Haddinizi ne zaman öğreneceksiniz?

Neden bu sitedeki bazı erkekler hiç tanımadıkları bayanların sorularına bebeğim, canım, güzelim vs. yazarak taciz ediyor? Gerçekten siz kim oluyorsunuz ki tanımadığınız bir bayana o şekilde hitap edebiliyorsunuz? Ne zaman haddinizi öğreneceksiniz?

Güncellemeler:
Sitenin bütün abazaları savunmaya geçmiş. Bu şekilde devam edin. Yarın karınıza kızınıza bebeğim diyenlere de bön bön bakarsının. Ne de olsa o mide mevcut hepinizde...
O değil de hakaret edip, küfür edip, iftira atıp engelliyorsunuz, bir de erkeğim diye dolanıyorsunuz. İğrençsiniz gerçekten. Tek kelimeyle iğrençsiniz.

0|1
3|25

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• hiç bir zaman öğrenemeyecekler :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Canım bak, bebeğim, sen öyle diyorsun da bir tanem, adamlar çok yalnız minnoşum! Yılışarak yaklaşıyorlar, onlara karşılık veren de o tarz yaklaşılmasından hoşlanan tipler. Dışarıda da durum çok farklı değil..

1|2
    0|0
  • www.kizlarsoruyor.com/.../q5159241-kisa-boylu-erkek-kas-yapmali-mi

bu soruda verdiğin ak. 1,77 de kıyaysa derken kullandığınız ak ne anlama geliyor. Bunu diyebilen birinin canım güzelim hitaplarına takma hakkı var mıdır? bu ne diyet bu ne lahana turşusu lan!!

0|2
    0|0
    • hakedene mi :D adam demiş boyum 177 kısa boylular nasıl kas yapar gibi bişey. burada senin küfürünü hak edecek ne yapmış ben bu adamı savunmuyorum. küfür de edebilirsin. ama sen canım güzelim yazan erkeklere laf etme hakkına sahip değilsin. ağzı küfür kokan sıradan bir türk kızısın. önce sen edepli olacaksın sonra edep bekleyeceksin başkasından.

• senin ak demeye hakkın var ama millet sana canm güzelim deyince owww. bu nasıl bir kafa yapısı. Ben sana demiyorum ki milletin buna demeye hakkı var diye. Sen ak diyen birisin rahatça küfür edebilmişsin. o zaman diyorum ki sen bu rahatlıktayken senin bu konuda şikayet hakkın yok. oh ne güzel. sen ak diyeceksin küfür edeceksin millet sana hanımefendi vs diyecek öyle mi?

• He ya öyle. Bu da senin üstüne vazife değil. Kezban da anandır. Sabahtan beri hakaret eden adam bana terbiyeden, saygıdan bahsetmesi. Şimdi git işine. Geniş mideliler. İleride karınızı kızınızı da paylaşırsınız bu kafayla.

• Bebeğim seni kim kızdırdı söyle bakıyım 😂😂😂😂😂😂

0|2
    0|0
  • Sanamı sorucaz minik kuşum 😎

1|3
    0|0
  • Bu bir cins için geçerli değil; ve asla öğrenemeyecekler.
    Kişilik meselesi...

0|0
    0|0
  • Birde ''nasılım sousu sorarken'' canlarım cicişlerim muahhh <3 öptüm aşklarım diye başlık atan flörtöz kızları unutmamak gerek.

0|1
    0|0
  • Valla 1-1.5 haftadır burdayım, kendimden küçüklere kardeşim yaşıtlarıma hanfendi, benden büyüklere de abla diyesim geliyor ama alınmasınlar diye onlara sormadan abla demiyorum başlangıçta hanfendi diyorum kabul ederlerse ablaya dönüyorum nasılım :D

1|0
    0|0
  • Yerden göğe kadar haklısın

0|0
    0|0
  • Ogretmesi lazim birilerinin

0|0
    0|0
  • Cinsiyet meselesi değil, seviye meselesi.

0|1
    0|0
  • Siz kim köpeksiniz cevap verin!!!

0|1
    0|0
  • Ögrenirler bir zaman

0|0
    0|0
  • onları yazan erkeklerin ben ta dıbına koyim siz kızların egosunu dağlara taşlara taşıdığı için... Haddinizi ne zaman öğreneceksiniz... Genelleme yapmadan söyle şunu sen kimsin kime haddini bildiriyosun?

0|0
    0|0
  • senin gibi hadsizler.. böyle soruları paylaşmayıp siteden gidene kadar.. hadsize haddini bildirmekte haddendir bilesin

0|1
    0|0
  • canım demekte ne var onu anlamış değilim.
    Plazalarda, iş arkadaşlarınıza nağsılsın cağnııım bugüünn derken birşey yok?
    Biz,
    Canım benim o iş öyle olmaz diyince taciz mi etmiş oluyoruz?

Az geliştirin kendinizi yaa.

0|1
    0|0
    • hayır efendim.
      Ben modernizmi totomla anlamıyorum.

Sadece, Kendi yaptığınız şeyleri, Başkalarının yapıyor olmasından neden rahatsız olduğunuzu anlamıyorum.. Ve bunu sorguluyorum.

Eğer rahatsız oluyorsanız, Düzgün bir dille Normal ve Medeni insanlar gibi söyleyebilir, uyarabilirsiniz. Ne ifade tarzınız, Ne konuşma üslubunuz, ne de bu davranışınız, Medeni değil.

Şimdi size sorum şu, Medeniyeti Totonuzla mı anlıyorsunuz?

• 1. 26 yaşında değilim.
      2. Sana cahil demedim ! Yine terbiyesizleşiyorsun.
      3. Hemcinslerimi koruyor olsaydım, 2 yorum önce, Hemcinslerime hakaret etmezdim.
      4. Konu benim için kapanmıştır. Tavsiyelerimi dikkate almanı öneririm !

• 1. Yaş 26 görünüyor. Kaldı ki 40 yaşında olsan bile bir hakim edasıyla beni yargılamaya hakkın yok.
      2. Sabahtan beri burada benimle egonu yarıştırıyorsun. Şimdi gelip mütevazi rolü oynama.
      3. Adamların saygısızlığını, seviyesizliğini normalleştirip beni hatalı, anlayışsız gösteren insan sensin. Şimdi bana hemcinsine destek olmadığından mı bahsediyorsun?
      4. Tartışmayı tek taraflı kapatma hakkını da sana kimse vermiyor.

• Gayet saygılı ve kibarim

0|0
    0|0
  • Kezo kim diyor sana öyle

0|1
    0|0
  • engelle geç

0|1
    0|0
  • haftaya ogrenmis oluruz yani carsamba sabah gibi

0|1
    0|0
  • onlar bunu istiyor olabilir tatlım

0|0
    0|0
  • vay terbiyesizler

0|0
    0|0
  • Bu sitedeki çogu kizin tavrina gore cogu erkeklerde oyle davraniyor. Etki tepki meselesi

0|1
    0|0
    • Ben hiçbir samimiyet kurmadığım halde gelip o şekilde cevap veren eziklere ne demeli?

• Susup kabullenmemiz doğru mu?

• Ya kerdesim birsey degisicek olsa konus istedigin kadar. Ancak boyle degismmez. Milyonlarca kardeşim yok ya sitede, yazanlara engel at bir kac gun sonra sonu kesilir madem istemiyorsun tek cozum bu.

• Kızma ama tatlım :D

0|0
    0|0
  • yüklen yüklen yüklen yüklen ultraslan ultraslan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tatlım bir kız olarak sana böyle hitap etmekten cekinmeyerek çok çirkin konuştuğunu dile getircem k. b ama bir yandan dürüst olup bir yandan çok pis konuşuyorsn..

0|2
    0|0
    • Hak etmiyorlar mı çirkinliği? Onların bize yaptığı hoş mu? Onların tacizine hoş sözlerle mi karşılık vereyim?

• Hayır tabiki o erkekler dha fazlasını hakediyorlar ama biraz tepki alıyorsun ak falan diyerek yani onu diyorum

• Haddinizi öğrenin :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...