Bu ülkeye laik, Atatürkçü, Cumhuriyetçi, milliyetçi bir iktidar lazım değil mi? Siz neler düşünüyorsunuz?

Ben koyu Türk Milliyetcisiyim. Turancı zihniyete sahibim. Antikürtçüyüm. Akpden gıcık aldım. 4 oyumdan 3 nü akpye attım. Ama akpye daha oy atmayacam. Her yere osmanlı isimleri veriyor. 19 mayısı,23 nisanı kutlatmıyor, akplilerde reis, meis diyor, tekbir vb diyor. Bir tanesi din sömürrüsü yapıyor, koyunlarıda açç oldukları halde çobannlarını seviyor. Güya bir ülkenin vatan olması için şehitlerin olması lazımmış. Mhpyi mi tutsam ki? Ya da vatab partisi mi?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• günümüzdeki cumhuriyetçiler gelecekse eksik kalsın hiçbiri gelmesin.
    cumhuriyetle laiklikle hiç bir alakaları kalmadı çünkü

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İktidar partisinin Türkiye'nin iyiliği için çalışmadığı açık. Uzun uzun analiz etmek istemiyorum.
    Türkiye'nin çağdaş bir zihniyete ihtiyacı var. Hırsızlık ve yolsuzluk yapmadığı gibi adaleti topluma eşit şekilde yaymalı. Kendi yandaşını zengin etmek yerine herkesi kucaklamalı. Tarihimizin sadece Osmanlı olmadığını kabul etmeli. Ağzından müslümanlığı düşürmeyenler uzak dursunlar. Atatürk ilke ve inkilaplarını özümsemiş olmalı. Atatürk'ün bize gösterdiği yolda ilerlerken daha iyisini yapmaya hevesli bir anlayışı bekliyorum.
    Matematik bilgisi yüksek, yabancı dil konuşmayı beceren, tarih ve coğrafyayı din ile sınırlamayan, gerektiğinde bir kadeh şarap yeri gelince cuma namazına giden insanları görmek istiyorum.
    Mhp doğru bir yolda gitmiyor. Vatan partisine de inanmıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle lazım. T. C Ziraat Bankasından T. C yi attılar, andımızı kaldırdılar. Ve bu olaylara eskisi kadar ses çıkarmıyor halkımız. İsterse milliyetçi gelsin isterse cumhuriyetçi gelsin. Ama vatanını milletini seven ahlaklı, dürüst biri gelsin.

0|0
    0|0
  • Hiçbir zaman oy atmadım asla da atmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Antikürtçüyüm ne ya? Kürt veya Türk Olmak insanların elinde olan bir şey mi? Önemli olan temiz bir Müslüman olmak. İnsan olmak. Senin gibi ırkçılar İngilizlerin ce İsrail'in ekmeğine yağ sürüyor

0|0
    0|0
    • Küryt ve arraplar oryspu cocugu ;)

• Dünya'ya topyekün bir savaş lazım. Ben geniş düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bak sen anlamisin Akp nin ne bok oldugunu helal olsun. Darisi diger akp lilerin basina

0|0
    0|0
  • Bende de vatan sevgisi var ama hiçbir siyasi partiyi desteklemiyorum.
    Siyaset yok çünkü. Atatürk'ün en sevmediğim yeniliği de buydu. Bok var syaseti getiriyon mq

0|0
    0|0
Yükleniyor...