Bıktım artık. Mahfetti bu şehir beni. Gitsem mi?

merhaba ben İstanbul'da konservatuar okudum ama tiyatroda malesef para yok. Dizi sinema reklam işi zaten ya tanıdık olucak ya cok zengin olucaksın zaten farketmişsinizdir hep aynı kişiler. Bende çalışmaya başladım 2 yıldır çalışıyorum 7 24 calıstım hep son dönemde işsiz kaldım işler buluyorum size fazla deyip almıyolar borç doldu kira birikti ailem mersinde en son gidicem cıkarcı insanlardan herseyden bıktım ne boktan bir şehirmiş burası !

0|1
3|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Evet tiyatro işinde çok torpil ve şans lazım. Ondan tiyatro okuyan arkadaşlarım hep başka meslekler edindiler okurken.

1|0
    0|0
  • eğer bunaldıysan bir süre uzaklaşmayı dene ama idaellerin varsa dönüp dolaşıp geleceğin yer yine burası mücadeleden bıkmadan devam

1|0
    0|0
  • İstanbul won!! finish her!! kanka dön ailenin yanına istersen orada yeni bir hayat kurmaya çalış :/

1|0
    0|0
  • Git bence. Şansını başka yollarda dene. Dilersen bir süre ailenle takıl, dinlen. İstanbul fena şehir. Yutar insanı.

1|0
    0|0
  • Bazı youtube kanalları var senin gibi tiyatro oyunculuk mezunu kişiler tarafından oluşan. Cok güzel paralar kazanıyolar youtube dan. bir araştır bunu belki birine girmeyi başarırsin.

1|0
    0|0
    • bilmiyorumki 2500 tl canon vs telefonlada olmazki

• Zaten öyle ucuz is yapmıyo bahsettigim kanallar. Örnek olarak 'Mediacraft ı' araştır. Adamlar bildiğin şirket

• Yasadiklarin icin uzgunum İstanbul'da ayaklarinin ustunde durmak gercekten cok zor

1|0
    0|0
  • İstanbul'da insanlar gec aci cekerek oluyor

1|0
    0|0
  • Aynı şeyi yaşıyorum. Ayrıca emin ol İstanbul'da sarf ettiğin enerjinin yarısını başka bir şehirde sarf etsen, son derece iyi şartlarda yaşarsın. Kaçabiliyorsan ne mutlu sana. Kaç kurtar kendini :)

1|0
    0|0
    • vallaha sorma mersinde kendi evim var ama idealler işte asgari ucret 1300 tl 500 tl ev kırası faturlar aylık akbıl derken bıtıyor para bıktım

• burda insan göremedim ben herkes menfaatci arkadaşım ve boş egolarla şişirilmiş insanlar var zengin olucaksan kolpacı dolandırıcı olucaksın yoksa zor

• Bu arada oyunculuk konusunda haklısın. İki tanıdığım var; biri gerçek anlamda yeteneksiz ama güzel bağlantıları var, birçok dizide, reklamda oynuyor. Diğeri gerçekten yetenekli ve eğitimli ancak bahsettiğin tanıdık ilişkileri olmadığından ciddi anlamda zorluk çekiyor. Gerçi farklı olması beklenmezdi bu memlekette de işte...

• Kesinlikle haklısın. Kaç kaçabilirsin. Burada arkanda kimse yoksa iş veren bulamazsın

1|0
    0|0
  • İstanbul yutar adami

1|0
    0|0
  • Git tabi ya işin gücün ne orda. Yasin genç farklı şeylere yönel yol çıkar elbet bir tane

1|0
    0|0
  • bu sehir adami yutar bayiltir daraltir vs... yardimci olabilecegim bisi varmidir?

1|0
    0|0
  • vay be bende oyunculuk okucaktım uşakta, ajanslara kayıt yaptırdın çağırmadılar yanı

0|0
    0|0
  • Şehir değil nok yuvası

1|0
    0|0
  • önceden bisürü kişiyi kanallara soktum ama artık İstanbul'da olmadığım için yardımcı olamam.
    bende medyadan ve şehrin beter rezil halinden sıkılıp güneye indim.
    fakirim ama huzur bende

0|0
    0|0
  • Git be

1|0
    0|0
    • İstanbul'da yaşıyan biri olarak söylüyorm eğer paran yoksa cehennem burası.

• "mahfetti" değil, "mahvetti" olacak. AKPliyim ama imladan anlarım. gerçi AKPliysen ışınlanmayı da bulsan cahil olmaktan kurtulamazsın

1|0
    0|0
  • Git hadi git şehir kasıyor

0|0
    0|0
    • senın gıbı o... çocuklarının olmadıgı bıyere gıdıcem ;)

• İnsan herkesten, tüm dertlerinden, herşeyden istediği sürece kaçabilirmiş tek birşey dışında...
      İnsan kendinden kaçamaz...
      Çabalama yani boşa :D

• Dedigin gibi zor iş çevre lazim allah yardimcin olsun vallla ama bana sorarsan madem anliyorsun destekci bulursun elbet guzel bir proje dusun kafanda cikarci insanlar hep var

0|0
    0|0
  • İstanbul hızla kalabalıklaştığı için birtakım sıkıntular var, doğru. Fakat bu tür şeyler İstanbul'un tılsımını bozmaz. Pekâla birçok yerde iş imkanı vardır.

0|0
    0|0
  • Mersin üniversitesine gelme de hangi ile gidersen git pişman olmazsın inanki

0|0
    0|0
  • Oyuncu olmak için konservatuara gerek yok yetenek işi bu başka bölüm okusaydin keşke

0|0
    0|0
    • para işi sen bakımsız 40 kılodan yukarı fakır anacast oyuncusu gördünmü. Hepsi estetik tanıdıkla bu işler.

• o yarısmadan cıkma kendı fılmını cekmeseydı odayoktu

• Valla ben tv izlemem hollywoodda oynamadigin surece oyunculuğunun göze gircek bir yanı yok bence :D o salak Türk dizilerinde oynayıp milletin vaktini calacaksan hiç çalma :D ya da kendin senaryo yap yetenek konuştu

• allah yardım etsin hayata atılmak zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben şehirden değil insanlardan bıktım... hangi şehre gidersen git kötü insanlar hep orada olacak. iğrenç hissediyorum kendimi, berbat, haketmediğim şeyleri yaşıyorum, sadece iyi niyetimden kaybediyorum... İnsanlara güvenilmeyeceğini bir kez daha anladım... insanlar sahte, insanlar kötü, insanlar benim içimi görmüyor, istedikleri şekillendiriyorlar her şeyi. az arkadaşım var hep mesafe koydum araya çok samimi olmadığım insanlarla yine de söylediğim ufak tefek şeyleri cımbızla çekip yüzüme yüzüme abartıp gelmeleri beni deli ediyor... hiç mi konuşmayalım arkadaş hiç mi fikrimizi söylemeyelim benim içim de bir dışımda... sabaha kadar uyumadım yaa 3 kuruşluklar için... ne dolmuşum :)) yine de ben güçlüyüm yine de benim kalbim temiz... umursamamaya çalışacağım... sadece sabır diliyorum allahtan...

0|0
    0|0
  • Tanıdığın yok mu ünlü yol gösterecek arkadaş benıde çok çağırıyolar ben gitmıyorum

0|0
    0|0
    • nereye cagırıyorlar cast ajansınamı cast ajansı yan rol menjer lazım menajerlerde dizi projes olmadan calısmıyor bende oynamadan nasıl proje olucak ya da baska yollarla ama ben vajınısmus um yapımcıya vericem bişeydde yok :D

• :))) Oyuncu arkadaşlarım var onlar çağırıyor gel eğitim verelim alalım seni diye. Ya hiç içimden gelmiyor bana göre değil

Yükleniyor...