Çok merak ediyorum?

Çok merak ediyorum insanlar neden ırkçılık yapar ki? Sadece siyahilere karşı değil. Yok bu Kürt yok bu Arap yok bu Türk diye yapanlarda var? Neden yani niye? Anlam veremiyorum... Hepimiz insanız yani neyin kafası bu?

Güncellemeler:
Irkçı bir insanın ağzından duymak istiyorum en çok

0|1
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Cok guzel parmak basmissin benim icin de irk anlamsiz asil olan Islamiyettir turkluk araplik kurtluk demek anlamsiz bence tabi bu vatani sevme demek değil

1|1
    0|0
    • Ben acayip bir şekilde ırkçılıktan nefret ederim. Hatta ırkçılık yaptı diye birini tahtalı köye yolluyordum o derece zor tuttular beni

• Olsun yani yanımda ırkçılık yapmasınlar -,- tahtalı köye yolluyordum= öldürecektim

• Psikopat :):)

Erkekler Ne Diyor 9

• çok haklısın. mallar işte ya salla gitsin. kıçımla gülüyom ben o ırkçılık yapanlara. kendilerini diğerlerinden üstün falan görüyo bazıları. tam bir cahillik resmen :D

1|0
    0|0
    • Öyle diyorsun da bizimkiler ırkçılık yaparken elin gevuru icat bulma peşinde

• Irkçılık ego meselesidir. Aslında yeni doğan bir şey değil. Asırlar önce de vardı, şimdi de var. Ama kimse kıyamette "Ey Türkün oğlu, Kürdün oğlu" diye çağrılmaz. Orada herkes "Ademoğlu" olarak çağrılır.

1|0
    0|0
  • ben türküde kürtüde (apoyu savunmayanlarını) arabıda kumralıda esmeride zenciyide kediyide köpeğide böceğide severim ama sadece apocu olmasın bebek katili itin dölü

1|0
    0|0
  • O insanlar kendilerini daha özel hissetmek için daha küçük ve sözüm ola seçkin ortak özellikleri olan gruplara bölüyorlar.
    Bu kavramın kökeni budur, duygusal olarak da bayağı işlevseldir

0|0
    0|0
  • aptallıktan

1|0
    0|0
  • Fazla ego nefret eeiyoeum onlardsn

1|0
    0|0
  • insanların kafasını anlamak zor kanka

1|0
    0|0
  • Hepsi cahillikden

1|0
    0|0
  • onlardan gelcek hayır gelmesin bize bizden çok bu pislik soylar zarar veriyor iyisinide kötüsünüde istemiorum sevmediğim ırkların.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...