Çocukların hataları neden anne babalara maal edilir?

En zayıf gördüğümüz tarafı haksızda olsa suçlamak gibi bir alışganlıgımız var ya da söyle diyelim herkes gücü yeteni eziyor..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü anne babanın hatalarını da çocuk çekiyor. Dandirik bir satış mağazasında çalıştığın zaman bile takım olmaktan bahsedilir. Çalışırsan herkez kazanır çalışmazsan herkez kaybeder. Şimdi benim mahallede 10 12 tane 8 12 yaş arası çocuk var. Bunlar bağıra çağıra milletin arabasına vura vura küfürler ede ede oyunlar oynuyorlar bir tanesinin ebeveyni çıkıp birşey demiyor. Arada ben cama çıkıp bağırdığım zaman onlar çocuk ne bağırıyorsun diyebiliyorlarsa bu çocuk büyüdüğü zaman da bazı şeyleri göz ardı edecektir. Aile terbiyesi dediğin şeyi insanlar vermiyor çocuklarına. Benim çocuğum değil mi istediğini yapar düşüncesi var. O çocuk büyüdüğünde de istediğini yapıyor 30 lara kadar. Sonra karşısına insan gibi bir eş ya da arkadaş çıkarsa 30 undan sonra yavaş yavaş akıllanıyor. Şimdi bunun anne babasını suçlamıycan da napıcaksınçBİ özgecan olayı gördük babası o p. çe nasıl sahip çıkıyordu herkez gördü. Bizde olsa aileye kalmadan arkadaşlar gebertir bizi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes dünyaya geldiğinde boş bir levha olan bir beyne sahiptir. Kazanımları yaşadıklarıyla, tecrübeyle olur. Bir çocuğun ilk eğitimcisi öğretmeni ailedir. Çok istisnai olarak ailesi çok iyi olmasına rağmen hayırsız evlat olanlarda var elbet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çünkü çocuk melek gibi günahsız doğar sen nasıl eğersen öyle gider. O yüzden anne baba ne verirse çocuk odur.

0|0
    0|0
  • İnsanız biz fıtratımız gereği haklı ya da haksız yapılması gereken şeyler olarak düşün bir nevi ekolojik sistemimiz bunlar üzerine kurulu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Devir boyle, guclu gucsuzu ezer halbuki gucsuz haklidir, camur atmak buna denir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...