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Masum öpücük neyse de insanımız adeta sevistgi için.. rahatsız oluyorum

0|0
    0|0
  • Rahatsız oluyorum tabii ki toplumun ahlak yapısını bozmaya ben dahil hiç kimsenin hakkı yok.

0|0
    0|0
  • Yani opmeye gore degisir opup cekiyorsa sikinti yok baya baya opusuyorlarsa biraz itici

0|0
    0|0
  • Ahlaksız olduklarını belli ediyolar

0|0
    0|0
  • iğrenç bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...