Atatürk'ü seviyorum ama rtenin Atatürk'ü kullanan sözde Atatürkçülere ayar vermesi çok hoşuma gidiyor?

İdeoloji karmaşası yaşıyorum resmen Akpli değilim akpye hiç oy vermedim ama şu kemalistler beni çok sinir ediyor. chp de akpde aynı pok ama akp seçmeni ile daha iyi anlaşıyorum sizce başkanlık referandumunda evet oyu atsam pişman olur muyum?

1|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Atatürk kendi bile başkan olmamışken, bir başkasını başkan görmek istemem.

Ben olsam evet demezdim. Bu adama güvenim yok. Yine de sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • Kemalistlerden nefret ediyorum ama elimden gelse diri diri yakarım.

• Çok tehlikeli söylemler. Işıdci falan mısın yoksa :/

• Hayır.

En İyi Erkek Görüşü

• Dusuncelerin gayet guzel karmasa yok :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya başkanlık sistemiyle Atatürkçüleri bağdaştırma. Her partinin seçmeninde var gereksizler. Ama Atatürkçülerde ayrı bir itici oluyorlar. Hepsi olmasa bile büyük çoğunluğu.
    Sen kendi inandığını yap. Başkalarının at ya da atma demesine göre karar verme.
    Bu arada Akp'ye oy verip referanduma hayır diyenlerde olacak. Olmayacak sanma.

0|0
    0|0
    • Yorumlarında "Kürt seviciliği" demişsin. Sevilir, Kürtler insan değil mi? Her kürt terörist oluyor kafasından çıkın.

• Ben sevgi pıtırcığı değilim güzelim.

• Olursun tabii. Atatürk'ü seven biriysen ki hiç sanmıyorum zaten Atatürk'ü bu kadar kötüleyen ve başkanlık sistemiyle tüm yetkiyi eline almak isteyen bir Adama oy atmazsın. Öyle korkuyorum ki sonumuz hiç iyi değil

0|0
    0|0
    • Ama kemalistlerden de aşırı derecede nefret ediyorum. Zaten onlara gıcıklık olsun belki ülkeyi terkederler umuduyla evet oyu kullanmayı düşünüyorum.

• Akp hain bunu inkar etmiyorum dikkat ettiysen ben size gıcıklığına onlara oy vermeyi düşündüğümü söyledim. kemalist yerleşimlerde başta İzmir olmak üzere nasıl bir k*rt seviciliği yapıldığını görüyoruz. Akp seçmeni ise tamamiyle k*rt sevici değildir.

• Atatürk ü seviyoruz Atatürk un arkasina sığınıp pkk yandaşlıgı yapanları sevmiyoruz

0|0
    0|0
  • onların ülkeyi nasıl yönlendireceklerine
    bağlı

başkanlık sistemini başka bir yerlere çekebilirlerde

ben bir Mhpli olarak mesela dinci
    İslamcı bir yönetim İstemiyorum

dincilik yapacaklarsa yapmasınlar
    başkanlık.

0|0
    0|0
    • Ben de Mhpliyim ama kemalistlerden nefret ediyorum.

• evet bağzıları çok sinir bozucu

• Olursun bence cumhuriyet varken böyleysek oo

0|0
    0|0
    • Bne cumhuriyti sevmiyorum ama.

• En azından bir başlangıç olur :D

• Ama sonu olmaz rteden sonrada bilal geçer artıkk aman Allah korusun :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Mhp iste akp nin arka bahçesi kayyum ataninca babacim babacim
    Diyip bacaklarina sarildi 😂😂 verin verin

0|0
    0|0
    • Her soruma damlıyorsun resmen seni çekiyorum :D

Mhp akpnin arka bahçesiyse chp de hdpnin karısı :D

• Çok meraklı biriyim Sen Türkmen alevisi misin (Kızılbaş) yoksa kürt alevisi misin?

• Kizil baş gerçek türk soyundanim.

• at at evet kullanda gör nasıl değişiyo sistem kemalistler seni ne diye sinir ediyo onu anlamadım

0|0
    0|0
    • Atatürk'ü sevgi pıtırcığı, sosyalist, komünist olarak görüyor ve öyle gösteriyorsunuz. Atatürk "Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim böyle doğdum böyle öleceğim" demişken siz Atatürk milliyetçiliği diye bir şey uydurdunuz. Milliyetçilik kelimesinden iğrendiğiniz için ulusalcılık diye bir şey çıkardınız. Atatürk'ün Türkçü olduğunu inkar ediyorsunuz ve Atatürk isyancı k*rtlerin kafasını koparmışken siz aşırı derece k*rt seviciliği yapıyorsunuz. Sizden bu yüzden nefret ediyorum.

• Hangi partiye oy verrmemi istiyorsun?

• şu anda yapılacak tel şey akp nin karşısındaki en güçlü kimse ona vermek bugün seçim olsa chp ye veririm bahçeli temmuz 10 da devrilecek yerine akşener geçecek tabiki oyum mhp ye o zaman

• kardes senin kadinda o, rspuluk var kivirma

0|0
    0|0
    • Bunu chplilere söyle ciğerim.

• daha anana yetisememissindir ondandir biraz daha calis belki ona ulasirsin

• bosuna kivirma sevgili o, rospu evladi osmanli oglancigi anan haremde sen yenicride gotten verirsiniz nede olsa tum akplilerin en iyi bildigi sey anasindan tahrik olup kizkardsini hamile birakmak ardindan kendi gotunu sktirmek :)

• Atatürk ü sevmedigine gore ya HDPKK lisin ha AKP li

0|0
    0|0
    • Atatürk'ü sevdiğimi söyledim, ben Mhpliyim.

• Onlara da kolay kolay vermem :D

• En iyisi bizim Partimiz var digerlerini dusunmeye gerek yok

• o Kemalistleri arar olursun

0|0
    0|0
    • Bunların yoğun olduğu bir yerde yaşıyorum açıkçası akplileri arıyorum.

Yükleniyor...