Neden hedef 2023 ? Ne olacak 2023'de? Lütfen detayı okur musunuz?

Neden hedef 2023 ? Ne olacak 2023'de? Lozan antlaşması son bulacak deme de
Maddeler de yazıyor dersen kaçıncı madde diye sorarım
Gizli maddeler der isen
Lozanda gizli madde olduğunu nerden biliyorsun derim
Sakın bana kadir mısıroğlu diyor deme de
1991 de 46 raporu almış birisine gülerim açıkcası

Lütfen birisi Bu işin gerçek hikayesini anlatabilir mi?
Yalansız her hangi bir partiyi karalamadan gerçekten bilerek yazacak var mı?

0|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.youtube.com/watch?v=COysHkgOTes

Hala inananlar var mı bunlara ya :D
    Bu videoyu severim, çünkü adam cidden doğru, doğru konuşuyor ve bu ülkenin apt*llarının bile anlayabileceği bile bir video aslında.

-Lozanın 143 maddesinin hiç birisinde süresi ile ilgili bir madde yoktur. Lozan süresiz bir anlaşmadır.
    -Ama Lozan bu ülkenin tapu senedidir..
    -Lozan bitecek diyenlerinde bir amacı vardır.
    -Lozan, Sevri yırtıp atmıştır.
    -Sevr anlaşması ile aslında hilafet hala korunuyor. İngilizler hilafetin kalmasını istiyor neden? Çünkü hilafet ile Hindistan'da ki müslümanları kontrol edebilecek.
    -Sevr ile aslında Türkiye asker toplayamayan, ordu malzemeleri üretemeyen bir devlet oalcaktır.

Kalan bir kaç şey daha videoda anlatılıyor. Ben hepsini anlatmayacağım 3 dk lık bir video izlenebilir. Ve herşeyi çok güzel anlatıyor.

1|0
    0|0
    • Ben teşekkür ederim.

• Teşekkür ederim EİG için
      ^_^

En İyi Kız Görüşü

• Lozan antlaşması son bulmayacak. Birileri yine götünden uyduruyor işte

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Aslında hepimiz uzun bir süredir dönmeye devam eden çarkın bir parçasıyız. Planlar yüzyıllık. Lozana bağlamıyorum ben burada. Nasıl desem? Bu farkındalık bize hiçbir şey kazandırmıyor biliyor musun.. Senin yarın çayına atacağın şekerin hesabını yapan adamlar var bu dünyada. Malesef bu böyle geldi böyle de gidecek. (Şekersiz içiyorsan belki bu düzeni bozabilirsin)

1|0
    0|0
    • Çayı şekersiz içenlerden değilim ancak sisteme boyun eğenlerden de değilim
      Ben sadece doğru ve haklı olandan yanayım ezen kim olursa olsun ezilenden yanayım
      Kısacası düzeni bozmaya çalışanlardanım kendimce...
      Elbette var o insanlar bende kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum ne kadar doğru ne kadar yanlış orası muamma

• Benden sana küçük bir tahmin, öngörü veya kehanet. 2023te Türkiye Büyük bir savaşın merkezinde ki ülke olacak. Cumhurbaskanimiz malesef oyuncak oldu. Belki de 2023 diyerek bizi uyarıyordur kim bilir? 😱

• Yalanan saplanmis bir birikintiden ne bekliyorsun

1|0
    0|0
    • İyi güzel de kardeşim neden peki bazı arkadaşlar buna inanıp hatta kavga derecesinde tartışıyor
      Neden insanlar araştırmıyor insanlar bu kadar mı aciz?

• Şimdi sen diyorsun ki insanlar a aratır ve şerefini iki paralık edildiğini öğren , arastir arastirda 2023 diye bişey olmadığını gör. Bu acizlik değil üzerine oturuyorlar kulaklarının ve buna mecburlar

• Öyle de güzel kardeşim Ben insanların bu şekilde olmasına karşıyım
      Ancak sen de haklısın hatta çok haklısın biz resmen ölüden dirilmesini bekliyoruz
      Bunlara bir şey anlatmaya kalkarak

• 2023 te daha çok soyulcaz iste :)

1|0
    0|0
    • Soyulur muyuz soyulmaz mıyız bilmiyorum ancak bu şekilde nereye kadar gider gerçekten merak ediyorum

• Faso fiso, şehir efsanesi işte

1|0
    0|0
    • Tamam da insanları neden kandırma ihtiyacı duyuyorlar
      ya da bu insanlar gerçekten bu kadar mı araştırmaktan okumaktan aciz
      Böyle şeylere inanabiliyorlar

• @BilinmeyenDoğru Kime diyorsun?

• Sana değil editöre

• Atatürk'ün 100 yıl ötesini görerek yaptığı bir hamle şimdi bir partinin hedefi olmuş o tarihlerde Atatürk'e canım diyen zihniyet şimdi hedef 2023 diyor

1|0
    0|0
    • yav. Atatürk ileri görüşlü zeki birisiydi ancak insanlar nasıl inanabiliyor bu tür şeylere
      yav. Atatürk'ü severiz sevmeyiz o ayrı bir konu ancak bu kadar zeki ve bir ülke cumhuriyet kurmuş birisi böyle bir antlaşma yapar mı?
      Gerçekten insanlar nasıl buna inanabiliyor

• İyi güzel söylüyorsun da kardeşim bizim ülkemiz de özelleştirme (satmak) var
      3 boğaz köprüsünün altında neler çıktığına insanlar bir araştırabilse ah bir araştırsalar
      Daha neler neler ve ne yazık ki
      Türkiye Cumhuriyeti biri veya birileri tarafından parsel parsel satılıyor
      Yazacak çok şey var da

• konumuz bu değil ben sorunuza cevap verdim
      O Zaman'da Halkın ayağına giymeye çarık yok 9 cephede savaşmış siz kalkmış niye imzaladık Nasıl imzaladık diyorsunuz imzalamasan da çıkaracak gücün yoktu gelip başkası çıkaracaktı en iyisi o madeni tamamen kendi teknolojimizle çıkaracak konuma gelene kadar bir anlaşma ile muhafaza etmekti
      Yapılan teknik analiz sonrası her şey yolunda giderse bunun ortalama 100 sene süre bileceğini ön gördüler hepsi bu

• Sana diyeceğim tek şey...
    Yarına çıkacağının garantisi var mı

1|0
    0|0
    • Hayatta hiç birşeyin garantisi yok ancak
      İnsanları bu tür şeylerle kandırmak doğru mu?

• Ben takmıyorum. Kanmasınlar nediyeyim.

• Bizim memlekette halen telefon la soyulan ahmaklar var savciyim polisim diyip kandiriliyorlar kaldiki bunların içinde tahsilli proflar da mevcut kime neyi okutcan arastirtcan koyun sürüsü më më më gidiyorlar 2023 e hadi gitsinler bakalım ben desteklemiyorum

1|0
    0|0
    • Bu yazdığına ne diyebilirim ki sadece ellerine sağlık
      Ben yine bir farkındalık yaratmak için kendimce uğraşıyorum
      Umarım belki 1 kişi bile olsa hatasından döner diye

• Rica ederim senin gibi arkadaşları gördükçe seviniyorum yanlız olmadığım için ama yapabilcemiz birsey yok şimdilik ne zaman yeni biri cikicak elinde kitap ağzında Besmele simdikilere karşıt görüş olarak belki ozaman peşini birakirlar acaba yanildikmi diye aksi taktirde 2023 2123 de olur

• 1991 de 46 raporu almış birisine gülerim açıkcası
    ben bu lafınıza güldüm millet nelerin arkasından gidiyor bunun için yazdım sırf

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ben sadece gerçek olan bir şeyi yazdım

• Yanlış anladınız galiba ben yazınız için teşekkür ettim
      Dediğiniz gibi bir raporlunun peşinden giden çok kişi var

• anladım sağolun bize sadece onlardan koruması için dua etmek kalıyor sanırım

• Gündem değişikliği, bir şey olacağı yok, ümit verme falan.

1|0
    0|0
    • Tamam da insanları neden kandırma ihtiyacı duyuyorlar
      ya da bu insanlar gerçekten bu kadar mı araştırmaktan okumaktan aciz
      Böyle şeylere inanabiliyorlar

• Gece gece ne içtin bu konuya değindin 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...