Tecavüzden şikayet edenler bakabilir mi?

Son günlerde fenomen olan scorpta ilginç sorular görmeye başladık mesela "Kadınların penisi olsaydı?" diye bir soru belki çoğunuz izlemiştir ben videonun linkini atmaya bile utandım kızların çoğusu yok tecavüz ederdim yok metro da otobüste taciz ederdim yok bulduğumu bilmem ne yapardım gibi cevaplar vermiş izlerken şeytan dediki bunlarda olsaymış tecavüz edermiş hazır sende varken git bunu diyenlere tecavüz et etsem bu kez de bunu hadım etmeli derler sizce böyle düşünenlere de mi tecavüz etmek suç?

Not: Elbette yapacağım için demiyorum onlar bir anlık sinirle düşünülen şeyler.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Saygısızlar.
    Ne kadınlıklarına saygıları var, ne çevreye.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim aradığım cevaplar bunlar kadınlardan destek istiyorum bazıları beni tecavüz etmek istiyormuşum sanki bu iyi bir şey demişim gibi algılıyor

En İyi Erkek Görüşü

• Bize de bir günlüğüne kadın olsanız ne yapardınız denildiğinde çoğumuz önüme gelene verirdim diyor.

1|2
    0|0
    • Çok haklısın aslında benim yazmam lazımdı bunu sadece kadınlar için değil erkekler içinde yakınıyorum elbette

• Yani, umarım her birimiz dalga geçiyoruzdur yoksa durum vahim.

• İnşallah dalga geçiyorlardır

Kızlar Ne Diyor 4

• aynı soruyu bide o hadsiz ahlaksız ergenler uygulamasını kullanan erkelere sorsak acaba ne tür cevaplar gelirdi ve o tarz uygulamalardaki insanları kimse kusura bakmasın birer aptal olarak görüyorum ve ciddiye almıyorum

0|1
    0|0
    • Bak erkeklere sorsak neler diyeceğini tahmin edebiliyoruz istersen diğer kişilerin yorumunu oku bunu tartıştık görürsün amacım kızlara laf sokmak değil ama ülkede tecavüzden yakınan kişiler bende yaparım demeleri çok acı şaka bile olsa

• yok estağfurullah ben sadece o tip uygulamalardaki gençler olarak tabir edilen kesimin gençlerin genelini yansıtmadığını belirmek istedim

• Bende genelleme yapmıyorum zaten onu söyleyenler için söylüyorum ve onların söylemlerinin de şaka olduğunu sanmıyorum

• O scorp denilen uygulamayı ne indirdim ne merak ettim zaten tamamen boş insanların saçma salak cevaplarıyla dolu

1|3
    0|0
    • Güzel sorular ve cevaplar var ama dediğin gibi saçma insanlar ve saçma cevapları da çok fazla

• Onlara değil sözüm

• Anlıyorum yorum için teşekkür ederim

• İzlemedim ama ironi yapmışlardır.

0|1
    0|0
    • Bence önce izle sonra bak ironi mi gerçek mi düşünceleri

• Bunu özel konuşabilir miyiz daha fazla yorumda tartışmak istemiyorum

• Mesaj atabilirsin

• Zerre merakım olmadı şu aptal scorp denen şeye

0|1
    0|0
    • Bende YouTube da rastladım sık sık takip etmiyorum böyle bir şey gördüm ve sonumuzun iyi olmadığını sizlere de göstermek istedim aslında bu durumdan yakındığımı dile getirdim

• Hak veriyorum

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 8

• Ülkede ahlak , yokuşta freni kopmuş bir arabayla eş değer ilerliyor şuanda. Çok huzursuzum bu durumdan ben. İftarda hangisini giyeyim diye soru sormuş kızın birisi, dalga geçmek için mi sordu bilmiyorum ama görsen plajdaki insanlar daha kapalıdır. Yazık ya. Napalım biz kendimizi bozmadan devam etmeliyiz.

0|2
    0|0
    • Tamam da bu kız yarın bir gün anne olacak o kutsal kelimeyi bunlar için kullanmak ne kadar doğru bilmiyorum ama acı gerçek bu peki onun yetiştirdiği çocuk ne olacak onlar öyle yetişince ne kadar bozmadan gidebiliriz

• Ben anlıyorum hocam :)

• Keşke herkes anlasa teşekkür ederim

• Simdi bir tecavuz olayi oldu mu erkeklerin hepsi dusman bellenir hepsi yargilanir sizi napcaz peki karaktersizler olmayan seyinizle sokmadik yer birakmadiniz olsa nolurdu seytandan beter o olmayan beyinlerini bir temizlesinler hersey zihinde baslar zihinde biter.
    Bunlara tecavuz hak bir baksinlar tadina cok merak ediyolar hevesliler anlasilan sonra ki videolarina malzeme cikar hem

0|1
    0|0
  • tecavüz kötüdür

0|1
    0|0
  • Suç. Zira onlar cahil. Sen de mi cahilsin?

0|1
    0|0
  • ağzı olan boş boş konuşur kardeşim poşet değilki büzesin

0|1
    0|0
    • Haklısın ama bu kadar da olmaz biliyorum kendilerine olsa kınarlar

• önüne geleni yapardı kadınlar :)

0|1
    0|0
  • açık konuşmak gerekirse, bence -ten renginden bağımsız olarak- güzel değilsin ama çok aşırı çirkin de değilsin. Yani aslında sen gibi olup makyajla dünya güzeline dönen çok ünlü var. eti kemiği boşver de iç dünyanı zenginleştirmeye bak.

0|0
    0|0
  • Erkek yapınca tacizden hapis :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...