Kızlar erkeklere nefret ediyor musunuz? Peki erkekler siz kızlara nefret ediyor musunuz?

Her iki cinsden ricam nedenini söylemeniz... Ediyorsanız neden ediyorsunuz? Ve tabi tavsiyelerini alalım ☺☺☺

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Evet nefret ediyorum.
    Saygısız
    Sadakatsiz
    Cinsellik için sevgi gösterileri dahil her haltı yapacak kadar karaktersiz oldukları için
    Egoist oldukları için
    Kadınları kendilerine köle olmalarını istedikleri için nefret ediyorum

0|1
    0|0
    • Şu durumu değiştirmek için ne yapmak lazım. Mesala sen dünyanın başkanı seçtiler ne yapardın? Lütfen topluca infaz etme )) o kadar da kötü değiliz inan

• Bu dediklerin var olsa idi Erkek Terörü diye bir tabir var olmazdı. Cinsellik sadece size özgü değil ama ben hiç 2-3 kadının toplanıp bir erkeğe tecavüz ettiğini duymadım. Sizde cinsellik ön planda ilk birinci sırada fark bu umarım bir gün acizleşip güçsüzleşmenizi ve kadınlara muhtaç olmanız dileğiyle

• Zaten kadınlara muhtacız... Sen hiç peki Avrupada veya sadece kültürlü erkeklerin erkek tereörü diye tabir etdiğiniz şeyi yaptıklarını gördün mü? Nefretini anlıyorum ve utanıyorum kendi adıma. Ama ne kadar haklısın? bir erkek olarak dünyaya gelseydin? Doğarken kendimiz mi belirliyoruz cinsiyyetimizi? 😕 Bizi siz doğub, büyütüyorsunuz. Sizin parçanızız ve borçluyuz sizelere... Bende sizlere hakk etdiğiniz değeri kısa zamanda elde etmenizi diliyorum...

En İyi Erkek Görüşü

• Etmiyorum. Etmem için geçerli bir sebep yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nefret etmek için hiç bir nedenim yok. Ayrıca neden nefret edelim ki..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ask yoktu r insanlar herseyi bildigini zanneder ama bilmiyolar dostum bir yazi bir seyin var oldugunu kanitlamaz

0|0
    0|0
  • yoo etmiyorum neden edeyim ki :D

0|0
    0|0
    • Ediyorsanız diye sormuşdum zaten 😑😑😑

• etmıyolar vallaa

0|0
    0|0
  • şahsen beni sevmeyeni ben neden seveyim ki

0|0
    0|0