İskandinav erkekleri mi türkiyeli erkekler mi?

demin aynada kendisne bakamayan biri aynı soruyu kızlar için karşılaştırma yaparak sormuş. iskandinav erkeklerini bir düşünün bir de kendinizi düşünün. kadın ırkı olarak en azından slavlar filan var ama iskandinav erkekleri üzerine kimse olamaz. e onların genlerini taşıyan kadınlar da çok güzel olacaktır... hele hele bu ülkedeki erkekler le iskandinav erkeklerini karşılaştırmak gerçekten komik oluyor. bir milletin kadınları ne kadar çirkinse, erkekleri iki kat daha çirkindir. (bu kural sadece iskandinavlar da bozuluyor. kadınları çok güzel ama erkekleri daha fazla göz alıcı) ... biz kıllıysak siz ne haldesnz dimi. yani çok komiksnz.

ayrıca biz yabancılarla evlenip soyumuzu güzelleştrebilirz ama siz ruslarla muslarla da evlenseniz doğacak çocuklarınız büyük oranda kendinize benzeyecek. maviler. :d
İskandinav erkekleri mi türkiyeli erkekler mi?

1|1
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• doğru söylüyor Kız biz sanki Hazreti Yusuf'uz anasını sattimin ukalalığı bırakın güzellik açısından kadını da erkeği de alayımiz Hilkat garibesiyiz işte avrupalılarla kıyaslayınca un çorbası ile beslenen milletten ancak bu kadar olur zaten Türk kızlarıni da küçümsemeyi bıraktın nice afetler var Ayrıca gitgide güzellesiyorlar olumlu tarafından bakın din giller
    kaç sene yazın Kemer'de çalıştım otelde restoranda Afyonlu bir Türk kızı kadar güzelini hiç görmedim yabancılardan. manavgatlı Yörük bir hoca vardı dershanede o da öyleydi şiirlerden çıkmış gibiydi kadin vallahi kızlar bile dönüp bakıyorlardı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bizi asaglayan ezikler gelir simdi zirlamaya

1|0
    0|0
    • zırlıyorlar bile bak aşağıdalar

• kızların çoğu acınası durumda erkekler heryerde onları aşağılarken onlar ben yine türk erkegi derim diyorlar. yazık gerçekten

• Sanirim sadece 3 5 kisi saniyorlar ama gercekten cogu bizi asagaliyor yani insanin bir Turkle evlenesi gelmiyor. Ya yabanciyla ya da hic diyorum ben yani buyuk ihtimalle oyle olacak.

Erkekler Ne Diyor 20

• Türk erkekleri çok acı şeyler yaşatmış sana çok belli. Merak etme Türk kızlarının kezbanlığını onlar da biliyorlar bir süredir. Şansın yok :)

0|0
    0|0
    • he he ne demezin çok acı şeyler yaşatmışlar. kıllı göbekli herifler kısa boylu vücudu bişeye benzemyen adamlar görmekten bıktık.

• Bunlar çok sarı

0|0
    0|0
  • Şahsen ben görüntüm ile ilgili herhangi bir sorun olduğuna inanmıyorum. Hayatımdaki insan görüntümü seviyor. Ben de onun görüntüsünü seviyorum. Sıkıntı yok.
    Genellemeleri sevmem.
    Ne Latin kızlar bize
    Ne de İskandinav erkekleri size bakar.
    O Yüzden siktiredin yakın bir sigara. Zaten 10 yıl sonra her biriniz gri eşofmanlı bir kadın / Göbekli bir erkek ile hayatınızı paylaşıyor olacaksınız.

0|0
    0|0
  • ben sarıyım çok olmasam da türk kızlarınıda severim sonuçta evleneceğim kişi elinde sonunda türk olacak o yüzden bu karşılaştırmalar gereksiz

1|0
    0|0
  • "ayrıca biz yabancılarla evlenip soyumuzu güzelleştrebilirz"
    ahahahha buna çok güldüm 😂😂😂
    buna fakir tesellisi deniyor sanırım sjafa
    neyse kızım biz cirkinliğimizle mutluyuz, sanada tesellinle mutluluklar 😅

0|0
    0|0
  • çok komik bir düşünce olmuş :D

0|0
    0|0
  • Demekki sende babana benzedigine gore bir poka benzemiyosun 😏

0|0
    0|0
    • sen de anan benzedgne göre pokabenziyon demek

• Hahah sen çirkin olduktan sonra kizin guzel olsa nolur 😅😅 sen kendi derdine yan çirkin oleceksin sonrasi senin sorunun değil 😅 İskandinavla evlenince güzellik aşisi olmickasin 😅😅😅😅

• işte şimdi seninki tartışma degl başka bişey oldu. kendince aşağılama. ne kadar öterseniz ötün siz de çok iyi biliyorsunuz o taptığınız yabancı kadınların erkeklerinin saç teli kadar erkek olmadığınızı.

• biz kara kaşlı kara gözlüyük

0|0
    0|0
  • Detayı okumadım.
    İki milletinde erkekleri oldukça farklı. Farklı bir klasmandalar. Ama iki milletinde erkekleri yakışıklıdır.

0|0
    0|0
  • Ne dersen de biz en iyisiniz :D

0|0
    0|0
  • Bak, bıkmışsın, ağzınla söylüyorsun, pişmanlığın dışa vurumu olmuş seninki :D Bir de cevabı hazmademeyip engellemiyor mu :D Bayılıyorum kezolara..

0|0
    0|0
    • anan en büyük kezo ona bayıl

• Benim gibi bulgar erkekleri ne oluyo?

0|0
    0|0
  • cok tipsizim keske olsem

0|0
    0|0
  • Erkeklerimiz yakışıklı da kızlarımız çirkin bizim xd

0|0
    0|0
  • Misilleme yapıyorsun yani 😀

0|0
    0|0
    • aynada bir kendine bak diyorum. sonra da cvp ver sen mi iskandinav erkegi mi

• Beni beğenen begeniyor sen begenmesende olur😀

• seni begenenler ne haldeyse tüm türk kızlarını öyle sanıyorsun.

• T büyük olcak

0|0
    0|0
  • Etek giyen erkekleri tercih edenler buyursun
    Biyikli gobekli erkek isteyen bir adim ileri ciksin

0|0
    0|0
    • mal iskandinavlarla iskoçyalilari karştrdn

• valla benim babamın soyunu güzelleştirdiğini düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Ben Turkum ama iskandinav diyorum

0|0
    0|0
  • İskandinav erkekleri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• iskandinav ve türk erkeği karşılaştırması cidden komik ama senin soruyu sorma amacın başka tabi hakk veriyorum. ben de gördüm deminki soruyu. o mavilere takmayın derim. yalnızlar kimse tarafından begenilmiyorlar. işte o sorular altında türk kızlarını kötülüyorlar kendilernce öc alma stratejisi.

2|0
    0|0
    • hem de ne komik. iskandinavlar birer ilah gibi. kıllı mıllı heriflerle karşılşatırmak vicdanımı rahatsız etti valla

• İslandinav ırkı kadın erkek ayırtmaksızın çok güzel oluyor. İslandinav erkeği tabii ki de ilk tercihim olacaktır.

1|0
    0|0
  • kusura bakmayın ama onlar:(

1|0
    0|0
  • Türkler iyidir

0|0
    0|0
  • Türk derim elin yabancısından bize ne

0|0
    0|0
    • erkekler sizi aşağılarken ne bu eziklkten mutlu olmak. acınası durumda ülkedeki kadınlar

• Ben elin yabancı gevurunu napayım ya... Burda 3,4 dingil yabancı karıları seçti diye kendi düşüncemden ödün veremem... Müslümanım ve Müslüman birisini isterim elbet... Her Türk erkeği aynı değil ya

Yükleniyor...