Erkekler kendilerinden uzun kız görünce kıskanrlar mı? Detay lütfen :) ? Can sıkıntısı mı işsizlik mi bilemedim ama :) ?

Bugün arkadaşla ayakkabı alıyorduk. İkimiz de uzunuz ben 1.70 arkadaş 1.73 ve kilomuz da iyi orantılı. Arkadaşım 5cmlik bir topuklu giydi cidden çok havalı ve manken gibiydi. Çalışan erkeğin boyunu geçti çocuk da arkadaşına dönüp benden alıp ona vermiş dedi ben duydum :D Ne anlama geliyo bu?

0|0
6|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• erkekler aslında uzun boylu kızları pek sevmezler. dalga geçme amaçlı da söylemiş olabilir.

0|0
    0|0
    • dalga geçmiyordu içi geçmiş gibi bakıyodu zaten at gibi kız yani.. garibim :D

Erkekler Ne Diyor 26

• Ben 1.87 yim o kadar uzun kız gorursem ne biliyim =/ helal olsun ama fazla uzun boy iyi değil kızlarda

1|1
    0|0
  • kıskanmıyorum... ama Türkiye'de huzursuz ediyor... yurt dışında etmiyor... bizim kızların zaten egosu ve ön yargısı hödüksel boyutlarda yüksek... boyda da uzun olunca zihinsel olarak iyice kısalıyolar...
    (179um)

1|0
    0|0
    • çok doğru söylüyorsun. Türk kızlarındaki ego tüm dünyaya yetecek kapasitede. Ben bile 170 olmama rağmen uzun erkek diye tutturmuyorum :)

• tenkss

• Hayır neden kıskanayım ki benim için daha iyi olur. Boyum 1,86 biraz daha düşük yani 5 veya 10 cm kısa olsa , uzunluk konusunu açmıyorum fazla yok denk geleceğine ihtimal vermiyorum.

1|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    0|0
  • at gibidir o şimdi oyşh

1|0
    0|0
  • kıskanmam

1|0
    0|0
  • Benden uzun sevgilim oldu

1|0
    0|0
  • yok işim gücüm yok uzun diye mi kıskanacağım :D

1|0
    0|0
  • Tabi o egemenlik elden gidince insan bir afallıyor

1|0
    0|0
  • benden uzun pek kız yok ya hatta yok yani

1|0
    0|0
  • Sen niye bukadar uzunsun demisligim var :)

1|0
    0|0
  • Yo kıskanmam, maşallah derim.

1|0
    0|0
  • Kiskanmam

0|0
    0|0
  • Yanlarından geçerken parmak uçlarında yürüyorum

1|0
    0|0
  • Ben bir kere bir basketbolcu sarışın bir kız gördüm heryerden goruluyodu meraktan gittim yanina kafayayiz nerdeyse 190 dan fazla olabilir boyu hala unutamiyorum bunu niye anlattim uzun boylu kız iyidir onlarda boyle bir tepki vermis iste :D

0|0
    0|0
  • 1.85 boyum var kendimden uzun kız binde bir ihtimal görüyom. Uzun kızda itici zaten 1.75 olur en fazla. O bile fazla 1.70 en fazla

0|0
    0|0
    • sen de manken gibisin 1.70 çok iyi sana göre bence :)

• Ben kız buluyumda bende uzunmuş kısaymış dert etmem yeterki 19 yıllık hasret bitsin 20 olmadan

• 190 uzeri kiz 4 ya da 5 kez gordum hayatimda.

0|0
    0|0
  • 1.70 uzun mu 😂😂 ben 1.75 falan varım hala 1.80 olmak istiyorum soruya gelirsek kıskanmak değil de bence hoş olmaz kızın o kadar uzun olması

0|0
    0|0
    • aa tabiki uzun 170 daha ne olsun :D Türkiye için uzun Almanyaya gitmiştim cidden kısa kalmıştım :D

• Sen bir de Rusyaya git 😂😂😂

• Benim boy 1.85. bana yakın ya da benden uzun kız görünce komplekse giriyorum. Hele bir de topuklu giyip katır gibi olan kızları görünce ayar oluyorum.

0|0
    0|0
  • Öyle saçma komplekslerim olmadı hiç.

0|0
    0|0
  • 1.92 yim kıskanacağım bir kız yok

0|0
    0|0
  • güzel bisey demis

0|0
    0|0
  • kıskanmam

0|0
    0|0
  • yo merdiven lazım buna diye dalga geciyoz :D

0|0
    0|0
  • Güreşsek yener o kız beni

0|0
    0|0
  • Allah zürafaya da boy vermiş ama ormanın kralı aslan isterse iki metre olsun erkeğinin önünde diz çökmesini bilsin gerisi hikaye...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kıskandığı için söylediğini düşünmüyorum :d

0|0
    0|0
    • içi giderek söyledi boy takıntısı vardı belli ki :) Zaten arkadaşımı süzüyorlardı baya at gibi kızı görünce çocuk :D

• canım bazı kadınlar ve erkekler bu boy konusunda fazla takıntılı olabiliyor

0|0
    0|0
  • neden kıskansın umrunda bile olmaz ama erkegin boyu 160ın alıysa kızı bırak erkegi bile kıskanır :) asdfg

0|0
    0|0
  • Senin kılaklar da radar yani :D

0|0
    0|0
    • kılak değil tabiki kulak

• hep öyle derler ya :D arkadaşı süzüyolardı dikkatimi çekti ben de onları radara aldım :D

• erkeklerimiz uzun boylu kızlara karşı kör bir ilgisi var. Uzun boyluysa güzeldir ekolü var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...